Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROP SAHAJA

GenLord
Orang Kampung
steadfast
kembara
miho2483
Hamna Allah
Akupuakpositip
pertapa gatal
thebeatles
Bongakman
ulatulat
15 posters

Page 22 of 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

ROP SAHAJA - Page 22 Empty rop sahaja

Post by kucing manja 27/11/2018, 18:25

sampai dorang buat annocement...mari sign LOI...duit dah dtgggg...sabarrr kayyy....meow hehe

kucing manja
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 22 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by gatantaan 27/11/2018, 18:11

awak masuk dlm smmg livechat tu..ambik link dr fb

gatantaan
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 22 Empty Dana hj jasman

Post by Toing toing 27/11/2018, 18:09

Sy xde dlm telegram..kalau ada nak juga bersuara.bersuara je...jgn takut.bukan mereka kenal pun siapa kita.cuba fikir mereka nak duit kita boleh pulak bagi masa.Nak duit ahli cepat tapi bila kita tanya hak kita boleh pula mereka buat tahu.dr pagi sy wasap leader boleh dia palau( tak reply pun).

Toing toing
Guest

Back to top Go down

Post by gatantaan 27/11/2018, 18:06

tu yg saya pelik..kenapa semua takut nak bertanya dlm group tu?kalau dana ni betul..dia takkan deletekan ..kalau dia delete bermakna dia menipu...

gatantaan
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Susun kata 27/11/2018, 18:00

Knpe nk takut b, suara dlm telegram.. Kta b, suara sbb nk thu hak kita... Raja Rampos pun mcn bgs je bgi hrpn kat ahli2.. Siap main nama2 Allah..

Susun kata
Guest

Back to top Go down

Post by meow 27/11/2018, 17:57

sabar sampai bla?hari ni dh hari selasa..tp tak de update langsung..yg ada dana d buka lg sampai pukul 10mlm..tp info takde pulak..

meow
Guest

Back to top Go down

Post by kucing manja 27/11/2018, 17:50

sabarrr walaupun hati gundah gulana...chill ????????

kucing manja
Guest

Back to top Go down

Post by gatantaan 27/11/2018, 17:42

saya ada bersuara..tp yg lain dok diam je..camane?ni dana d lanjutkan pukul 10 lagi..info yg d janjikan blalah nak d sampaikan..

gatantaan
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Bubarkan 27/11/2018, 17:28

Jom kita b, suara dalam telegram... Sy cuma nk kepastian je.. Knpe perlu mainkn perasaan ahli2??

Bubarkan
Guest

Back to top Go down

Post by Tanyr jer 27/11/2018, 17:27

Knpe kita x bole b, suara dlm telegram??? Telegram tu untk apa??

Tanyr jer
Guest

Back to top Go down

Post by tipah tertipu 27/11/2018, 17:18

semua info boleh dibaca tapi x boleh dipercayai , anggaplah segala info sbg hiburan utk mengubat hati ahli2 yg duka lara Laughing Laughing

tipah tertipu
Guest

Back to top Go down

Post by gatantaan 27/11/2018, 17:03

balik2 info yg sama..

gatantaan
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by kucing manja 27/11/2018, 16:44

info terkini tuuu...harap benar..benar..benar.. sbb semua ahli2..sgt berharap....semoga di permudahkan..aamiin

kucing manja
Guest

Back to top Go down

Post by Toing toing 27/11/2018, 16:40

Maksud sy info hard cash leader.duit dia sileader..masa dia buka plan wasap dr pagi sampi kemalam..lepas dpt collect duit tanya sunyi sepi.hanya forward info dr pengurusan smmg.macamana sy tak emosi

Toing toing
Guest

Back to top Go down

Post by INFO SMMG 27/11/2018, 16:13

*ASSALAM SEMUA WARGA FGH WORLD*

*SEDIKIT INFO YG TELAH DISAMPAIKAN OLEH BOSS IZAT PRESIDENT AFWFF & AYAHNDA RAJA RAMPOS DI MAJLIS KESYUKURAN & AQIQAH SEMALAM 25.NOV.2018*

*SPT YG KITA SEDIA MAKLUM UTK URUSAN ROP/SMMG SEMEMANGNYA TELAH GAMES OVER 100% KITA TELAH PUN BERJAYA BEGITU JUGA UTK URUSAN DANA AFWFF DI BWH PENGURUSAN RRG.. AAMIIN..*

*SMMG/ROP... MENGIKUT INFO YG DISAMPAIKAN BAHAWA INN SHAA ALLAH PD HARI ESOK IAITU SELASA 27.NOV.2018 AKAN CREDITED KE ACC UTAMA & KE ACC VVIP, SETERUSNYA AKAN MELALUI PROSES YG SAMA SPT ACC UTAMA*

*DANA AFWFF (SPA 10). Berita yg disampaikan oleh owner ptg semalam Hari (AHAD) telah bermula Sistem Black Box & status diapungkan (Floating) ke atas akaun2 pemegang warta dlm jangkaan 10 hari. Setelah selesai inn shaa Allah dr apa yg telah disampaikan oleh owner semalam bahawa semua ahli yg terlibat akan mula merasai rezeki ini pada seawal bln December ini. Aamiin..*

*Sama2 lah kita berdoa agar segala yg dijadualkan SSMG/ROP dan DANA AFWFF ini terlaksana seperti yg telah di maklumkan.*

*Dari penyampaian info td. Ayahanda jg memesan kpd semua ahli yg terlibat apabila setelah menerima rezeki nnt.. Gunakanlah dgn cara yg terbaik & membantu kpd yg memerlukan bermula dr keluarga, jiran2, org kampung kemudian org luar yg lebih jauh. Harta yg diterima nnt setengahnya adalah harta rikas yg perlu di gunakan utk membantu kpd semua kebajikan2 yg ada...*

*Sekian serba sedikit pencerahan dr taklimat ringkas drpd Ayahnda RRG*

INFO SMMG

INFO SMMG
Guest

Back to top Go down

Post by Toing toing 27/11/2018, 15:42

Faham dah urusan bank tu mcmana..urusan tt tu mmg ada limit.tp nak tanya leader mana yg sebenarnya dah terima duit?tiada satu pun yg berani tunjuk bukti.cakap tanpa bukti mudah.sbb ckp guna air liur.Bukti apa kata tahun ni ahli akan terima PO?tak kisahlah nak amik berapa lama utk semua ahli dpt..tapi sy nak tau atleast satu atau 2 ahli dah terima po..tu dah ckup bukti dana ni sahih ada.ni leader satu pun x dpt lagi..leader sy pun satu hal.collect duit ahli pastu senyap tanpa info.biadap

Toing toing
Guest

Back to top Go down

Post by tipu 27/11/2018, 15:34

semua ni tipu..bla hati dah hitam..sangguo guna kalimah Allah utk org percaya..udah2lah korang topup..takde gunanya..terserlah sudah peniouan tu..

tipu
Guest

Back to top Go down

Post by Permata Yg Hilang 27/11/2018, 15:29

Skrng ni apa yg betul? Duit wujud ke tak??

Permata Yg Hilang
Guest

Back to top Go down

Post by bebal 27/11/2018, 15:10

dia buka lagi dana terakhir tu..ini tanda nya tertiou sudah semua nya..

bebal
Guest

Back to top Go down

Post by Ferrah 27/11/2018, 14:55

Dri bulan 2..skrng bulan 11 nk msk bln 12 dh... Hmmmm.. Sbnrnye, duit ni wujud ke x?? Knpe bgi info yg bkn2.. Hrpn palsu??

Ferrah
Guest

Back to top Go down

Post by Dulu2 27/11/2018, 14:22

by Zainal SMMG on 24th February 2018, 8:32 pm
Tuan Roy (Rahim) adalah prixy utama/pemangku yg akan menerima wang dr Romi. Kemudian baru disalurkan ke proxy yg lain dan leader2.

by Zainal SMMG on 24th February 2018, 8:18 pm
Proxy asal hanya 2. Dan berlaku penambahan utk Tuan Hamid. Tapi proxy sebenarnya tidak ada keistimewaan apa2 pun, cuma tanggungnawab aje yg lebih berat. Lebih senang menjadi penyumbang biasa sahaja. Dpt duit bahagian masing boleh terus enjoy.

by Zainal SMMG on 24th February 2018, 7:48 pm
Pembayaran PO utk direct case selepas lisying 10/3/2017 adalah bergantung kkpd leader anda. Bagi saya, utk org dibawah saya, saya akan bayar PO penuh secara sekaligus.

Maaf, saya ada hal dan kalau ada soalan lagi, just tanya dan bila saya free saya akan jawab

by Zainal SMMG on 24th February 2018, 7:40 pm
Saya nak betulkan sedikit ayat tuan. Dlm SMMg kita tak gunakan perkataan SH. Kita hanya gunakan term Penyumbang sahaja sebab anda semua adalah penyumbang kpd beliau utk beliau membuat urusan pengeluaran wang beliau dan bukan terlibat didalam pelaburan beliau.

Mengenai bermulanya pembayaran kepada penyumbang. JANGKAAN saya semua penyumbang akan mula dibayar imbuhan pada bulan hadapan, Inn Shaa Allah. Mungkin hanya VVIP dan 43 leader sahaja yg akan terima token pada bulan ini. Apa2 pun ini hanyalah jangkaan saya setakat ini

by Zainal SMMG on 24th February 2018, 7:29 pm
Status proses pembayaran. Secara detail saya tak akan nyatakan disini sbb saya rasa anda pun tahu dan dapat uodate dr leader anda. Cuma saya boleh nyatakan dalam status terakhir untuk memulakan pembayaran kpd VVIP dan juga leader. Proses bermula dari April 2016 dimana wang di bawa masuk dan sehinggalah skrg utk membuat pembayaran.

Berkenaan nama2 leader, yg saya tahu terlalu ramai cuma asalnya terbabagi 2 dari 2 proxy asal iaitu saya dan Tuan Rahim. Asalnya dibawah saya tiada leader dan kesemua leader adalah dibawah Tuan Rahim

by Update 22/03/2018 on 22nd February 2018, 11:25 pm
Update dari Bos Romi :

Urusan act 42 smua dh selesai pd ptg selasa .
Smlm Hnya urusan byran charges selesai.
Hari ini agihan semula baki dri 42 charges tu kpd 10act kembali.
Urusan byran ke act leader akan sya mklmkn arini . Tq
Urus susun doc dan surat kuasa dan yg perlu shj sdg di buat utk diserah kan pd pemangku.
Masa serahan akn sya mklm kn arini
Setlah smua lengkap .
Smua info diterima atas pergrkan di pihak bank kpd pihak peguam.
Wc ..sya menyampai kan apa yg di mklm kan oleh mereka pd sya smlm .
Arini sya akn hubungi pemangku bg laluan seterusnya.

Dulu2
Guest

Back to top Go down

Post by gatantaan 27/11/2018, 14:06

jd tanda tanya semua nya..

gatantaan
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Seri 27/11/2018, 13:44

Bila agak2 dpt kat ahli?? Nk msk bulan 12 dh ni.. Kami nk g umrah dgn family ni..

Seri
Guest

Back to top Go down

Post by yakin smmg 27/11/2018, 13:34

Management bgtau INSHAALLAH tahun ni ahli merasa PO.. bermula tahun ni..nak settle trillion tu sampai tahun depan baru landing 100% ke akaun ahli..sebab ahli ramai.. dan semua ni ikut kepantasan leader2 masing2 buat agihan..dan bank pon ikut kapasiti dan sop masing2.. sama bank dgn leader..maka seharilah tt(ikut amaun)..lain bank dgn leader..tambah le lagi 2 hari baru appear..kalau leader lumpsump 100% maka lamalah nak appear..better sikit2 ke ahli dulu

yakin smmg
Guest

Back to top Go down

Post by Topapian 27/11/2018, 13:06

Bulan lepas tunggu 'appier' kat acc utama, lps tu buat majlis tertutup raikan, bulan ni tunggu transaksi ke acc utama.. putar rampos putar.. kutip topap

Topapian
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 22 of 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics