DANA AFWFF

Post new topic   Reply to topic

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Dana afwff

Post by Positif sgt2 on 15th October 2018, 3:57 pm

Ehh mana boleh suka2 batal penyertaan.waima masuk 50 ringgit .jangan jadi seorg yg munafik.ciri2 org munafik.bila dia berjanji dia mungkir ..so jgn mungkir.janji nak bg rakyat jelata kaya kan?sila tunaikan.susah nanti kat sana nak mencari semua org yg masuk ni..didalam lautan manusia.kang nak masuk syurga tak lepas..ye dak?

Positif sgt2
Guest

Back to top Go down

Re: DANA AFWFF

Post by putar alam utk topap on 14th October 2018, 6:44 pm

mcm2 la dia putar2 supaya dpt terus minta topap.. bila buka plan baru.. sesapa xnak follow kena ugut ala2 batal penyertaan.. xde plak nak refundkan duit... sukati burn..lantak la kan asal topap berjalan..bila minta status bila dpt hasil.. xde jawapan. dah byk sgt putar2.. klu dihimpun putar2.. ketara xlogik.

putar alam utk topap
Guest

Back to top Go down

Penipu besar

Post by Penipu besar on 14th October 2018, 5:24 pm

Katanya bln 10 ni dpt duit cash beg la apa la..hritu jnji bln 9 da dpt cek bila da smpi bln 9 ada pula plan baru, topup rm30 dpt 30juta+myvi, rm50 dpt 50juta+perdana v6, 1k dpt la billion2+vellfire, yg toptup bln ni akn dpt dulu, jadi yg topup sbelum2 ni mna jnji2 yg dulu ??.. Asyik2 bantuan terakhir smpi bila terakhirnya ?? Kesian kt org2 kg asyik ditipu dgn kata2 manis..dgn mnggunakan nama Allah utk mngeburi segala penipuan..bila org bsg dlm grp mula la mrh dan remove org tu..mohon pencerahan!

Penipu besar
Guest

Back to top Go down

Post by infosedeh on 13th October 2018, 6:40 pm

kepada cai afwff... afwff ni oleh rajarampos... rajarampos plak junjung ROP romi.. rampos ni ikut skim rop... agak2 dari mana sumber raja rampos? dari topap cai ler..

infosedeh
Guest

Back to top Go down

Dana afwff

Post by Positif sgt2 on 13th October 2018, 11:29 am

Korang dah topup lum 500k lagi tu nak guna?aku dah topup ..kalau x susah lah nak jd jutawan thn ni..cepatlah tolong topup.500k lagi nak guna tuh..

Positif sgt2
Guest

Back to top Go down

Post by For kaki zina on 13th October 2018, 11:17 am

Betina ne post dekat Dana sini ape hal? Dah kena sawan ***** ke minah. Rop kau pergilah post dekat sana. Kecil2 tak nak mampus besar menyusahkan.

For kaki zina
Guest

Back to top Go down

Post by Dunia sementara on 13th October 2018, 11:07 am

Bagus zira.. Awak dah buat report... Kesian mereka asik tunggu habuan masing² ntah bila nak dapat! Dah terang² dana ni cuma khayalan mimpi di siang hari... Dia org kaya raya kita pula jadi mangsa penipuan dah lama dana ni wujud.. Tapi tak pernah sorang ahli² mereka ada yag dah dpat! Asik positif lama² jadi negatif! Biar lah dana ni terkubur... Kesian nasib orang melayu asik di perbodohkan!

Dunia sementara
Guest

Back to top Go down

Report

Post by Zira on 13th October 2018, 8:32 am

Semalam saya Ada membuat aduan /report d Balai polis pasal ketidak tulusan dana ni,nasib msj tentang group ni masih Ada lagi,Dan gambar /video Di YouTube rampos dan Romi saya Ada tunjuk kepada anggota yg mengambil aduan itu,InsaAllah polis dah moniter dlm group open.......

Zira
Guest

Back to top Go down

Post by TOPUP LAGI on 12th October 2018, 8:22 am

INFO BY PRESIDENT AHLI FIKIR, [12.10.18 02:06]
ASALAMUALAIKUM .

ARAHAN KHAS .DANA AFWFF.
DAN MAKLUMAT .SEHINGGA HARI INI.

DGN INI SAYA MAKLUMKAN DIMANA URUSAN DANA INI MASIH MEMERLUKAN 500K .UTK TUJUAAN KEMAS KINI SEGALA SYSTEM BLACK BOX YG HARUS SAYA BANTU SEORANG YG MENJAGA SYSTEM INI ..DI UK
SERTA BEBERAPA URUSAN KOS PERGERAKANNYA.

UTK MEMASTIKAN BG PERINGKAT AKHIR UTK DI SELENGGARA DAN KEMAS KINI UTK DI LEPASKAN PADA PENAMA .DLM BLN 11 INI.
PIHAK PENGURUSAN MOHON SAYA MEMBANTU ATAS SBB DI DLM SYSTEM ITU TERLIBAT NAMA SAYA DGN JUMLAH YG TERBESAR.

SAYA DI ARAHKAN UTK MEMBANTU 50%DARI SELURUH KEPERLUAN .

DGN INI SAYA TELAH MEMILIH
HANYA 2 KETUA BESAR YG DI AMANAH KAN UTK MEMBANTU SAYA. SERTA PASUKANNYA SAHAJA
HANYA NAMA YG SAYA SENARAIKAN INI
DIBENARKAN MEMBUAT URUSAN MEMBANTU SAYA.

SEGALA BAHAGIAN YGMEMBANTU AKAN TERUS DPT BERURUSAN SECARA LANGSUNG DGN SAYA
DI WAKTU PENCAIRAN PERINGKAT PERTAMA NT.

1. AYAHDA RAJA RAMPOS
SERTA CEO DI BAWAH PENTABIRANYA

NORSITA .SERTA KETUA DI BAWAH PENTABIRAN NYA.

SELAIN DARI NAMA KETUA INI TIDAK DIBENARKAN MEMBUAT URUSAN INI.

PADA AHLI YG INGIN MENGAMBIL BAHAGIAN SILA BERURUSAN DGN NAMA YG SAYA MAKLUMKAN DI ATAS.

TEMPOH MASA URUSAN INI SEHINGGA 17HB ..10.

UTK MAKLUMAT SECARA DETAIL SILA BERHUBUNG DGN MEREKA

.YAKIN IKUT.
TAK YAKIN TGK SAHAJA .

BIAR KAMI BERJUANG SAMPAI AKHIR .

BUKAN DIMANA BERMULA TAPI DIMANA KAMU WAKTU AKHIR NANTI.
SEKIAN WSLM

TOPUP LAGI
Guest

Back to top Go down

Dana afwff

Post by Nampak sgt membongaknye on 11th October 2018, 3:24 pm

Komen terakhir dr saya ..sy doakan semoga kamu2 semua yg menyertai dana afwff menjadi jutawan pada tahun 2018.maaflah menyibuk menyemak di dlm dana ni.assalam..

Nampak sgt membongaknye
Guest

Back to top Go down

Post by Maafkan saya on 11th October 2018, 1:49 pm

Kami bukan nak sibuk.. Cuma nak tegur... Dana² ni memang nama tak sama... Tapi hakikatnya bos yang sama! Sudah² lah jadi mangsa game dana yang wujud di alam maya ni... Kami bukan dengki anda² nak jadi jutawan..janji yang sama bertahun tak pernah ada penamatnya! Tak sedar lagi ke agenda mereka yang asik minta duit tak pernah berhenti! Sedar la dana ni cuma di atas angin...

Maafkan saya
Guest

Back to top Go down

Post by Tanya je on 10th October 2018, 12:48 pm

AFWW dan SMMG ada kaitan? kait dengan ROP jugak tu..

Tanya je
Guest

Back to top Go down

Post by Rezeki on 10th October 2018, 12:35 pm

Apa hal ahli dana lain ganggu dana kami ne? Kalau korang tu rop jangan menyamak dalam forum dana kami. Malulah sikit kenapa harus menyibuk dana orang lain.

Rezeki
Guest

Back to top Go down

Post by Yelah tu on 10th October 2018, 12:15 pm

Patutnya yg negatif la meroyan spam... ni yg positif...kah..kah..kah...parah... masih xboleh nak terima kenyataan.

Yelah tu
Guest

Back to top Go down

Dana afwff

Post by Nampak sgt membongaknye on 10th October 2018, 11:46 am

Berani kerana benar ..forum dana rop dah block.kenapa takut?kalau betul ada dana tu ignore jelah org yg negetif..dah kenapa takut?

Nampak sgt membongaknye
Guest

Back to top Go down

Post by Yahidupsmgg on 9th October 2018, 6:04 pm

smgg mmg idup... ko ler smp mati menopap.. tu blum yg smp mati spam..butthurt

Yahidupsmgg
Guest

Back to top Go down

Post by gshshsjd on 9th October 2018, 5:43 pm

ai geng negative dri rop datng sini lak.....nak kena spam gak dlm n

gshshsjd
Guest

Back to top Go down

Post by HidupSmmg on 9th October 2018, 4:41 pm

Dana nii mmg ujud tp kelambatan selama nii adalah krn dipenuhi sop2 bank..hrp bersabar dn bnyķ berdoa. Jk x sabar minta refund pd leader2 kamu,jgn nk menyemak disini dn jgn menyesal bila dana ni mnjadi realiti kelak

HidupSmmg
Guest

Back to top Go down

Post by Yelah tu on 9th October 2018, 9:31 am

Betul juga tu Dunia sementara, dana wujud untuk kutip topap smp ada yg mengharap (positif) dan meroyan kat post seblah. tapi nampak gaya dana ni bukan utk semua tetapi utk penganjur.

Yelah tu
Guest

Back to top Go down

Post by Dunia sementara on 9th October 2018, 9:04 am

Dana ni ujud.. Cuma habuan tu tak ada sebenarnya... Dah bertahun dana ni ujud. Mcm² nama dana ni. Bosss tetap sama! Dah terang lagi bersuluh.. Ahli² hentikan lah dari top up lagi! Teruskan kehidupan ini dgn mencari rezeki yang halal! Tak ada yang berjuta trilion berlion tu!! Kalau ada dah lama kerajaan ambil bayar hutang negara! Tak kan ada yang dapat habuan ni.. Jangan lah buang duit kerana dana ni.. Lebih baik sedekah masjid rumah anak yatim Ada juga saham akhirat! Saya bukan penghasut cuma saya tegok dah terlalu lama penipuan ni.. Maafkan saya tuan dana.. Hentikan lah perbuatan ni.. Sampai bila tuan dana nak tipu saudara islam! Dah terlalu lama mkn duit mereka dah terlebih cukup tuan dana.. Allah sentiasa memandang perbuatan awak tuan dana!

Dunia sementara
Guest

Back to top Go down

Post by VTECRYAKUZA on 8th October 2018, 6:06 pm

Dana AFWF ni betol ka kewujudan dan ada ka duit sampai nilai bertrillion.Sedangkan Bank Negara pon membuat penafian... Jangan la buat macam ni dengan sesama Islam dan Melayu... Dah berapa lama lagi nak kena tunggu,dan asyik topup saja ken nya.Dapat habok pon tak lagi... Ingat Allah Maha Melihat dan Mendengar...

VTECRYAKUZA
Guest

Back to top Go down

Post by Dunia sementara.. on 8th October 2018, 11:06 am

Positif ke negatif... Tak ada dana ni... Trilion berlion bukan sikit tu kalah orang kaya dubai! Ada dengar tak leader buka top up baru?

Dunia sementara..
Guest

Back to top Go down

Post by Umai on 6th October 2018, 10:19 pm

Betul ke plan ni.. Ckp minggu ni appear baki kat ACC....klau x jugk menipu laa tu ..siot betul..mula2 ckp lepas raya..pastu hujung bulan 9...pastu bulan 10..aik pastu ckp transaksi Dari bulan 10 ke 11...macam2..romi tu betul ke masuk hospital..duit majlis dapat Dari mana..klau minggu ni x tunjuk baki kat ACC..mmng scammer laa natang ni

Umai
Guest

Back to top Go down

Dasar pemalas.. Tau nk bergaya dari duit free sje.. Inshaallah dia akan menginsafkan kalian.. Inshaallah.. Aamiin

Post by 20rm ponnak songlap on 6th October 2018, 12:21 pm

Inshaallah

20rm ponnak songlap
Guest

Back to top Go down

Nak tanya

Post by Unknown1234 on 30th September 2018, 7:31 pm

Ada spa tau pertubuhan aura permata pmrr x?

Unknown1234
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics