Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

golddust
Husin
metabox99
Silverscreen
Budak Mel
Yerlertu
topkapi palace
mamakbenar
12 posters

Page 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 4 Empty Nakazawa

Post by Nakazawa 4/6/2020, 19:05

Salam
😂😂😂😂😂....terbaik bro. Mamat ni mesti ambe gambar kat poster @ banner lhdn. Kenapa tak ambe selfie kat dlm pejabat bersama sama dgn pegawai lhdn yg menguruskan tu ya, takut kah 😂😂😂😂😂
Ahli2 yg buat kes tak ambe selfie pun kat balai 😂😂😂😂😂 sebaliknya dirahsiakan 😎😎😎.
Takde 1 benda pun geng2 dana ni boleh buktikan sampai skrg tapi sembang kari habis jahanam aemua 😂😂😂😂😂😂.

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 4 Empty ok

Post by Syukur 4/6/2020, 18:31

Kenangan yg mengusik jiwa ...
Ahli2 yg berharap akan jadi jutawan...
Bbip, SMMG dan wsb sama sahaja di permulaan ..akhirnya leader2 yg di cucuk hidung dah membuka PEMBOHONGAN....

Syukur
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 4 Empty ook

Post by Syukur 4/6/2020, 18:27

Hahahaha...
Yakin lah dgn pasti... Itu kah muka yg bersidai di LHDN yg akan kaya atau beraya dalam lokap....😂😂😂

Syukur
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 4 Empty Re: DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

Post by はしたな 4/6/2020, 16:47

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 4 2Q==

Bang tolong yakin dan terus topap, sebab dah bergambar sebelah LHDN.

はしたな
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 4 Empty ok

Post by Syukur 4/6/2020, 16:31

Proses baru nak bermula!!!
Tiada imbuhan yg di sediakan. Rm25k. Itu ada lah auta semata2..
Bersidai di LHDN dan berurusan di CIMB tu cuma lakonan semata2.
Yg tertipu harap bersabar. Yg tak sabar ramai2 lah buat aduan.

Syukur
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 4 Empty dana-smmg-rop-dana-romi

Post by Farouk 4/6/2020, 16:11

Tak payah la mengharap apa apa gi duit korang labur tu dah burn out. Korang sume boleh pikir dia akn putar belit kan info smmg berulang ulang sampai kiamat. Pasrah je la.

Farouk
Guest

Back to top Go down

Post by Masih menunggu 4/6/2020, 16:02

En Saya bukan dana

Nak tanya, dah ada leader yg dpt duit ke??

Masih menunggu
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 4/6/2020, 15:50

https://www.bnm.gov.my/index.php?ch=bm_announcement&pg=bm_announcement&ac=572

Ini contoh berita saja takde kena mengena tapi kejadian sebenar yang boleh di jadikan panduan hehe
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 4 Empty leader bangang

Post by leader sampah 4/6/2020, 15:47

leader serabut sebab lepasni dah takde sumber pendapatan kahkah tak payah la topup kecuali korang buktikan kesemua dokumen sah dan urusan korang tu

leader sampah
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 4/6/2020, 15:23

ini lah bila leader konon terlebih pandai.. boss dia cakap dgn jelas ajak bertepuk dan telanjang dia pandai kata kiasan.. bila aku guna bahasa kiasan dia kata aku bawak isu mak bapak pulak.. nampak tak tahap IQ rendah dia.. dia ni tgh mengalami kecelaruan minda sebab byk sangat menipu sana sini.. sapa2 yg baca kat forum ni pun boleh tgk dgn jelas sapa yg auta.. pencerahan yg dia bawak selama ni cuma pengakuan yg leader2 keje jual info auta.. ahli2 kena topup utk info. selain tu habuk pun tarak.. pung pang pung pang tin kosong je.. soalan paling mudah aku duk tanya selalu.. dah kaya ke belum pun dia tak mampu jawab sampai skrg.. malu nak jawab la tu.. dia perasan konon nak bagi pencerahan kat sini supaya ahli2 tak ambik tindakan padahal makin lama kat sini makin byk dia bukak pekung sendiri. sebagai seorg islam aku terima saranan ko tu supaya byk berdoa.. aku berdoa supaya ahli2 yg teraniaya dgn skim penipuan smmg ni di permudahkan urusan utk mendapat refund dan penipu2 mendapat balasan azab di dunia dan akhirat.. amin
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by はしたな 4/6/2020, 15:09

si bukan dana tapi gila ni... nak perdaya sapa kat sini? ko post je, org dah berbakul2 maki pastu ko ingat pahala ko berganda2.. padahal azab ko makin bertambah sebab memperdaya dan menipu. Masih nak ckp penipuan ni sahih. mak bapak ko tau tak ko tgh menipu ni? ke ko perdaya mak bapak ko juga?

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by Saya bukan dana 4/6/2020, 14:52

En. Goldust.

Pada saya la, encik ni dah hilang waras. Kami tau kerja kami dan amanah yg kami pikul. Semuanya untuk ahli jua akhirnya. Benda dah selesai encik . Cubalah bykkan berdoa agar semua dipermudahkan. Asyik pukul canang dan auta shj di sini buat apa encik... jgnlah bawa isu mak bapak kat sini. Kita semua ada mak bapak encik. Dan encik pun ada kan. Sudah sudahlah tu... 😘

Saya bukan dana
Guest

Back to top Go down

Post by Farouk 4/6/2020, 13:48

Seperti yg di jangka perjalanan Dan perkembangan Dana wsb ni hanya mampu sampai peringkat bank je. Lepas tu mereka semua akan menghilang kan diri Dan kemudian muncul untuk kutip top up dgn alasan baru pulak. Wahai ahli smmg lihatlah agenda penipuan mereka ni . Semua info smmg ni dah di kitar semula Dari 10 tahun yg lalu.

Farouk
Guest

Back to top Go down

Post by Nakazawa 4/6/2020, 11:19

Salam
Pd INFO SMMG, alhamdulilah bigbos romi masih teruskan pengurusan bank ya. Memang betul tuan, dpd bulan august 2019 charging blm penuh lagi, POWER BANK, Yg buat2 kecoh bulan December 2019 tu acah2 je kan siap tunjuk bank statement yg dah edit dan ambe gambar kat lhdn. Sblm ni appear kat skrin ATM lepas tu dah hilang. Skrin atm dah scratch kot sbb tu rosak. Bagitau bos ko skrin tu kena sentuh dgn jari bukan dgn btg konek ya.
Bila2 masa saje, dah semakin hampir ya? 😂😂😂😂😂😂😂😂 ko ni TA tak habis2 buat lawak bodoh ko.
Ha-ram TA ha-ram 😂😂😂😂😂😂.

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 4/6/2020, 11:12

boss kata masih dalam urusan bank, amir kata masih urusan acc utama clearing appearing pala bana.. saya bukan dana kata urusan dah selesai dah melepasi garisan penamat.. nampak tak mereka semua kencing bersepah..

ahli2 lama dah hadap dan kenyang dgn info2 macam ni dah bertahun lamanya.. majority ahli2 lama dah tak topup lagi malahan ramai dah mula tuntut refund balik skrg.. tu yg ramai leader mcm kucing nak beranak skrg.. leader2 yg jual topup sekrg nak kena tumpu pada ahli2 baru sebaiknya yg buta IT dan media sosial, yg tak check google dulu.. sebab tu target mereka adalah org2 tua di kampung2 dan felda2..
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by INFO SMMG 4/6/2020, 11:04

Salam semua,

Buat masa ini kita belum terima apa2 updte dari bigboss romi. Beliau memaklumkan masih lagi dalam urusan bank. Jadi kita tggu sahaja skrg ya. Jika ada apa2 makluman akan dimaklumkan kemudian.

Sedikit info dari Tuan Amir👇🏻

Salam pada semua ahli2 yg dihormati, berkenaan isu semasa urusan kita masih lagi dalam proses akhir di akaun utama iaitu  proses clearing n appearing for activation account. Ini bermakna pada bila2 Masa dalam bulan ini akan ada akaun utama yg aktif utk transaksi ke akaun leader bermula. Alhamdulillah syukur dgn rahmat Allah segala usaha kita mnuju kejayaan yg dinantikan semua. Bagi pihak pengurusan sy merakamkan jutaaan terima kasih di atas bantuan anda.

*TA*

INFO SMMG
Guest

Back to top Go down

Post by Kutu 4/6/2020, 10:49

Sape2 jgn topap or beli lagi plan ke portion ke ape, dah sah2 menipu mereka nie, tak sudah2 bukak plan or portion, otak bingai betol sape yg dok topap or beli lagi tu, bebal tak tau nak ckp

Kutu
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 4/6/2020, 09:40

kalau keje dia mmg kutip komisen topap... mmg SAH la kita ni tabo pasir atas rezeki dia... rezeki **RAM dia... xpe kot tabo pasir... yg topap dah asik makan pasir... sama2 la korg makan pasir.

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by Nakazawa 4/6/2020, 09:25

Salam Sahabat2 semua
Allah maha kuasa 😂😂😂😂😂 akhirnya si saya bukan dana kantoi dgn keceluparan mulut dan kebodohan nya sendiri. Jadi sahabat2 dan ahli2 semua dah nampak kan siapa yg menyamar dan guna username org lain bukak plan utk curi duit 😂😂😂😂😂. Skrg dia punya cerita kita nak tabur pasir rezeki dia 😂😂😂😀😀.
Dia tak sedar sikit pun perbuatan dia 😂😂😂😂😂.
Mungkin mak bapak ko tak ajar curi duit org adalah ha-ram brader. Jadi itu la niat & tujuan dia maayk forum ni. Curi duit.

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 4/6/2020, 01:13

Saya bukan dana wrote:Mmg betul en. Goldust. Memang ada plan terakhir di buka bagi membantu ahli yg ingin menambahkan portion sendiri dan x perlulah encik nak meroyan bagai seperti org hilang bini.
Tak usah menabur pasir ke atas rezeki org... Biarlah kami buat kerja kami kerana semuanya sudah selesai😍. Tak perlu nak mengadu domba bagai nak rak, siap nak report ipd bagai. Encik.kalau nak auta ke putar alam ke, baik tak payah peningkan kepala dgn forum ni. Sekadar berani di sini aja

datang lagi tin kosong ni.. dah kaya ke belum? apa hal pulak aku nak meroyan mcm org mati bini.. aku takde rugi apa2 pun.. sapa yg meroyan sebenarnya.. tunjukkan tang mana yg aku auta? dia sendiri tu yg apa benda pun takleh jawab semua rahsia konon.. lepas tu asyik dah selesai.. kaya tak jugak.. dah selesai takleh ambik komisyen lagi kan? sebab jual topap dah tak laku kan.. ahli2 dah tak lapar info lagi dah.. padahal sendiri yg tengah meroyan... duduk rumah tu selalu2 lar jenguk tingkap yer.. kot2 ada ahli2 datang nak refund atau polis datang bawak gari.. hahaha
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Abe Long. 4/6/2020, 00:59

*membantu ahli yg ingin menambahkan portion sendiri"

Hahaha. Ayat saya bukan dana ni lawak.
Ahli dah dijanjikan beratus juta dah masa join bertahun dulu, ada ke lagi yg nak tambah 🤣🤣🤣
Yg dulu pun kenyang info je. Lagi nak tambah..
Aku agak dia ni agen topup yg dah gentar... Maklumlah no akaun kaldai2 dah sampai pihak berwajib...

Abe Long.
Guest

Back to top Go down

Post by trillionaire_zuhud 4/6/2020, 00:31

Saya bukan dana wrote:Mmg betul en. Goldust. Memang ada plan terakhir di buka bagi membantu ahli yg ingin menambahkan portion sendiri dan x perlulah encik nak meroyan bagai seperti org hilang bini.
Tak usah menabur pasir ke atas rezeki org... Biarlah kami buat kerja kami kerana semuanya sudah selesai😍. Tak perlu nak mengadu domba bagai nak rak, siap nak report ipd bagai. Encik.kalau nak auta ke putar alam ke, baik tak payah peningkan kepala dgn forum ni. Sekadar berani di sini aja
pembetulan di situ wahai tin kosong agen komisen
kamu yang menabur pasir pasir ke atas rezeki saudara seislam kamu sendiri, dan memakan duit h@ram sambil menunggang agama
betulkan saya jika saya silap
trillionaire_zuhud
trillionaire_zuhud
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Farouk 4/6/2020, 00:06

Sudah sudah la bukak plan baru atau pun mintak Wang untuk menguruskan Dana ni lagi , org dah tak percaya dah .korang taip lah beribu info pun dah tak jalan dah . Info tu sekadar fantasi lawak je buat kami ahli smmg.Tunggu je la polis dtg Rumah korang romi , Ta, , Tz Dan leader leader lain.

Farouk
Guest

Back to top Go down

Post by Saya bukan dana 3/6/2020, 22:31

Mmg betul en. Goldust. Memang ada plan terakhir di buka bagi membantu ahli yg ingin menambahkan portion sendiri dan x perlulah encik nak meroyan bagai seperti org hilang bini.

Saya bukan dana
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 3/6/2020, 21:42

harap pihak berkuasa dpt segera kan tindakan keatas leader2 yg mengambil wang org ramai tanpa lesen yg sah ni, sebelum lebih ramai lagi mangsa2 baru.. cekup semua leader2 smmg pun akan berakhir.. sebab romi takkan ambik duit secara direct dari mangsa.. dia bijak mempergunakan org demi keselamatan dia.
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics