ROP SAHAJA

Post new topic   Reply to topic

Page 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: ROP SAHAJA

Post by gibsonfender46 on 14th December 2018, 12:00 pm

KITA LIHAT SENDIRI BAGAIMANA PUAK MUNAFIK CUBA NAK TUNJUK KATA MEREKA PEMBELA AHLI WALHAL SAPU DUIT AHLI SAMPAI TAK INGAT SEKSA ALLAH DIAKHIRAT NANTI... GILA PUNYA WORANG... TU PUN RAMAI YANG TAKSUB....NAK JADI MCM AYAH PIN LAH PULAK... ADOIH

Raja Rampos RRG:
Makluman,

*PERKARA BERBANGKIT*

Assalamualaikum, Sy sebagai Ceo dibwah RRG dgn ini ingin memaklumkan pd siapa-siapa yang terlibat bersama plan dibawah DR ROMEYZEE sama ada ROP(SMMG) atau pun DANA(AFWFF) sila berhubung dgn Pengurusan LJ atau pun Pengurusan FGH.

Dan diminta semua ahli dibawah DR ROMEYZEE berikan kerjasama agar hak-hak anda terjamin ka AC dan Untuk makluman Anda , DR ROMEYZEE tiada mendapat kebenaran atau tiada KUASA untuk membayar Anda.... Oleh Pengurusan - RRG

Segala hak-hak anda akan diselesaikan oleh Pihak Pengurusan kami dan diselesaikan dgn baik sehingga perkara tersebut selesai.

Sekian,
Terima kasih.

Mana mana yg ada nama dlm plan ini sila hubungi CEO-LJ Ferra & CEO-FGH Roslan Ahmad untuk menentukan hak Anda,RRG sentiasa perihatin terhadap Ahli yang diangap tidak jelas kedudukan hak nya...TQ

SAMA LAH DGN PERRAH TU... PERAH KERINGAT AHLI SAMPAI AHLI JADI KERING KONTANG....

gibsonfender46
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Dana hj jasman

Post by Entahlah on 14th December 2018, 11:31 am

Kasturi berapa jumlah kekayaan mereka?janji imbuhan ratusan juta?tak baik menipu tau..dosa.nak menipu jgn nampak sgt.tak mampu nak bayar nanti..kalau 41 ribu org berapa jumlah nak kena bayar ke ahli?Ada pernah kira tak?

Entahlah
Guest

Back to top Go down

Post by Bapa bodoh on 14th December 2018, 11:05 am

Dia org bkn tak tahu dosa, dia org dah sedap tipu org, mkn hasil titik peluh org. Dah tak kisah dosa pahala. Mmg dasar munafik! Janji manis siap guna nma ALLAH SWT. Muga dihari JUMAAT yg mulia ini mereka diberi petunjuk. Paling tidak aku minta ALLAH turunkan KARMA dan kita jadi SAKSI tgk apa azab itu. Aku mmg sakit hat i. Loan kete/rumah dah nak masuk 3 bln tertunggak, aku mmg harapkan duit masuk sejak janji RAMPOS pas raya hindu kita raya sakan! Raya apa? Sekolah dah nak buka, nak beli kelengkapan utk anak anak. Duit tak cukup . Yg kaya RAMPOS , CEO dan leaders. RAMPOS buncit sbb penuh isi duit HARAM dalam perut dia!! TMM buka plan TAMBAHAN DUIT POKET 1 2, 3 konon akan senangkan ahli utk belanja sblum PO landing, mna? Bodohnya aku ! Percaya sgt! Si Abada tu pun BARUA, aekongkol! Bkn nak tlg bangsa sendiri! Jadi admin, tak nak beritahu yg benar kalau leader TIPU! Kau org takde family ke? Tak rasa berdosa ke mkn duit org?

Bapa bodoh
Guest

Back to top Go down

Post by Bapa bodoh on 14th December 2018, 11:02 am

Dia org bkn tak tahu dosa, dia org dah sedap tipu org, mkn hasil titik peluh org. Dah tak kisah dosa pahala. Mmg dasar munafik! Janji manis siap guna nma ALLAH SWT. Muga dihari JUMAAT yg mulia ini mereka diberi petunjuk. Paling tidak aku minta ALLAH turunkan KARMA dan kita jadi SAKSI tgk apa azab itu. Aku mmg sakithati. Loan kete/rumah dah nak masuk 3 bln tertunggak, aku mmg harapkan duit masuk sejak janji RAMPOS pas raya hindu kita raya sakan! Raya apa? Sampai skrg yg kaya RAMPOS , CEO dan leaders. RAMPOS buncit sbb penuh isi duit HARAM dalam perut dia!! TMM buka plan TAMBAHAN DUIT POKET 1 2, 3 konon akan senangkan ahli utk belanja sblum PO landing, mna? Bodohnya aku ! Percaya sgt! Si Abada tu pun BARUA, aekongkol! Bkn nak tlg bangsa sendiri! Jadi admin, tak nak beritahu yg benar kalau leader TIPU! Kau org takde family ke? Tak rasa berdosa ke mkn duit org?

Bapa bodoh
Guest

Back to top Go down

rop sahaja

Post by kasturi on 14th December 2018, 10:58 am

sampai masa...tunai janji

kasturi
Guest

Back to top Go down

Post by Ahaha on 14th December 2018, 10:35 am

Aku xpyah mcm mna depa bley menipu guna nama Allah... Ish... Xtakot azab sunggoh... Xpikiaq ka dok senang kt dunia nie tp mati esok hina yg amat..??

Ahaha
Guest

Back to top Go down

Post by gatantaan on 14th December 2018, 10:23 am

kt tunggu je permainan diorg hari ini...pasti akan kluar top up baru...Verify..Verify...itulah senjata tajam di org kali ni...

gatantaan
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Dana hj jasman

Post by Entahlah on 14th December 2018, 9:55 am

Minta maaf banyak2 ye kasturi..kami perlu hebohkan ..tak baik tau..collect duit org janji manis2..tapi x menepati janji.sokmo tunda..janji bulan dan bintang.berdosa..ahli2 cari duit bukan senang.

Entahlah
Guest

Back to top Go down

Post by Topapian on 14th December 2018, 8:51 am

layankan je info, jgn layan topap... tgk mengelupur ke x dorg..dah lali permainan dorg ni, tetau ada je topap. skrg ni ganjaran dah lebih daripada jumlah dana asal. wake up!

Topapian
Guest

Back to top Go down

Entahla

Post by Rasanya? on 14th December 2018, 8:32 am

Kena gula2 je..
Funder dah advancekan 30k, tgu je la sampai dpt.. klu dpt nnt boleh jadi top 100 terkaya Malaysia. Tunggu masa je kan?

Rasanya?
Guest

Back to top Go down

Post by gibsonfender46 on 14th December 2018, 8:27 am

Perkara mcm ni patut didedahkan pada ahli baru. Ramai yang tak tahu lagi. Infa bagus ni kelawar hitam.... Harap ramai lagi yang tampil dan dedah kan kepincangan mereka... Sama gak dgn Aida taik lalat jadian tu... Tu mulut boleh tahan gak tu....

gibsonfender46
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by TOPUP LAGI on 14th December 2018, 6:55 am

GROUP BAKAL JUTAWAN

RM100 DPT 100 JUTA

RM200 DPT 200J+HILUX

RM500 DPT 700J + ALPHARD

RM1000 DPT 1.5 BILLION

TOPUP LAGI
Guest

Back to top Go down

Post by Kelawar Hitam on 14th December 2018, 5:32 am

Group Ferrar yg sapu duit owner amanahkan paling byk..klo grp lain 1k /3b atau 5 b...grp dia 1k/1b aje...mana baki ..tak ke ferrar and d geng sapu...anyway tawaran tu semua nak kabur mata ahli aje...pd hal mmg tak da.pun ....nanti jwb lah semua pada allah termasuk lah norsita n d geng konon ceo yg paling lemah lembut...puii !..dasar penipu semua...semuga allah beri balasan cash di dunia lgi pd sepenipu nie semua...haramjadah btl mereka nie

Kelawar Hitam
Guest

Back to top Go down

Post by Taubat on 13th December 2018, 11:29 pm

esk dah hari jumaat..hari berganti hari..apakah rancangan mereka seterusnya?udah2lah ye..org kerja pg mlm nak cari rezeki..korang senang2 je nak menipu..tak kesian ke..bawa bertaubat lagi,..ingat..Allah bla2 masa blh cabut nya..bawa2lah bertaubat romi and the gang oii..

Taubat
Guest

Back to top Go down

Dana hj jasman

Post by Entahlah on 13th December 2018, 9:31 pm

Fuh bagus tu masukkan dlm paper pasal romi n the geng..orang2 kaya mesti kena glamour ..kupas jangan tak kupas cerita perjalanan pelaburan mereka .almaklum mereka lah antara org melayu yg nk buat 41ribu org melayu menjadi jutawan..

Entahlah
Guest

Back to top Go down

Post by gibsonfender46 on 13th December 2018, 9:10 pm

MARI KITA LIHAT MAKLUMAT DARI AHLI MENGENAI KENYATAAN DATUK SRI FERRAR (TAK TAHULAH BILA DIA DAPT GELARAN TU)

Gordon Ramsay:
Ferrah/smmg:
okay terus terang sy cakap
pd bila2 masa , jika appear dalam acc utama dalam 1 mggu ni harapan utk smpi pd paymaster mungkin hujung dec atau awal januari. itu target sy kalau ianya benar2 appear dalam masa terdekat. sbb itu sy boleh bg ruang hingga 25hb.

SECARA LOGIKNYA, FERRA NI ADALAH SALAH SEORANG PIHAK ATASuAN YANG TERDEKAT DGN OWNER DAN KERAP KALI BERMESYUARAT DGN OWNER BERSAMA RAMPOS. INI BERMAKNA DIA SEPATUTNYA TAHU AKAN SITUASI SEBENAR KEDUDUKAN PERJALANAN AKAUN ROMI. KERANA RAMPOS DAH KENYATAAN KALAU AHLI TAHU APA YANG TAHU..... HEBAT.... KENYATAAN

JIKA APPEAR DALAM MINGGU INI BERMAKNA DIA SENDIRI TIDAK PASTI KEDUDUKAN SEBENAR.. SAMA JUGA DGN HARAPAN KE PAYMASTER UJUNG DECEMBER YANG JUGA KENYATAAN KURANG PASTI.

KALAU IANYA BENAR2 APPEAR PUN DAN MENUNJUKKAN TIDAK AKAN BERLAKU APPEARING KE AKAUN UTAMA. ITU YANG PASTI.

ANDAI KATA TERSASAR BERMAKNA ROMI DAH KANTOI FERRAH DAN RAMPOS... TAK PULAK SALAH KAN ROMI. ROMI PERNAH KATA KALAU ROMI TIPU, MAKA TIPU JUGA RAMPOS.... KALAU ROMI SURUH MAKAN TAHI ROMI MAU TAK RAMPOS... PIKIR LAH SENDIRI.

Ferrah/smmg:
Mulai harini tiada lagi info dari sy, kita sama2 menunggu, ini kerana info2 yg sy beri di copy paste di group tidak sepatutnya dan dicemuh. Sy tidak takut kerana apa yg katakan semuanya adalah benar, dan selebihnya sy serahkan pd allah swt utk mengaturkan yg terbaik. Oleh itu segala info sy bekukan hingga hak anda smpi kpd sy, Terima kasih atas kerjasama semua ahli2 yg membantu????.
INI JUGA MENUNJUKKAN TANDA ATAU CIRI CIRI KELICIKAN PENGURUSAN UNTUK MENGABUI MATA AHLI.. MENGAMBIL KESEMPATAN UNTUK MELARIKAN DARI DALAM KANCAH RATA RATA AHLI YANG DAH MULA TAK PERCAYA KAN MEREKA. BILA STOP INFO MAKA STOP SEGALA GALANYA.... BERMAKNA TIADA PEMBAYARAN PO AKAN BERLAKU SEBAB DUIT TU TAK WUJUD... AKHIRNYA NAK SALAHKAN AHLI... KALAU BENAR KENAPA SEHINGGA SEKARANG TAK BOLEH LAGI BUAT PEMBAYARAN.... DALAM HATI ADA TAMAN LAH... NAK APPEAR DAH.... LEPAS TU TUNGGU KREDITING BAGAI... ALASAN UTK MENGELAK DIRI DAN MUNGKIN DAH NAK GHAIBKAN KAN DIRI. ALLAH DAH TUNJUKKAN NAMPAK SANGAT PENIPUAN... SENDIRI RASA SENDIRI TAHU... HAHAH

Ferrah/smmg:
Hmmz padan la muka p lg jadi tali barut... p lagi jadi informer bertauliah.... skrg jgn tanya apa2 pun semua d beku kan sehingga hak anda dpt..

BAGUS JUGA ADA AHLI YANG VIRALKAN SEBAB DIA TAHU MANA BAIK MANA BURUK AGAR SEMUA AHLI TAHU APA SEDANG BERLAKU..... SKRG KAMU GUNA KUASA VITO KUKU BESI UTK MENIDAKKAN HAK AHLI.... CIRI CIRI MEMBALAS DENDAM.... INI YANG DIKATAKAN PEJUANG ISLAM.....TAK LAYAK LANGSUNG. HAHAHAHA

Ferrah CEO smmg/afwff:
Ahli ingt dgn tindakan ahli wat keja viral merata ni blh dpt duit cepat ke...
Napela x pikir panjang...
Ingt dosa dihujung jari.. Arini selamat esk lusa blm Tahu musibah dtg.. Skrg Tuhan byr cash xyah tunggu lama..buatlah..klu x insaf²
Jgn salahkn kami da beri peringatan

RASANYA AHLI DAH FED UP DGN JANJI JANJI KOSONG YANG DITABURKAN PIHAK PENGURUSAN.. KERANA FIKIR PANJANG AKAN KESUSAHAN RATA RATA AHLI DIKALA INI BUKAN MASALAH DOSA... YANG MELAKUKAN DOSA SEKARANG ADALAH PIHAK PENGURUSAN. TIDAK PERNAH MENEPATI JANJI... ITU CIRI MUNAFIK... BERDOSA LAH TU... ADA PULAK AHLI YANG BUAT DOSA... KAMU TAK LAYAK UTK MENASIHATI AHLI.. SEPATUTNYA KAMU YANG KENA INSAF ATAS JANJI JANJI PALSU.... JANGAN KATA AHLI TAK PERNAH MENGELOH....INI PERINGATAN AHLI KEPADA SMMG.... KITA TUNGGU SAPA NAK DAPAT CASH DARI ALLAH... JUST WAIT AND SEE... JANGAN LARI KEMANA MANA.

NAMPAK SANGAT CEO CEO DAN LEADER LADDER TAK LAYAK UNTUK URUS TADBIR....

gibsonfender46
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Entahla

Post by Rasanya? on 13th December 2018, 7:13 pm

Funder? Atau fund (duit top up) dah habis? Group lain bg RM100 dpt 500J. Tp group ni bg RM100 dpt 125J. Mark up lebih ni.. tu pun klu betul lah..

Rasanya?
Guest

Back to top Go down

rop sahaja

Post by kasturi on 13th December 2018, 7:03 pm

tak perlu nak heboh2.
waquljaa alhaqqu wazaahaqol baathilu innal baathila kaa nazahuqo.

kasturi
Guest

Back to top Go down

Post by spyhunter on 13th December 2018, 6:40 pm

kami bersama2 team edisi siasat akan bekerjasama dgn PPIM dan Harian Metro akan membongkar kisah 40 ribu bakal jutawan ni .

bestkan kalau kisah 40ribu jutawan ni masuk muka depan Harian Metro, muka Romi & the geng pun masuk sama .  mesti gempak satu malaysia .
kih..kih..kihh...

spyhunter
Guest

Back to top Go down

Post by Gua on 13th December 2018, 5:20 pm

Kesian sgt pada yg mengharap...duit ni dh mmg x wujud, x pyh la tggu.. Diaorng sndri pun x pasti duit tu kat mne skrng ni...yg diorng bole bgi, info yg entah apa2.. SEBUT2 NAMA ALLAH..

Gua
Guest

Back to top Go down

Post by Topapian on 13th December 2018, 4:37 pm

Dulu klu aku suh stop topap, puak positif condemned berjela. Alhamdulillah skrg ramai dah sedar supaya stop topap. apa nak takut klu x topap, siap ugut xdpt pulangan la, lambat dpt la....

mula2 aku join RM50 dpt RM5juta...cukup la utk aku, xnak lebih2 pun. xde pun leader berani ckp aku xlayak dpt pulangan sbb aku x join topaps slps tu. aku firm yg aku patut dpt RM5juta. smp ada masa leader aku nak bagi balik RM50, aku tanya dia, bila masa aku minta refund? aku patut dpt RM5juta. yg bagi info "Dah x lame dah" dan tarikh akan dpt sekian2 tu pun dari leader bukan aku yg pepandai kasik tarikh kan... so bila dah lps tarikh sekian2 tu... aku songket padu2 smp senak la leader aku.

so kepada puak positif... apa ceta?

Topapian
Guest

Back to top Go down

Dana hj jasman

Post by Entahlah on 13th December 2018, 3:31 pm

Funder mana yg tak cerdik tu?si funder kalau tau jika dana ni mmg kompom ada duit..dia akan sanggup funder lah tanpa perlu duit dipulangkan semula.sifunder kompom nak lebih kaya lagi..tak payah keje lorrr dpt duit mudah..
Aku kalau tau ada satu dana yg ada bukti kukuh mmg duit boleh keluar,aku takkan teragak2 tuk suntik modal atau jd funder kepada owner tu..siyes weh.

Entahlah
Guest

Back to top Go down

rop sahaja

Post by kasturi on 13th December 2018, 2:32 pm

bantuan sesama muslim...bagi yang mampu

kasturi
Guest

Back to top Go down

Post by gibsonfender46 on 13th December 2018, 1:47 pm

[12/12, 8:05 pm] Amir Aizat TSR grup: Salam dan selamat petang ahli2 smmg yg dihormati , kami ucapkan pada anda semua supaya berada dalam keadaan yg baik Di samping keluarga tersayang . Utk status semasa kita masih nntikan proses verifikasi di acc proxy iaitu acc utama . Tak dapat di nafikan berlaku kelwatan dari perancangan asal . Namun kita tetap terus membuat yg terbaik utk semua . Jgn negatif kerana kita dah berada Di landasan yg tepat dalam mengecap kejayaan yg kita tunggu selama ni . Alhamdulillah sy akan maklumkan ttg status semasa bila update rasmi dikeluarkan oleh pihak lawyer smmg . Harap maklum terima kasih

AHLI NEGATIF SEMAKIN MENINGKAT DARI MASA KESEMASA... PASTI SATU KETIKA SEMUA AKAN BERHENTI DARI MEMBANTU DARI SUDUT APA SEKALI PUN... DASAR PENIPU...

[12/12, 8:13 pm]  +60 12-306 1420 : TQ info TA semoga Allah mempermudahkan segala urusan pihak pengurusan SMMG dan pihak lawyer SMMG.

[12/12, 8:34 pm]  +60 13-852 3155 : Kite kena faham dan seluk sedlm dlmnya maksud ayat tn.Amir tu..
(KALAU DAH BIJAK SANGAK TOLONG PAHAMAN ANDA DAN ANDA DAH SELUK SEDALAM DALAMNYA DAH KA. AHLI TAK ADA MASA UNTUK PENING PENING NAK PIKIR... AHLI DAH UPAH BERJUTA JUTA MALAH DAH BILLION RASANAY KEPADA SMMG PASTIKAN AHLI DAPAT MAKLUMAT YANG TEPAT... BUKA. SURUH PIKIR APA ADA DALAM POKET MEREKA... TU PUN NAK JADI PENGURUSA.))))

[12/12, 8:34 pm]  +60 13-852 3155 : Dah x lame dah 
(BERTAHUN TAHUN DAH AYAT NIE.... HAHAHAH. DASAR PENIPU)

[12/12, 9:40 pm]  +60 12-306 1420 : Penantian yg sgt mendebarkan. Sudah bersediakah kita dr segi fizikal dan mental utk bergelar star in family freedom..
(SEMUA AHLI BERSEDIA DAN MENUNGGU DGN PENUH KESABARAN... TAK PAYAH NAK AJAR... BUKTIKAN KEBENARAN SMMG... MMG DASAR PENIPU)

[12/12, 9:50 pm]  +60 13-417 9324 : Dekat tapi jauh...jadi teruskan bsabar..teruskan tugas harian sperti biasa..teruskan makan minum seperti biasa...bila dah *TERZAHIR* baru la kita boleh melangkah ke arah *LUAR BIASA
(NKO INGAT AHLI. AHLI ANAK NKO KE, ADIK NKO KE, BINI NKO KER,,, TAPI YANG NYATA MEREKA BUKAN BALACI NKO.... JADI NKO TERUSKAN PEMBOHONGAN NKO DAN BIAR AHLI PULAK SKRG NAK BAGI PENGAJARAN PADA SMMG)

[12/12, 10:39 pm]  +60 17-765 4303 : Positif..positif.. In Shaa Allah dgn izin ALLAH S.W.T dh x lama lg kita2 semua akn jadi jutawan.. Amin.
YANG POSITIP TU BALACI DAN YANG NEGATIP PENENTANG AKAN KEZALIMAN ADA PENIPUAN SMMG)

[12/12, 10:40 pm]  +60 17-256 1004 : Bila akaun proxy dah diverifikasi bermakna akaun tu dah appear ngn kemasukkan duit.. sepatutnya proses tu berlaku semlm..

TAK BOSAN DGN UMPAN SMMG NI.. BANYAK YANG BERCANGGAH DGN INFO YANG BERBAGAI BAGAI.... RASA NYA AMIR PUN SALAH SORANG PEMBANGGANG DIANTARA BANGGANG SEDUNIA.

gibsonfender46
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Kelawar Hitam on 13th December 2018, 1:35 pm

Gibsonfender46...btl apa yg you tulis....kerap sgt suruh funder advance kan....klo dasar penipu ..penipu juga...

Kelawar Hitam
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Back to top