Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

Leesaitomo
Smmg hanat
Apieys
LalatForex
105085fmy
Missy
Ahli Fikiran
Yerlertu
Silverscreen
trillionaire_zuhud
14 posters

Page 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) Empty Re: DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

Post by Dana hj jazman 17/1/2020, 15:26

Sudah la jgn di harap dpt pun dana ni xda jaminan pun.. Klu betul2 jalannya ROP ni sepatutnya ada agreement kedua belah pihak antara sh dgn owner dana..ini penting utk menjamin hak sh jika berlaku sebarang perkara yg tidak diingini berlaku..klu dah atas nama sumbanggan jika berlaku perkataan ingkar oleh owner dana ahli tidak boleh pun nk bawa mahkamah sbb perkataan 'sumbanggan' tadi.. Jd oleh sebab itu la bergitu banyak alasan yg tidak masuk akal supaya mereka dpt delay waktu sehingga berdekad lamanya..pihak bank pun aku rasa la bkn mcm zaman cowboy klu nk transfer duit guna kapal atau pun lori bagai.. Skrg dah canggih dah.. jd apa alasan mereka jika sh xkaya2 lg.?

-------

https://danahajijasman.forumms.net/viewtopic.php?t=492

Dana hj jazman
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 17/1/2020, 14:58

What ever... understand what I mean, do not just read what I have posted and self interpret with your own understanding and then replied here like what the ????

small small (self fill) , already big (self fill).

ko rasa aku maki sebab ko pepandai letak tone masa baca post aku. cuba gua tone yang lagi gemalai... heuheuheuheu...

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by Yerlertu 17/1/2020, 14:43

Hang kalo tak paham apa orang cakap baik hang diam ja..hang balaih pasal hangla hat tak join tapi duk maki hamun..aku pesan, kalo hang dah nasihat orang takmo dengaq..biaq pi la..yang hang pi maki hamun tu pasaipa??

Yerlertu
Orang Kaya
Orang Kaya

Back to top Go down

Post by はしたな 17/1/2020, 14:31

Yerlertu panaih bontot ka? Sukati aku nasihat. Ada yg x jadik join.. Ada yg dah sedar dan stop topap. Xde lagi aku jumpa dlm ni mula2 negatif, lps baca post2 dlm negatif ni, terus positif dan topap dengan tekun.

Ko pun mengharap romi ke? Doksah la..

Aku kena join baru boleh negatif ke? Terpaksa bodoh?? Baik aku topap. Heuheuheuheu..

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by Yerlertu 17/1/2020, 13:32

Pada hat tak join tu toksahlah duk maki hamun puak2 hat join ni..hat dah join ni dah terjoin nak wat lagu mana..kebanyakannya pun dah lama tak topup apa2..kalaupun hat bodoh piang apapun taktau, kewujudan laman forum ni pun depa taktau..nak ghobek lagumana pun taktau..jadi matlamat hangpa nak soh org tak join tu tak tercapai pun..kalau pun hat jenis degil tu biaq pi la

Yerlertu
Orang Kaya
Orang Kaya

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) Empty penipu

Post by romi and joli 17/1/2020, 13:29

to : ATAI
hang ni betol samdol la,bangang tahap cipan,patutla kena tipu bulat² dgn scammer
depa create bukan pelaburan,depa create atas dasar sumbangan atau sedekah dan terus bagi kat leader bukan nya akaun romi yg dah bangkrap tu
bila atas dasar sumbangan,apa yg boleh dibuat kes?depa bagi alasan,hampa yang bagi sumbangan sapa suruh.
dan ada puak² yang percaya akan tipudaya berterusan ni ngok
puak² scammer kaut duit org kampung ni ada pelbagai idea termasuk dalam rancangan tv3 mcmana yhi(gdu)buat tu,akhirnya?gdu pun kelaut la bangang.
org nasihat xnak dgr,nak jugak dgr nasihat dajjjal².
penipu ni korang percayalah depa pandai undang² bab pelaburan,hibah dan infak

romi and joli
Guest

Back to top Go down

Post by Leybey la 17/1/2020, 13:27

Hihihihuhu.. opss..

Leybey la
Guest

Back to top Go down

Post by Hahahahanatt 17/1/2020, 13:25

Atai ni ada lagi meroyan kat sini. Bulan lepas bukan main lepas tunjuk 34 triliun. Invat dah bercuti eropah. Belum kaya ke kau? Kahkahkahak

Hahahahanatt
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) Empty penipu

Post by romi and joli 17/1/2020, 13:17

2019 berakhirnya drama PLAN
2020 bermulanya drama baru
drama bayar taklimat
drama beli COI
semua nya sengaja diciptakan oleh puak² anak dajjal untok kaut duit makcik pakcik kampung yang tak reti bukak telegram,wassap atau apa sahaja social network
tapi takper,Allah tu adil,seronok sekarang bukan bermakna korang xkan meninggal dunia wahai scammer2 smmg.
mmg scam melayu jenih makan duit org melayu ni dah ada dari tahun 80an lagi...
wahai scammer2 smmg takutlah akan azab
perangai tak ubah mcm yahudi khazar

romi and joli
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 17/1/2020, 13:12

Klu aku ckp ko bodoh dari telur, marah tp mmg bodoh dari telur.

Aku x join. Mcm mana nak report? Yg join la pegi report, ada bukti korg join dan topap kan.

Aku kat sini nak ingatkan jgn ada yg terjebak. Boleh paham? Paham ke pepaham ni?

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by Leybey Leybey lagi 17/1/2020, 12:53

Setakat hari ini, tiada satu leader yang duitnya sudah masuk akaun. Masih menanti

Leybey Leybey lagi
Guest

Back to top Go down

Post by Atai 17/1/2020, 12:40

To はしたな
Asal tak kau je yg pegi lunyai si romi tu ? Asal nak org lain gak g lunyai romi ? Kau kecot telor ke ? Telor sumbat ? Pegi la kekah leher dia, borak acah gud2

Atai
Guest

Back to top Go down

Post by Atai 17/1/2020, 12:37

Klu korang rase smmg nie penipu, buat la tindakkan, nie tak, borak lebih nak menjatuhkan smmg tapi smmg tak jatuh pon, elok je dok kutip topap ape bagai, tade pon romi n kuncu2 kene gari, sembang alam maya, maknenye puak2 negatif pon same la mcm smmg nie jugak, sembang gegar gunung tapi cirit

Atai
Guest

Back to top Go down

Post by Afuh fuh 17/1/2020, 12:26

Klao kami bt report pn Positive ugut la, tarikh report balik la. Biar la kami berani alam maya, asalkn selepas mati positive tanggung hutang menipu penipu berjuta trillion

Afuh fuh
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 17/1/2020, 11:54

Dah terbukti SMMG menipu,bagi banyak tarikh konon nak bagi kaya2 kat yang topap... tangguh.. alasan pelik2... minta topap lagi...urusan konon berjaya..bagi tarikh baru konon nak bagi kaya2 kat yang topap... tangguh.. alasan pelik2... minta topap lagi..kalau tak rasa tertipu... tu yg kena cop bodoh dari dalam telur. Korang pun tak pernah jumpa romi atau selalu jumpa dia. Aku rasa mana yg dah bertahun tunggu, klu hari2 dapat jumpa dia, lunyai dia. Kat alam maya berani la sebab ada juga yang terpedaya.

Pada yang baru datang ke page ni, rajin2 baca post2 lama...untung2 ada yang gunapakai ayat2 lama cuma tukar tarikh... tak ada sorg pun yang pernah join jadik kaya raya sebab SMMG. Kalau nak lagi cepat, baca kat info positif...huhuhuhu.

Tahun ni lagi legend, ada kaldai dah pertaruh leher dia 1 Jan 2021. Sudah ada goyang sebab nak suh yang negatif pertaruh leher plak.. kami pun x bodoh nak join... apa lagi nak topap... nak pertaruh leher untuk apa? SMMG adalah penipuan.

Romi = Millionaire, Kaldai = Romillionaire

#SMMGRoadToRomillionaire

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by Atai 17/1/2020, 11:35

Dr korang mintak bukti kesahihan smmg nie, baik korang buktikan yg smmg nie penipu, nie sembang je lebih nak karamkan smmg tapi tahik itu semua

To romi hantu
Taruk lu punye no fon dulu la bro, sebok nak mintak no org, no sendiri tanak taruk puiii

Atai
Guest

Back to top Go down

Post by Romi hantu 17/1/2020, 11:10

Atai bg no tel ...

Romi hantu
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 17/1/2020, 10:21

perlu ke kita kecewa dengan yang positif dan kaldai? heuheuheuheu....

Kenapa nak kecewa? Bangga la jadik negatif sebab tak nak korg terus terbuai dalam khayalan dengan penipuan ni. MMG dan seangkatan ni macam barah perosak bangsa dan agama. Ada yang jadik parasit. Sampai family pecah belah, cerai berai, mati pun ada....masih mengharap. Ada ke yang penipu2 ni peduli? Dorg kesah topap je.

Abe Ngoh.... jgn buat2 lupa sediri buat janji sebab nak sahihkan SMMG... 1 Jan 2021... sudahlah bagi info sampah mcm 15 jan tu dan tunggang agama demi mempertahankan Romi tu. Subahat sama je azab dia.

Sebab info sampah ko la, masih ada mengharap tapi apa yang dapat? kena topap lagi.

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by Abe Ngoh Ex BOND 17/1/2020, 10:16

Abe Ngoh nak tgk puak-puak yang kutuk TSR ni merangkak di padang mahsyar kelak mencari TSR. Acct proxy dan leader tertentu dah start boleh guna pakai sejak 15hb lepas. Mana kamu mau menyorok wahai geng negatif? Sila kerat leher kamu kalau kamu anak jantan!

Abe Ngoh Ex BOND
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) Empty Entahla

Post by Ahyam 17/1/2020, 10:10

Hahaha... apa bezanya dgn positif?
Suruh bg bukti, kata rahsia, hal dlm bilik tak boleh dedahkan..
Pengurusan (pengurusan la sgt) kata :
Dpt tahun 2018, hangguk je kepala..
Dpt tahun 2019, hangguk kepala lagi..
Dpt tahun 2020, kepala hangguk la..
Yg penting, please dont stop the music... salah pulak.. jangan stop topup.. nnt pengurusan terus supply info2 power.. dah dekat, sejengkal, ketuban dah pecah, dah sampai stage ke leader..
Ha.. hangguk kepala tu..

Ahyam
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 17/1/2020, 10:06

Setelah ko kecewa SMMG asik kutip topap dari ko. Ko ngajing negatif apa dapat? makin butthurt adalah. Ko pegi la hadap Romi.

Aku tak join pun SMMG. Aku post kat sini nak bagi sedar supaya jangan ada yang terjebak. Ini terbaik aku boleh buat supaya Romi dan sekutu terus merosakkan bangsa dan agama aku.

Bagi aku SMMG adalah penipuan. Klu ko rasa sahih, apa bukti? takkan dengan sampah2 yg disajikan, ko boleh percaya.

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by Atai 17/1/2020, 09:58

Aku kecewa ngan puak negatif, mampu sembang dalam alam maya je, tindakan ape pon tak buat, suruh rembat si romi n kuncu2 dia taknak, pengecut, telor simpan dalam, sembang jela nak hancurkan smmg nie ,ermmmmm

Atai
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 17/1/2020, 09:54

No money, no talk la. bukak FBI & Co pun wayang jek nak pancing topap. Apa nak diurus klu SMMG asik kutip duit bukannya kasik duit. Kan Atai... dari alam maya juga dorg kutip topap... ingat kat luar berani ke penipu2 ni? klu suh bank in pun suh jgn letak sebab SMMG, yg lagi best, lepas bayar sila left group. Kaldai apa ada hal... beli info sampah.

Ini lah konsep SMMG.
Nak RM50juta tak? Kalau nak... sila bank in RM50... lepas bayar sila left group.
Sementara tunggu nak dpt RM50 juta... topap lah macam... dpt info sampah... hujung... penipu tanya "awak nak RM50juta?", "Ya" jawab yang kena tipu (ada yg dah jadik kaldai topap dlm ni)... lepas tu penipu cakap "Samalah, saya pun nak".... belum full stop lagi.. sambung bagi info sampah.. kutip topap lagi... kaldai? meroyan kat info negatif, nganjing negatif, sakit hati dan bontot. kan Atai? klu malu sebab kena tipu xpe.. jgn terus kena tipu... lagi paroh terus topap dan tambah bengkak bontot tu.

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by trillionaire_zuhud 17/1/2020, 08:22

cover sikit tuan romillionaire
jangan ketara sangat
menagih duit hare
sales takde ka
trillionaire_zuhud
trillionaire_zuhud
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by FBI 17/1/2020, 08:21

Bismillahirrahmanirrahim.

Assalamualaikum.... semua ahli smmg yg sudi add link saya ni.  Di sini saya ingin mengucapkan jutaan terima kasih kerana memberi kepercayaan kepada saya dan rakan2 saya yg bertauliah sebagai akauntan, peguam, setiausaha syarikat dan perunding perniagaan duduk di bawah satu bumbung untuk memberi perkhidmatan yg profesional dengan cost yg minimum,  InshaaAllah.

Adalah tidak adil bagi Tuan2 & Puan2 jika saya meninggalkan anda semua apabila bergelar Jutawan kelak utk menyelesaikannya masalah sendiri.  Saya terpanggil untuk terus berkhidmat kepada anda semua setelah bergelar Jutawan kerana saya tak ingin melihat anak bangsa saya ditipu dan dimanipulasi oleh golongan yg tidak bertanggungjawab dari bangsa lain mahupun bangsa sendiri.

Jika di ikutkan tidak perlu utk saya berbuat semua ini,  kerana PO saya sendiri tak habis dimakan selama 7 keturunan✌. Namum kerana sayang yang tiada tolak bandingnya kepada bangsa sendirilah saya sanggup mengorbankan diri saya demi TUAN2 & PUAN2 sekalian.

Untuk makluman semua,  saya bercadang utk membuka cawangan FBI & Co.  Di setiap negeri/zon. Tetapi cawangan akan dibuka setelah HQ(KL) beroperasi sepenuhnya. InshaaAllah.

Wallahi Billahi Lillahi.

Wassalam.

MENYEDIAKAN PERKHIDMATAN PEGUAM KORPORAT,  AKAUNTAN BERTAULIAH, PER. CUKAI,  AUDITER, SETIAUSAHA SYRKT & PER. PERNIAGAAN

JOIN FBI & CO TELEGRAM CHANNEL :

t.me/joinchat/AAAAAE6L2AYN8-uO9f43kA

FBI
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics