Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROP SAHAJA

bora_bora
penunggu_gua
gibsonfender46
Ryan89
unggas
kongkalikong
Hannacun86
CheqMonq
Abang Sado
ulatulat
lalalala9999
hemmalek
Rajarompas
Tipahtertipubang
ivankov
shane5595
anis fariza
Hidup Susah
22 posters

Page 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

ROP SAHAJA - Page 20 Empty Bengong

Post by Rasanya? 28/2/2019, 12:02

Hahaha.. tunggu je la...
"Sabar itu indah"

Rasanya?
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 20 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by Lama dah weh 28/2/2019, 10:48

Lama dah weh apa cerite smmg / ARR? Ade dengor-dengor cerita leader-leader adayang udoh masuk duit dalam akaun. Benor ke weh? Ate kalo benor lekaih le transfer ke akaun ahli pulak. Ate kome nunggu ape lagi weh. Kesian kat mengkeme ni yang udoh lama nunggunye weh. Lama dah weh bila nok dapat duit nye.

Lama dah weh
Guest

Back to top Go down

Post by Topapian 28/2/2019, 09:35

Duit yg dah boleh dipakai adalah duit topap yang diterima daripada kaldai2 topap sekalian. sekian harap maklong.

Topapian
Guest

Back to top Go down

Post by SAfiq 27/2/2019, 23:20

Cerita coi loi csi miami xde ke..bhahahahaha..tu je la korang dapat,duitnya takda..kahkahkah..makan la coi ngn loi korang tu,aku dah halalkan duit aku 1k tu tak lama lagi ramai yang akan halalkan juga,jgn risau aku takkan tuntut pun kat akhirat nt hahaha

SAfiq
Guest

Back to top Go down

Post by ulatulat 27/2/2019, 20:25

halahh.. coi dgn loi pun ade yg dh pernah sign 2016 aritu..still xdek bayang duit..xper ak faham..dlm grup smmg comm tu mmg mereka yg xnk terima dh kene tipu..xsggup terima..so try hard sgt utk tegak kan mereka x ditipu..sian ....jgn ade yg gilaa dah laa..romi syok2 bini sexy plus ade mistress lg..korang melangut tggu lalat masuk..

ulatulat
Warga Baru

Back to top Go down

Post by Rasanya? 27/2/2019, 19:21

Org kata Hamid dah bg surat setahun lebih, siap ada sign peguam bagai. Tp sekatat surat yg tulis amaun berjuta2 je la.. duitnya belum nmpk bayang..

Rasanya?
Guest

Back to top Go down

Post by qwerty 27/2/2019, 18:59

korang jgn harap la ni semua tipu belaka.
Banyak kan Doa sipaya penipu ni dan rakan subahat dia orang ni semua menerima L A K N A T dari tuhan.
Doa orang yang dizalimi macam korang cepat di makbulkan tuhan.

qwerty
Guest

Back to top Go down

Post by Bosan 27/2/2019, 17:15

COI /LOI  x berguna walau seposen pun kalau duit po tarakkkkkk-tarakkkk Very Happy Very Happy

Bosan
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 20 Empty ROP

Post by picisan 27/2/2019, 17:12

kata kena tunggu 10 hari bank proses...dlm masa 10 hari tu bank tade inform ada apa2 masalah...ni dh lepas 10 hari nk kena tunggu apa lg..10 hari lama dh tu utk siapn proses akhir..tp mcm tade apa jd pun...mcm2 la info nk spin..huhihuhi

picisan
Guest

Back to top Go down

Post by Lama dah weh 27/2/2019, 16:53

Lama dah weh info tu....tapi pelaksanaannya bile smmg? Tolonglah jgn bagi info sama berulang. Teman nak tahu bila nak dapat duitnye. ARR dengor katenye dah boleh gunapakai duitnye. betul ke teman nak tanya ni? ate kalau udoh boleh dipakai bila lagi nak transfer ke akaun ahli pula? Lama dah weh teman nunggunye

Lama dah weh
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 20 Empty rop sahaja

Post by action 27/2/2019, 15:52

Action...cakap cakap....

action
Guest

Back to top Go down

Post by Topapian 27/2/2019, 15:39

dah xde idea nak smp recycle balik info taik. bulan ogos 2018 dah guna. tu la nak perdaya org sangat. kebulor topup.

Topapian
Guest

Back to top Go down

Post by Rasanya? 27/2/2019, 15:29

Apa logiknya tak bole bawak kete sendiri?
Pejadahnya organizer sediakan hotel kena byr sendiri? Boleh cakap mulut je ke nak booking hihi..

Rasanya?
Guest

Back to top Go down

Post by Datang dah.. 27/2/2019, 15:23

info taik..hasil takde...

Datang dah..
Guest

Back to top Go down

Post by what?? 27/2/2019, 15:04

info sampah, diulang tayang

what??
Guest

Back to top Go down

Post by kongkalikong 27/2/2019, 14:57

ini kan info recycle bin.?

kongkalikong
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by INFO SMMG 27/2/2019, 14:30

Assalamulaikum MT,Ceo FGH,Leader & Ahli2 FGH..

Di sini sy TP FGH ingin memaklum kn kpda semua sahabat2 fgh bayaran po rop akn di bayar sekali gus mgikut po anda masing..pihak fgh tidak ada bayaran saguhati yg mna ada ahli asyik bertanya bila mdengar group lain akn di mberi bayaran saguhati..di bwah pengrusan RRG & FGH po anda aemua di byar sekali gus..di bwah group lain fgh xnk masuk campur..lain pengrusan lain cara nye..duduk dgn fgh ikut cara fgh..

Utk sgn coi ahli2 akn di maklum kn 2 minggu dari tarikh sgn coi di Penang..segla maklumat tarikh,tempat & masa semua nya pihak pengrusan akn maklum kn dlm group Tele Coi FGH..

Sebelum ahli2 hadir ke majlis sgn coi dlm Acc ahli sudah ada duit dari po tetapi hanya bolh di guna pakai rm 50 k ke bwah..tidak bolh membeli aset seblum surai coi di bwa ke LHDN..

Segla penerangan COI,LHDN,ZAKAT akn di beri penerangan semasa taklimat di Penang..

ahli yg hadir ke Penang segla transport,Hotel & fmly kos di tanggung oleh ahli sendiri..pihak fgh hanya warta kn hotel2 nk di boking olh leader2 & ahli..mgkin leader akn atur kn Bas utk yg hadir jauh dari penang..ahli tidak di benat kn mbawa kenderaan semasa sgn coi di hotel..pihak fgh sedia kn bas & Van ke tmpt sgn coi

bg leader yg hadir rombongan Bas maka bas mereka di benar kn utk bwa ahli dtg sgn coi..kehadiran ahli fgh bersama 19 leader kuasa bayar serta 6 leader baru seramai 10 k lebih..pihak fgh sedia kn admin utk segla urusan tempahan hotel & transport ..sila ikut arahan pengrusan fgh agar memudah kn sgla pegerakan sgn coi..

Selama 3 atau 4 hari majlis berlangsung..kita jga akn buat majlis mkn mlm fgh bertema kn Bollw & Arabian..tq

INFO SMMG
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 20 Empty Sampai bila

Post by Bila lagi 27/2/2019, 12:50

Tambah lagi musuh aku naa????aku mesti ingat sampai mati bossku

Bila lagi
Guest

Back to top Go down

Post by Lama dah weh 27/2/2019, 12:44

Teman idokle terlampau mengharap sampai boleh jadi sewel. Teman joinpun hanya bayor sekali aje. Topup-topup ni teman tak layan sebab dah dijanjikan dengan pulangan yang teman rasa cukuplah untuk teman. Nak katekan teman masuk banyak idok juge, sikit sangatpun idok juge tapi iyelah duit jugekan. Udah kita join so hendak jugele merase imbuhannyekan. Teman ni bersangka baik aje. Nak meroyan pun tak guna menambah sakit hati adele. Takpelah itu hak masing-masing. Adakalanya temanpun negetif juge tapi teman dekatkan diri pada Allah supaya hati teman tenang. Bila nak dapat duitnya smmg real oiii. Lama dah weh teman nunggunye.

Lama dah weh
Guest

Back to top Go down

Post by Topapian 27/2/2019, 11:50

percaya la SMMG ni nak kutip duit kaldai2 topap je. Wujudnya SMMG sebab topap, xde topap mati la SMMG ni. kesian pada yg mengharap dapat jadi kaya supaya dpt ubah nasib hidup. wlupun RM50, RM1... kira burn je la sumbangan topap korg tu. xletih ke bertahun2 kene game yg sama? dulu aku kesian la kat yg mengharap tapi dulu la.

Topapian
Guest

Back to top Go down

Post by Lama dah weh 27/2/2019, 11:43

wahai smmg real bilakah duit akan dimasukkan ke dalam acc ahli? Lama dah weh teman nunggunye. Tolonglah jangan ada info smmg real atau dari ARR pembayaran ditangguhkan lagi dan janganlah adanya plan dibuka lagi. Tolonglah disegerakan. Lama dah weh teman nunggunye.

Lama dah weh
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 20 Empty Betul tu

Post by Porrah 27/2/2019, 11:10

rop sahaja
Post by plan..... Today at 9:17 am

maaf la yea.... aku pun ada join...tak byk sgt cukup2 la untuk aku bayar benda2 yg menyemakkan kepala aku....if rezeki alhamdulillah syukur...
if bkn rezeki aku ok jerr...sbb kuar modal pun tak byk...
yang tadi ko kata leader kwn ko asyik buka plan n minta duit kan...entah la mungkin lain leader lain caranya...leader ada gak buka plan tapi aku guna otak n akal....knp nk join plan baru tu if 1st plan law dpt pun dah mencukupi....
cuma aku nk ckp yg join byk2 tu kurang bijak n sgt tamak...x kira tua atau muda...org muda ke..pokcik..mokcik..atuk ke nenek ke....ape ke bengapnye join byk2 benor....

pikir2 laa sndiri yeoppp....

BILA AKU POST TEGOR MCMNI ADA YG TEMPELAK AKU. NASIB ADA GAK ORG CERDIK AKAL DLM NI. BETUL LA AKU CKP, YG DOK MEROYAN LEBIH TU YG TAMAK HALOBA MASUK SMPAI TINGGAL TULANG. JUAL ANAK BINI SBB TAMAK NK AMEK BYK BERBILION. LEPAS TU DANA LAMBAT KELUAR MULA ROYAN SANA SINI. ADEHH

Porrah
Guest

Back to top Go down

Post by hihihi.. 27/2/2019, 10:31

tulah..jgn tamak..cukuolah yg seada nya..

hihihi..
Guest

Back to top Go down

Post by स्पैमर के लिए 27/2/2019, 10:03

Sok dah nak penghujung Feb 2019. Harap tak kene hanceng lg kat grup telegram yg konon2 dapat Feb 2019.

स्पैमर के लिए
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 20 Empty rop sahaja

Post by plan..... 27/2/2019, 09:17

maaf la yea.... aku pun ada join...tak byk sgt cukup2 la untuk aku bayar benda2 yg menyemakkan kepala aku....if rezeki alhamdulillah syukur...
if bkn rezeki aku ok jerr...sbb kuar modal pun tak byk...
yang tadi ko kata leader kwn ko asyik buka plan n minta duit kan...entah la mungkin lain leader lain caranya...leader ada gak buka plan tapi aku guna otak n akal....knp nk join plan baru tu if 1st plan law dpt pun dah mencukupi....
cuma aku nk ckp yg join byk2 tu kurang bijak n sgt tamak...x kira tua atau muda...org muda ke..pokcik..mokcik..atuk ke nenek ke....ape ke bengapnye join byk2 benor....

pikir2 laa sndiri yeoppp....

plan.....
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics