DANA AFWFF

Post new topic   Reply to topic

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: DANA AFWFF

Post by INFO AFWFF Today at 6:00 am

PLAN AFWFF

Utk makluman semua ahli2....jangan risau saya tak minta ahli2 buat sumbangan lagi utk semua kos dari urusan Dana atau pun urusan yg saya buat sekarang ini dah selesai saya hanya minta utk bantuan dlm keperluan urusan kerja sahaja....saya tidak meminta utk keperluan peribadi....

cuma saya ada maklum tempoh hari jika ada ahli2 yg hendak membantu saya dari segi keperluan saya sahaja..jika tidak ada takpa tidak ada paksaan...saya tahu ada ahli2 yg berbunyi asyik minta duit...tidak ada niat pun saya hendak menyusahkan ahli2 saya....saya ucapkan ribuan terima kasih saya pada ahli2 yg telah banyak membantu saya....

IN SHAA ALLAH...saya akan uruskan yg terbaik utk semua ahli2 saya....Doakan saya agar urusan utk saya menerima Dana ini di permudahkan..saya yakin kita semua akan berjaya...mudah mudahan dgn izinnya saya akan menerima dlm masa terdekat ini...IN SHAA ALLAH

DATO ROHAIZAT

INFO AFWFF
Guest

Back to top Go down

info affwf

Post by semalang_ghaib on 7th December 2018, 6:15 pm

بِسۡمِ ٱللهِ ٱلرَّحۡمَـٰنِ ٱلرَّحِيمِ

السَّلاَمُ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَةُ اللهِ وَبَرَكَاتُهُ

Kepada semua ahli2 yg saya hormati semoga semua berada di dalam sihat walafiat hendaknya....Alhamdulillah saya masih lagi dlm urusan utk penerimaan bahagian saya sahaja..Selepas 4hari seperti yg saya maklumkan urusan utk saya menerima sebagai Pemegang Amanah telah selesai dgn izin Allah swt....Hari ini adalah amat bermakna utk saya dan semua ahli2 yg bersama saya dlm urusan ini...IN SHAA ALLAH pada hari ini saya akan di maklumkan atas urusan seterusnya utk saya menerima bahagian saya..bersabarlah utk sedikit masa lagi utk kita sama2 menerima rezeki Allah ini..banyak dugaan dan ujian2 yg saya harus dilalui sebelum saya mernerima rezeki Allah ini utk kita sama2 berkongsi bahagian Dana yg saya terima nanti....

Saya tahu ramai ahli2 yg menanti...menunggu dgn penuh harapan yg sangat tinggi begitu juga dgn saya...tiada ungkapan yg saya dapat huraikan hanya Allah sahaja yg maha menggetahui apa yg tersurat dan tersirat di hati ini...Bila takdir berbicara..lidah kelu tidak berkata...Allah itu maha adil dan maha menggetahui setiap kehendak hamba2nya..Bila hati tawakal padanya  ketenangan pasti akan terasa nikmat kasihnya pada diri...senyumlah selalu walau di uji..serahkan segala2 kepadanya setiap apa yg berlaku pasti ada hikmahnya....

Ketahuilah kita merancang...Allah juga merancang dan Allah adalah sebaik2 perancangannya ..kita hanya mampu merancang dan Allah adalah penentu segalanya....

Hanya menunggu beberapa detik sahaja utk kita sama2 merasa rezeki Allah ini....IN SHAA ALLAH... saya akan sampaikan berita gembira ini buat kita semua dgn lafaz takbir sambutlah lafaz takbir bersama2 saya itulah kejayaan buat kita semua....

Dengan Nama Allah Yang Maha Pemurah Lagi Maha Penyayang...

Salam Hormat dan Salam Sayang buat semua ahli2 di bawah pentadbiran saya....
Aura Permata Pmrr

semalang_ghaib
Guest

Back to top Go down

Post by INFO AFWFF on 7th December 2018, 5:23 pm

Assalamualaikum wtb, Salam sejahtera,Salam perjuangan
buat semua, serta Ahli Warta SPA-10 dibawah AFWFF????, Saya  Presiden AF... Sangat terharu dengan ke percayaan serta komitmen yg anda semua berikan..saya selaku Presiden AFWFF mengiktiraf perjuangan Anda yang cemerlang untuk yang terakhir ini dan terimakasih serta TAHNIAH'..buat semua.

Anda yang di iktiraf didalam sistem Black Box,antara 10- Nama nama utama dan yang lain nya adalah antara  dalam 200- Penama,tugasan 350K yg diamanah berjaya kita siapkan dan Anda antara yang dibaris Untuk Floting 10- Jam utama,dimana telah pun siap. Sama sama kita nanti detik indah apabila kesemua 200-Ahli didalam Black Box siap dgn sempurna nya..

Terimakasih saya kepada Anda sebagai ketua kepada Group masing masing...adalah:

1.RRG-Ayahanda Rajarampos
2.LJ - Ferra Andriani
3.NNA- Norsita
             Nazman
             Azmir
4.MBA-Mazlan Asnawi
5.RJ - Junaidi Hamid

Semua Anda telah mempamirkan semangat setia kawan,Owner 1, mengiktiraf Anda sebagai Penama Utama didalam sistem Black Box dan merupa Owner dan pemilik kepada masing masing hak dan saya sendiri selaku Pengurusi mengesahkan nya.

Umun diketahui bahawa urusan Dana telah siap sepenuh nya,tugasan yang kita buat ini semata mata membantu pengurusan atasan melaksanakan yang terbaik untuk 200-Nama dimana setiap nama perlukan 5-jam tempoh floting selain 12-Nama masing masing 10-jam.

Jika dikira masa ia mencecah 6-bulan tetapi atas kecekapan pengurusan ia akan ambil masa kurang lebih tiga bulan dan sepuluh hari sahaja. Jika ini diguna pakai maka bermula awal mac 2019, InsyaAllah barisan utama sudah boleh pegang,dan lain lain untuk Ahli begantung kepada Arahan yang akan diselaraskan nanti.

Berserta dgn ini selaku Presiden saya mengumumkan sudah tiada tugasan lagi selepas ini,jika ada pun akan diurus oleh ketua ketua sahaja,maka saya berharap didalam tempuh bertenang ini,jaga lah diri dan jaga lah kesihatan ..mudah mudahan sama sama kita dapat merasa rezeki Allah ini.Saya juga mengucapkan ribuan terimakasih sekali lagi kepada seluruh lapisan Ahli & Jentera yang membantu dan bersama saya selama ini.

Sekian Terimakasih,

Daripada,

ROHAIZAT MUSA
Presiden - AFWFF

INFO AFWFF
Guest

Back to top Go down

Post by cctv on 2nd December 2018, 8:02 am

50 hinggit tu dah boleh beli beras 20 Kg , bagi anak bini mkn pun kenyang Laughing Laughing

dah x payah top up dah Laughing Laughing

cctv
Guest

Back to top Go down

Post by Guarantee on 1st December 2018, 2:38 pm

Dalam Hati Ada taman.. Hahahaa

Guarantee
Guest

Back to top Go down

Post by Gua on 1st December 2018, 2:36 pm

Sabar.. Pasti ada sinar k, bahagiaan.. Sabar itu indah..

Gua
Guest

Back to top Go down

Post by Hilang cinta on 1st December 2018, 2:34 pm

Mggu dpn cnfrm dpt duit bpip.. Tggu n lihat jee..

Hilang cinta
Guest

Back to top Go down

Post by Persoalan on 1st December 2018, 1:58 pm

Bpip dh nk dpt mggu dpt.. Yeahh... B, doalh, jgn takbur, bersihkn hati,solat hajat, mulut n kata2 kena jga.. Pesanan dri leader.. Bole caye ke??

Persoalan
Guest

Back to top Go down

rampos pembohong

Post by anonynous on 1st December 2018, 9:43 am

ni semua cerita dongeng.. angan2 mat jenin..

anonynous
Guest

Back to top Go down

Post by TOPUP LAGI on 30th November 2018, 5:39 am

DANA AFWFF

[29.11.18 20:22]

PLAN BANTUAN PENGURUSAN 2

*TT DIRECT NOVA SCOATIA BANK*

*AHLI*

*GROUP 3RD AFWFF*

RM1000 GET RM5B
RM500 GET RM2.5B
RM100 GET RM500J
RM50 GET RM250J

LAST TT 10 HB 12 @ 11PM

*JIKA MASA DILANJUTKAN AKAN DIBERITAHU KEMUDIAN*

*KUOTA 10K SAHAJA SETIAP GROUP*
==========================

1.KHASHIA'AH @R.A     RM50
2.SHAFIAH @R.A       RM50
3.ZALIHA @R.A            RM50
4.NURLAELAFITRIYANI @R.A   RM50
5.KARTANAH @R.A        RM50
6.LAZIS @R.A               RM50
7.ALI YUNUS @R.A       RM50
8.M.SAAD @R.A            RM50
9.SUHAIYA @R.A           RM50
10. ROZIAH @R.A         RM50

*TOTAL : RM500*

11.MOHD NOOR             RM50
12.ULA                            RM50
13.SAMIHA@JAMAL     RM100
14.ASWAD@JULIA         RM50
15.ABUHASAN            RM100
16.ALIA                           RM50
17.JULIA ANTONG         RM50
18.JOHNSON               RM100

*TOTAL : RM550*

*TOTAL BESAR : RM1,050*

TOPUP LAGI
Guest

TOPUP LAGI
Guest

Back to top Go down

Post by Bulan on 29th November 2018, 6:35 pm

Please jgn bgi hrpn palsu...

Bulan
Guest

Back to top Go down

Post by INFO AFWFF on 29th November 2018, 5:02 pm

[29.11.18 15:39]

*ROHAIZAT BIN MUSA (AFWFF):*

ASALAMUALAIKUM.

MAKLUMAT TTG URUSAN AFWFF.

KEPADA  P.A  DAN KETUA  SAYA MAKLUMKAN  BAHAWA  URUSAN FLOTING KE BAHAGIAN SAYA TELAH DI UPDATE  SETELAH 10 JAM DI SYSTEM KAN  .

HANYA 4 ORG PENAMA UTAMA SAHAJA  TELAH DI UPDATE BYSYSTEM DAN TELAH SEMPURNA
TERMASUK BAHAGIAN SAYA.

PROGRES INI SAYA JANGKAKAN
AKAN BLH SAYA GUNA PAKAI SETELAH SEMUA 200 PENAMA DI UPDATE .

DLM BLN 12 INI BARU SEMUA KETUA AKAN MULA  MEMBUAT URUSAN MEREKA TERMASUK LA SAYA SENDIRI DAN MENGAMBIL MASA BEBERAPA HARI  UTK SAYA ARAH KAN MEMBUAT PERSIAPAN MEMBUAT  PEMBAYARAN BAGI PERINGKAT PERTAMA KEPADA  LEADER DAN AHLI AHLI DI BAWAH MEREKA.

DLM URUSAN  AKHIRINI
PIHAK  PENGURUSAN
MASIH MEMERLUKAN
SAYA MEMBANTU KOS KOS  SELENGARA  BLACK BOX SYSTEM
DAN JUGA  PERGERAKAN MEREKA SERTA SAYA SENDIRI
DIMANA KOS INI MEMERLUKAN SEKURANG KURANGNYA 350K

SAYA MENYERU SEMUA KETUA DAN AHLI MEREKA SAMA SAMA DPT MEMBANTU  SUPAYA  KITA BERJAYA SEMPURNAKAN URUSAN INIB HINGGA KEPERINGKAT PEMBAYARAN KEPADA AHLI .

REWARD  PADA YG MEMBANTU IATU DARI BAHGIAN SAYA YG MANA TELAH SIAP .

TUGASAN  INI HARUS  SIAP SEBELUM HARI RABU MINGGU HADAPAN.

HANYA  P.A ATAUPUN  PENAMA WARTA SAHAJA YG DI BENARKAN MEMBUAT TUGASAN INI

URUSAN INI PASTINYA AKAN SELESAI JUGA DLM BLN 12 .SAYA AMAT YAKIN KALI INI.
DAH TERLALU LAMA  DLM URUSAN DANA INI

ADA JUGA YG KECEWA
TP HAKIKAT YG SEBENARNYA TIADA SIAPA YG TAHU BAGAIMANA URUSAN DANA INI BERLAKU .
SAYA SENDIRI TELAH MELIHAT DAN MENEMPUHNYA BERSAMA SAMA PIHAK PENGURUSAN  YG TAK PERLU LAGI SAYA SEBUT NAMANYA.

URUSAN DANA INI BENAR .KERNA WAKTUNYA TERLALU LAMA DAN TIDAK DPT PENERANGAN SEBAIKNYA.
MAKA RAMAI YG ANGGAP DANA INI TIADA .

APABILA SAYA MENYAMBUNG URUSAN INI
SAYA SENDIRI YAKIN DI MANA SAYA BERADA DAN BERURUSAN.

YG MASIH CEKAL TERUSKAN POSITIF .

SAYA AKAN BUKTIKAN  
DIMANA  YG YAKIN POSITIF AKHIRNYA BERJAYA .

URUSAN KALI INI AMAT PENTING  BAGI .AF.DAN UTK ANDA SEMUA

SEKIAN  WSLM

BUKAN DIMANA KAMU BERMULA  TAPI DI MANA  KAMU BERAKHIR
FIKIR DAN TANYA PADA DIRIMU SENDIRI.

BIGBOSS IJAT????????

INFO AFWFF
Guest

Back to top Go down

Post by DALAM HATI ADA TAMAN on 29th November 2018, 1:23 pm

AFWF PUNYA GAME TAHUN 2018

Janji bulan 1,tunda lepas raya cina
Janji bulan 2,tunda bulan 3
Janji bulan 3,tunda bulan 4
Janji bulan 4,tunda sebelum raya
Janji bulan 5,tunda lepas raya
Janji bulan 7,tunda bulan 8
Janji bulan 8,tunda bulan 9
Janji bulan 9,tunda lepas deepavali
Janji bulan 10,tunda bulan 11
Skrg bulan 11,janji penghujung bulan 12

Selesai tahun ni punya game,ulang untuk tahun 2019
Ini bukan fitnah,ini dirujuk dri info 26 desember 2017 hingga 29 november 2018 (harini)
Sebelum info janji,akan ada kutipan besaran.Fakta setiap info bercanggah..

Fikirkanlah...

DALAM HATI ADA TAMAN
Guest

Back to top Go down

Post by Pembukaan on 29th November 2018, 9:21 am

Betul weyy.. Lps buka plan, leader ak senyap... Tahu2 pegi b, cuti kat indon.. Ak minta biar Allah turunkan bala kalau dia x amanah.. Msa minta, bukan main lagi.. Sape yg bayar, nama dia akan dpt dulu.. Klu x byr.. Dpt lmbt.. Mcm haram..

Pembukaan
Guest

Back to top Go down

Post by kembara on 29th November 2018, 7:55 am

tak yah pening2 pale..
sila buat aduan pada suruhanjaya sekuriti malaysia n bank negara terus...ni adalah pelaburan haram n penipuan..[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

kembara
Warga Baru

Back to top Go down

Logik ke tak?

Post by Pochong on 28th November 2018, 6:29 pm

Entah la wei.. Kalau pikir secara logik.. memang tak masok akal. Memang menipu je semua ni. Ade ke orang nak bagi duit mudah mudah kat kau. Hurm.. hati aku kuat mengatakan tidak ada. Tapi kuasa Allah.. tak mustahil la. Tapi persoalannye.. bile setiap kali lepas habis buka plan.. mesti senyap. G becuti ke??

Pochong
Guest

Back to top Go down

Nak bukti

Post by Jiewan on 28th November 2018, 6:11 pm

Ada sapa2 blh buktikan yg dana ni betul??

Jiewan
Guest

Back to top Go down

Betul ke ?

Post by Palsudalamkepuraan on 28th November 2018, 5:50 pm

Salam .. memang sedia maklum dana rrg ni yupu semata kan ? Saya dah banyak kali nasihatkan ayah mentua dan abang ipar berkenaan hal ini. Dah tunjuk page forum ni. Masih taknpercaya . Sampaikan saya dipulaukan oleh mereka dan mak mentua dan isterinya . Setiap kali sy balik ke kg , mesti pak mentua tunjuk mesej-mesej gruop rrg .

Palsudalamkepuraan
Guest

Back to top Go down

Post by Jahanam on 28th November 2018, 11:59 am

Sebenarnye dana ni btl2 wujud ke tak??

Jahanam
Guest

Back to top Go down

Betol ka bohong..

Post by Hamba allah -H on 27th November 2018, 8:23 pm

Aku tringin la nk jmp leader2 depa ni.. reja duk kencing org ja.. klu btol bnda ni aku nk bukti sahih takat ss bg mai semua bole buat dgn dunia la ni..edit pakai software pun bole..dgr keluhan org lain dh brapa tahun xdpt pun ada.. baca nk dpt bulan 11/18 ni pun dh nk hbs bulan... investment mcm ni serius BULLSHIT!! SAPA PERCAYA NMPK SGT BODONYA.. nt yg kenyang org atas ja..yg bawah telan air liur.. leader atas akan gtau nt kata bnm sekat la,process ditarik balik la apa la...mcm2 .. so jgn percaya sgt bnda ni buat kajian dlu.. jadi nk bt investment btol byk kn ad conth asb ka...cuba tukar mentality nk cepat kaya..no such thing masuk 100 dpt 1.5m ..serius ini BULLSHIT juga..aku sbgai trader forex ni nk ajak hampa semua dari bt benda xberfaedah ni mai aku nk ajar bt duit secara PERCUMA!! aku siap bg plan saving mcm mana nk dpt roi 10-15% sebulan mcm unit trust.. ada jalan btol aku akan bimbing hampa jgn duk taksub sgt bnda jadah ni..in the end hampa gak merana kena kencing.

Hamba allah -H
Guest

Back to top Go down

Post by Hamna Allah on 26th November 2018, 2:57 pm

dengar2..ada plan baru lg buka..betul ke??

Hamna Allah
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Info Afwff on 26th November 2018, 1:48 pm

[26.11.18 13:02]
MAKLUMAN AFWFF

*CASH ADVANCE*
Alhamdulillah info amat positif dan pihak-pihak pengurusan hanya sdg menanti panggilan utk menerima dokumen dan seterusnya menerima pembayaran dari pihak WSB.

*SPA 10*
Semalam telah di maklumkan oleh Bigboss bahawa perjalanan SPA 10 amat-amat positif dan kita telah berjaya sepenuhnya. Smlm telah bermula sesi pengapongan (floating) hak-hak dibahagian bigboss kita ke Acc beliau yg ditetapkan dan apabila selesai beliau akan mula bertugas lebih kurang 10-15 hari bekerja utk menyelesaikan urusan sulit di bank - bank yg ditetapkan.

Smlm beliau juga menyeru agar semua ahli dapat membantu beliau dalam urusan kos pergerakan utk menguruskan hak - hak kita sehingga beliau boleh guna pakai hak tersebut.

Mengikut kata bigboss in shaa allah sebelum tahun depan segala yg berkaitan akan smpi kepada ketua-ketua sebelum tahun depan. Sama-sama kita panjatkan syukur kpd allah swt dan berdoa akan urusan bos dipermudahkan lalu membawa kita ke gerbang kejayaan.

Terima kasih.

Info Afwff
Guest

Back to top Go down

Post by Hamna Allah on 23rd November 2018, 11:03 am

rampos dan crew2 nya pergi holiday..jgn mengharap sangat yeee...

Hamna Allah
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Hamna Allah on 23rd November 2018, 9:04 am

sepi tanpa kabar..bgaimana kami nak percaya...Ya Allah..d pg jumaat yg mulia ini..kau berikan pertunjuk kepada kami..adakah ini benar atau dusta....jika benar kami bersyukur...jika dusta..kau berikan pengajaran kepada merekà yg menipu kami semua...

Hamna Allah
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Hamna Allah on 22nd November 2018, 10:53 am

kuncu2 dia mmg ada baca..so rampos pun mmg tau apa yg kt tulis..cuma dia tak ambil peduli..yg penting dia dpt ambil duit..

Hamna Allah
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top