Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

ctjah
Yerlertu
TuanRumah
Princess Enya
penunggu_gua
Iqbalzmr131986
trillionaire_zuhud
11 posters

Page 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 40 Empty Nakazawa

Post by Nakazawa 9/6/2020, 21:07

Salam
Pd saudara apalah, maaf tiada garisan penamat utk buat kutipan @ mengemis. Selagi tak tamat riwayat mereka, kutipan @ curi duit tetap diteruskan.
Dan juga sy nasihatkan jgn la mengharap sangat dana2 ni lagi. Takut menggelupor 1 hari nanti bila harta benda hilang kerana mereka2 ni. Tlg ubah mind set anda insyallah kejayaan itu pasti.

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 40 Empty Re: DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

Post by Apalah 9/6/2020, 19:10

Hah! Ada top up lagi ker?????? Kata dah selesai semua bagai garisan penamat la .... heeeeiiiiiisshhh

Betul ke tak smmg ni . **MAK tol laaa.. aku dah xde duit dah ni

Apalah
Guest

Back to top Go down

Post by Nakazawa 9/6/2020, 18:56

Salam
Yg sebenarnya saya bukan dana tak dpt terima hakikat duit yg ditunggukan selama ni dah kabur dlm sekelip mata 😂😂😂😂😂. Terima la ya, geng positif je mengharapkan duit ha-ram ini jadi tak payah la nak tuding jari pd kami seolah olah kami yg duk harapkan 😂😂😂😂😂. Terima je la ko dah kena tipu 😂😂😂😂😂. Lain kali klu nak makan durian, pi kutip bawah pokok durian ya. Tengok skrg apa dah jadi? Ko pi tunggu bawah pokok kelapa ah kan dah kena sebiji kepala sendiri, dah sewel terus 😂😂😂.
Perutusan dpd romi si-al pasal smmg:-
Oleh kerana pkp dah ditamatkan maka pengurusan dana juga menamatkan segala urusan kerana akaun smmg zero takde duit dan tak wujud pun. Pd yg memberi ribuan terima kasih dan PADAN MUKA atas kebodohan diri sendiri. Mulai esok merentas negeri dibenarkan maka pd ahli2 semua yg menunggu selama ini boleh la balik kampung terus dan nangis dibawah pokok rambutan ke pokok durian ke malah boleh juga bogel2 diladang ladang ya 😂😂😂😂😂
Ingat berhati hati ketika memandu kerana malang tak berbau tapi kentut ada bau ya confirm 100% dan dijamin lever brothers 😂😂😂😂😂......

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by Mari mari 9/6/2020, 18:07

Kepada ahli yg nak menambah lagi.
Jgn segan segan, top up sahaja.
Cepat cepat

🗓️ *OPEN : 9 JUNE 2020*
⛔ *CLOSED : 15 JUNE 2020*

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

*BANK IN TO : -*

🏦 BANK: *PUBLIC BANK 6912060013*
*NOORZIHAINI BINTI AWANG*
🏧 NO ACC: *CIMB BANK 7626851717*
*SHARMILLAH SAADON*

🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮🔮

*RM10.00 GET RM300J + RM30K (saguhati)*
*RM20.00 GET RM500J + RM50K (saguhati)*
*RM30.00 GET RM1B + RM100K (saguhati)*
*RM40.00 GET RM5B + RM500K (saguhati)*
*RM50.00 GET RM10B + RM1J (saguhati)*

LAST PLAN MANAGEMENT (LPM)..
*⛔CLOSE: 15 JUN 2020*

INI KERANA PERMINTAAN DARI AHLI YG MEMOHON MASA PENUTUPAN PLAN DI LANJUTKAN...PIHAK PENGURUSAN BERBESAR HATI MELANJUTKAN TARIKH TUTUP PLAN INI UNTUK MEMBERI PELUANG KEPADA SEMUA AHLI² YG BERMINAT UNTUK MENAMBAH PORTION SEDIA ADA...
*UCAPAN TERIMA KASIH DAN TAHNIAH BUAT SEMUA AHLI² YG MENYUMBANG DAN MEREBUT PELUANG TERAKHIR INI..*

Mari mari
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 9/6/2020, 18:02

golddust wrote:sapa yg tabur fitnah disini.. sapa yg dah terima refund kalau dah aku tak pernah masuk sesen pun.. aku mmg tak boleh buktikan aku tak masuk sebab kalau dah tak masuk mana nak ada document utk bukti.. tapi kita sama2 islam apa kata kita sama2 buat sumpah l@knat kat sini.. aku akan buat sumpah l@knat yg aku tak pernah masuk sesen pun skim smmg, bpip dan wsb.. dan kau pulak bersumpah l@knat yg kau tak pernah tipu ahli2 yg kau bawak masuk sebelum ni.. ada beran?

btw.. kau belum jawab.. dah kaya ke belum? video romi tu kira berita basi ke.. skrg kena tunggu berita tipu yg baru pulak ke

golddust wrote:wallahi, wabillahi, watallahi demi Allah saya juga bersumpah tak pernah masuk sesen pun skim SMMG, WSB dan BPIP.

semoga dgn ini tak payah nak fitnah kata aku tuntut refund lagi..

itu lah bila takde modal je fitnah org.. padahal org dah siap bersumpah dia sendiri takut nak sumpah.. takut kena l@knat sebab menipu.. siapa yg nampak bodoh skrg.. dah berkali2 kantoi menipu.. tau pun dah lama video tu.. kenapa takut nak ulas isi video tu.. tu bukti menipu kan..  aku nak tgk minggu depan mana ko nak letak muka tembok batu ko tu..
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Saya bukan dana 9/6/2020, 17:50

En Goldust.

Bila hati sudah hitam kan, hanya kata kata kesat aja yg boleh dilepaskan... tak apalah, kita lihat minggu depan ya.....

Tak sabar nak tunggu respond encik yg bijak memanipulasi keadaan. Hanya mampu up kan video kontroversi je tau... kan dah lama video tu. Video tu utk korang yg acah acah anti scammer, padahal masih lagi jadi ahli biasa bawah leader korang... padahal dalam hati awak tu memang berharap nak duit ni kan😁..

Jangan menipu diri sendiri la. Nampak bodoh kat sini

Saya bukan dana
Guest

Back to top Go down

Post by Nakazawa 9/6/2020, 16:38

Salam
Pd sy bukan dana, Kami sujud syukur pd @ kerana allah s.w.t saje. Bukan mcm segelintir dr kamu sujud syukur bon-tot romi 😂😂😂😂😂.
Perutusan dr bos smmg akan berlangsung dlm minggu ini jugak. Jadi ahli2 semua siap siaga la ya utk bersedekah minggu depan. Duduk dirumah diam2 tau. Asalkan tak sedekah burit ok la tu tak bertentangan dgn agama beb 😂😂😂😂😂
Ingat, ha-ram tetap ha-ram ya.........kami tak buat @ amalkan ya saudara sy bukan dana........klu belah phak sana wallahualam la.......

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 9/6/2020, 16:37

Saya bukan dana wrote:Benar, perutusan dalam minggu ni kerana keajaiban berlaku minggu hadapan. Doakan yg terbaik untuk semua😊

Encik trilionaire zuhud boleh sujud syukur dah. Begitu juga en. Nazakawa.. anda boleh menjadi org yg positif selepas ni. Berhentilah meroyan yaa.

aku dah bagi nasihat taknak dengar.. aku dah cakap jgn berani bet guna tarikh sebab record info smmg betul adalah telor = kosong.. semua kelaut dalam.. sepupu aku sampai skrg sunyi sepi terus lepas malu besar.. rasa kalau jumpa mesti malu nak angkat muka..

dah siap dgn bukti video boss romi yg dijilat sedang menipu.. masih tak mau jadikan iktibar masih nak tunjuk pandai kat sini.. aku sebenarnya dah menyampah nak layan tin kosong ni.. tapi takpe since dia dah cakap minggu depan.. kita tgk sapa yg dapat malu besar minggu depan..
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Nakazawa 9/6/2020, 16:24

Salam
Pd sy bukan dana, dah panas bon-tot ke 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Siapa tuhan kamu?
Ingat ha-ram tetap ha-ram
😂😂😂😂😂😂😂

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by trillionaire_zuhud 9/6/2020, 16:20

mai dah set set pengemis pemakan duit h@ram
kamu dah terdesak sangat gian nak mengemis ker tu?
trillionaire_zuhud
trillionaire_zuhud
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by caldina 9/6/2020, 16:01

Kita tggu la.. Kot pas musim COVID-19 ni ramai jutawan 😂😂😂 kalu xde dpt gak, nk ckp pe? Nakazawa & trillion zuhud mmg org yg positif utk benda yg benar kan...

caldina
Guest

Back to top Go down

Post by Saya bukan dana 9/6/2020, 15:58

Benar, perutusan dalam minggu ni kerana keajaiban berlaku minggu hadapan. Doakan yg terbaik untuk semua😊

Encik trilionaire zuhud boleh sujud syukur dah. Begitu juga en. Nazakawa.. anda boleh menjadi org yg positif selepas ni. Berhentilah meroyan yaa.

Saya bukan dana
Guest

Back to top Go down

Post by Nakazawa 9/6/2020, 15:56

Salam
Abe ngeh ngoh bukak title forum baru TUNGGU DAN BERSIAP SIAGA LA SEMUA.
Mungkin takut @ malu nak update sini kot.
Apa la kita semua ni sahabat2, jahat betul kita ya 😂😂😂😂😂 sampai ada yg merajuk pun ada. Lari lintang pukang sampai cirit birit pun ada. Malu nak berdebat pun ada 😂😂😂😂😂

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by Nakazawa 9/6/2020, 15:42

Salam
Bersiap siaga la semua pengurusan dah menghampiri garisan penamat. Kemasukan ke leader2 sedang berlangsung skrg ni insyallah esok leader2 akan mula mengemis rumah ke rumah ahli2 semua. Itu jam nak tabur muka dia ke @ nak tunjuk burit ke terserah la pd ahli2 semua nanti. Its your time now😎😎😎

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by lanjiautopuplagi 9/6/2020, 14:30

aku igt dh xde topup2 sbb duit xmuncul2, rupanya ada lgi topup last ye😏 bila nk insaf korg ni. this is real, this is real kepala pundek ap dari tahun lepas urusan korg tu. ade lgi ke org topup tu? bodos

lanjiautopuplagi
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 40 Empty DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

Post by golddust 9/6/2020, 12:28

para penipu tak boleh di biarkan begitu saja.. kalau takat masuk 20-30 ringgit mungkin boleh tak halalkan saja.. tapi ramai jugak yg di tipu sampai puluhan ribu.. tindakan harus diambil.. tuntut balik duit dan report ramai2.. utk menyelamatkan mangsa2 baru dari di tipu dan sebagai pengajaran utk masa akan datang.
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Back to top

- Similar topics