Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROP SAHAJA

antarakasih
NanaNanot
bakal jenazah
RAHIM BENZEMA
ropeah
muhammadar
King Kong
Orang Kampung
Betul ke?
Aku tak kisah
Pak jodi
Rezeki milik Allah
masringah
Zack Snyder
Sitah1977
Dantdm
metabox99
shirokensuka
WaitNsee
ZynnHarris
ishak
kodok17
MH
Pok Ya Congkodok
salwa
Anonymous0
Peneroka Maya
jesse james
Achik
zacjb
BakalJutawan
jutawan fakir
msauffie
ajaiwashere
Sayang83
fara7611
jebattuah
Adl39
Pungguk rindukan bulan
ustaz_dke
lyndazzz
dragonvire
am_001
metalfire87
48 posters

Page 23 of 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

ROP SAHAJA - Page 23 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by Ahmadi 12/3/2018, 18:50

Ding dang datang lg dgn buka plan mengaruttt.....bak hanggg.......agak2 la 10k pun nk kutip kt plyr.p la minta kt romi tu.x kan dia x dak 10k kot....nk buat pengurusan apa lg.kata dh semua selesai.pok di apa cerita kata plan dh tutp sepenuh nya.jgn dok jd penipu.duit apa2 x nmpk lg dlm akaun mana2 pun.asyik dok kutip ja kerja korang.kesian kt plyr.dok tggu la....dh plan tgk pun x masuk akai

????BANTUAN PENGURUSAN????
????PORTION AYAHANDA

????RM50 GET RM20JUTA
????RM100 GET RM40 JUTA
????RM1000 GET RM400JUTA

-LIMITED SGT2
-LAST TT KHAMIS
-URGENT
-RM10,000 SAHAJA‼️‼️‼️‼️‼️
==========================
#kesian kt plyr2 semua

Ahmadi
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 23 Empty Adoi

Post by haiza 12/3/2018, 18:47

Alah setakat ayat betukar, budak 5 thn bole buat. Nk tipu org susah n tua bole la. Aku mmg silent reader je dlm ni. Tp aku tgk ramai yg mengamok sbb ahli keluarga dorg jadi mangsa. Lg2 libat mak ayah. Smpai meninggal pun ada. Ada aku baca konon tunggu duit utk sambung belajar. Nasib baik tk tggu. Mungkin ko tk rasa kasihan sbb ko dlm pakatan penipuan ni. Lagi satu, ni kan group negatif utk rop, yg korg positif penjilat bontot romi semua masuk sini pehal. Salah kampung ke wei. Atas dasar kemanusiaan, dana scam ni patut dihentikan. Alu sokong sape yg nk buktikan dari segi pengalaman dan ilmu, bukan pakai ckp je tkde buat research. Skali lagi aku ckp, SOP yg korg dok jaja tu tk wujud langsung dlm sistem perbankan. Ini je aku bole bantu utk mangsa2 yg dh terlepas topup. Jgn tunggu dh la, antara nk gabung n tumbangkan scammer ni atau korg redha and halal je la duit ni. Tunggu tu mmg menyakitkan. Start new life lah

haiza
Guest

Back to top Go down

Post by kodok17 12/3/2018, 18:43

sesiapa yg ada dlm group whatsap SMMG tu fikir fikir la ....

kodok17

Back to top Go down

Post by kodok17 12/3/2018, 18:38

apa nya nak yakin yang pasti 99.99% keni tipu dimanupulasi di momok kan janji manis dan yg tiada dan di masuk dilapik kan dengan agama islam....adoi berat nanag kes ini
itu ada juga yg naif ,,nak percaya...

kodok17

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 23 Empty ROP

Post by POK YA CONG CODEI 12/3/2018, 18:35

yakin sehingga hujung bln march...lepas March xcaye dah...

POK YA CONG CODEI
Guest

Back to top Go down

Post by bakal jenazah 12/3/2018, 18:33

haiza,
kalau kau pandai ckp org yg smaa,
aku agak mesti kau pandai belek ejaan kami brtiga kenapa xsama.
pndai pulak org yg sama nk create tiga watak cara ejaan berbeza.
hahahahaha.
takpela, aku dh cakap. aku yakin dgn laluan aku.
kau haiza kalau kau xyakin adik kau smpai kena ptong kaki, cari leader adik kau, tuntut duit sampai dapat.
mcm mana aku buat dkt leader aku.
bukan memokak dkt sini.
dan aku rasa kau pun seorang yg rajin belek baca sini kan?
apa kata kau belek balik ada brapa dana yg dorg campur sembang dalam ni?
ada yg 8 tahun, ada yg 5 tahun mcm aku stahun lebih.
so aku tunggu dgn sabar smpai habis mac
kalau hubbysarah spe lg tu nk report ke apa buat jela.
aku pun tunggu part aku kalau xbetul aku sendiri akan report jugak.
tapi disebabkan info yg aku dapat Alhamdulillah meyakinkan.
baik aku tunggu dgn sabar dulu.
mana tau dihujung kesabaran aku nnt ada tangisan kgembiraan mcm pok di cakap tue.
dh usaha, dah ikhtiar, sekarang tawakal jela tinggal.

bakal jenazah
Warga Baru

Back to top Go down

Post by kodok17 12/3/2018, 18:25

heloo Netizen semua adakah anda semua yakin ujud nya dana SMMG ini /?????

kodok17

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 23 Empty Kehkeh

Post by haiza 12/3/2018, 18:17

Rania,bakal jenazah,pokdi org sama. Dia soal,dia yg jawab balik. Tah pape. Setakat kerani kaunter kt bank je jgn tunjuk terror la rania oi. Aku pun keje bank, senior manager. Laki aku keje bank negara. Kami tk penah lagi dgr loading and appear smpai makan tahun. Ko tgk saja apa jadi kt najib pasal 2.6bil dia tu. Standard SOP bank hanya satu saja. Dipegang oleh world bank. Yg korg punYa SOP ni kongmalikong korg sendir cipta. *hubbysarah n aireen dh sepakat utk cari bukti sbb tu dorg diam. Aku masuk sini sbb adik aku. Harap nk amek medical pakai duit ni smpai kaki kena potong. Last skali kali adik beradik bantu dia. Duit dia habis kt dana ni. Smpai ke mati kami tkkn maafkan scammer yg bapak zalim mcm korg.

haiza
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 23 Empty aku dan ROP

Post by Rania Ariana 12/3/2018, 18:07

Bakal jenazah..
Mengikut info latest yg tuan terima,
Hujung bulan ni settle po smua sekali ke?

Sblm ni, ada x dpt info yg lbh kurang camtu jugak?

Rania Ariana
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 23 Empty rop saja

Post by RAHIM BENZEMA 12/3/2018, 16:14

hye semua terbaik..... Kepada sahabat saya di teluk intan... say hi dunia....

Last edited by RAHIM BENZEMA on 12/3/2018, 16:15; edited 1 time in total (Reason for editing : tambah)

RAHIM BENZEMA
Warga Baru

Back to top Go down

Post by toratora 12/3/2018, 15:59

assalamualaikum. semoga semua sihat2 aja yee.. sape2 yg ade info boleh la share ke saya

toratora
Guest

Back to top Go down

Post by Rania Ariana 12/3/2018, 15:45

????????????
Bakal jenazah...tq for responding n Insya Allah, smuanya akan dipermudahkan...Aamiin..????????

Rania Ariana
Guest

Back to top Go down

Post by bakal jenazah 12/3/2018, 14:48

utk rania

1) aku prnah tgk owner,proxy dan doc
2) leader aku jumpa owner tnjuk dkt kami, stiap kali call owner akan bg kmi dgr
3) leader aku prnah join sblum nie dgn owner yg sama tp jumlah teramat sikit dan dpt pun sikit. jd aku difahamkan ni cubaan kdua yg lbih rmai trlibat dan niat lebih besar utk bantu org rmai
4) info talley. slama 1 tahun lebih aku join xpernah lagi info jauh panngang dari api. brperingkat dan konsisten
5) mcm aku ckp aku pernah mntak refund on d spot dia bg blk dan aku letak blk (tjuan aku nk test je masa tue)
6) xpernah lagi mntak topup mcm dana2 seblum ni yg aku join
7) yg plg utama, aku buat istikharah. berkali2 mtk ptunjuk dri Allah..insyaAllah.. aku yakin ini jalan yg betul. ptunjuk yg dpt Alhamdulillah ringan ke jalan ni.
Cool bg aku senang je, kita xyakin mintak refund. dan aku pun mnanti smpai hjung mac. baru aku ambek tindakan yg spatutnya kalau apa yg dberitahu bercanggah dgn tindakan yg dorg buat.

dan dari bacaan aku dlm ni, ramai yg salah laluan. dan ramai yg perguna nama org.

bakal jenazah
Warga Baru

Back to top Go down

Post by Rania Ariana 12/3/2018, 13:50

assalamualaikum...
kpd pok di, bakal jenazah n smua yg masih setia menanti dgn penuh kesabaran akan pulangan yg dijanjikan oleh ROP ini.
sy nk tnya, knp anda masih percaya pd ROP ini? adakah sbb anda pernah berjumpa dgn owner n proxy, melihat dokumen, atau sekadar percaya pd info leader? sy bertanya sbb nk kuatkan hati saya. sy join ROP ni bukanlah sbb pulangan yg berlipat kali ganda (sy join dgn jumlah yg sikit jd pulangannya pun sekadar dapat menggembirakan ibu sy dan menghabiskan hutang2 sy itu pun dah syukur Alhamdulillah.) Sy join disebabkan sy percaya pd leader tu yg dah beberapa tahun sy knal. dia xpaksa pun cm dia bgtahu je dan sy tnya pd dia bnyak perkara. katanya dia telah melihat dokumen2 tersebut sbb tu dia percaya. dan melalui sumber yg sy sgt blh percaya, sy yakin duit yg bernilai trillion itu jg ada. ada ketikanya apabila dah lama sgt tggu, sy jd goyang sikit. Sy yakin duit tu ada dan pernah diberikan salinan surat comfirmation dr RHB bank @ SCB (maaf sy xbrapa ingat bank yg mana sbb dah stahun lbh) mengenai kewujudan duit tu dan ianya disahkan. info2 yg diberikan oleh leader2 sy pula smuanya ok sehingga la lately ni sy rasa bnyk proses yg berulang. sy faham proses yg berulang itu adakalanya munasabah. guna sistem pun kdg2 senget jgk....bila xblh nk truskan, kena run lg skali. drpd dah smpai 40% jd 0% balik. nk smpai ke 40% balik dah makan hari or minggu. biasalah tu. kdg2 dah bebrapa persen tp dah berhari2 masih tak bergerak pulak angka tu. sy jg percaya pengurusan atasan sdg mengerahkan kudrat mereka utk mempercepatkan urusan. klu ada org kata urusan dgn bank ni senang, syukur Alhamdulillah bagus utk dia. sedgkan ramai lg yg slalu cuba utk mengelakkan diri dr berurusan dgn bank walaupun duit xda juta2. spt sy juga, betul..bukan senang org nk tggu...especially mereka2 yg kesempitan wang dan sgt mengharap duit ROP ni utk menjelaskan hutang atau utk selesaikan perkara2 emergency....sy percaya itu yg membuatkan mereka yg lain marah dan bercakap yg bukan2. Leader sy skrg dah xbg info jd sy tertanya tnya apa yg sedg berlaku. sy difahamkan dia dibash gila2 oleh org bawahan sbb ROP ni xslesai lg. ada yg dia dah refund balik duit diorg sbb g report polis. katanya dia x kesah klu diaorg nk g check kat bnm, tp bila report polis ni dah ggu imej dia sbb polis dtg umah n pggil g balai. so dia refund balik wlupun org yg g report tu masih nk join (mgkn sbb br tahu kebenaran ROP ni kot) sbb tu dia nk tggu smpai duit tu dpt di pringkat tertentu br nk bg info. jd sy sekadar nk bertanya apa yg membuatkan anda trus sabar menunggu sehingga skrg dan yakin pula mematahkan serangan org bertalu2 pd ROP ni. benar keyakinan sy kuat pd ROP ni memandangkan bnyk perkara dah berlaku. tp sy akui bukan slalu apatah lg bila membaca post2 negatif dlm forum ini. adakah anda mempunyai reason tersendiri dan sgt kuat utk trus percaya pd ROP ni?
Renspon anda amatlah sy hargai. Terima kasih..

Rania Ariana
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 23 Empty re-rop

Post by Play 12/3/2018, 12:08

Ape main2 nenek2 nie..agak2 la..sebab ROP nie pon nk gaduh sesama islam ker??
think positive la bro...

Play
Guest

Back to top Go down

Post by pok di 12/3/2018, 11:20

datuk kau ke???ajk nenek sekalilh buat report...kahkahkah....

pok di
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 23 Empty Penyiasar

Post by Tok keranda 12/3/2018, 08:55

Ada sorang datuk tgh spy romi n the geng.. bnyk gak bukti dia dapat..sedang tunggu masa nk masukkan mereka lam Tu...bersiap sedia utk Makan kuaci...nyam nyam

Tok keranda
Guest

Back to top Go down

Post by pok di 11/3/2018, 23:57

wajib d sruh t.up dgn alasan xt.up xdpt duit ke??

pok di
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by WaitNsee 11/3/2018, 23:51

Kebanyakkan yg msk pun saya tgk mereka² yg x tahu penipuan ni lg. Saya dpt tahu pun sebab selalu msk forum dan group² scammer mcm ni, almaklumlah bisnes online nak cek scammer. Nak terangkan dgn bapak pun susah sbb mcm dh di brainwash olh kwn² dia. Hari sebelum raya cina saya baca message diorg suruh topup. Masa ni saya dh xdpt curi² lg baca message bapak saya, jd xtau perkembangan. Saya cuma berharap benda ni dpt settle awal sbb kesian tgk diorg ni berharap. Saya baca ada yg dh berangan nak buat kebajikan bagai..????

WaitNsee
Warga Baru

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 23 Empty Nanananot

Post by NanaNanot 11/3/2018, 22:44

Blh tahu xno telefone leader utk info..sbb slama sy join ni sy join beli under ibu sy..ibu sy pula beli under org lain..org 2 yg ada dlm group dan dia juga ada hak token2 apa tah ni..jd sy dgn ibu xthu perkembangan hnya tnggu klu ada info bru org 2 bg..klu blh nk juga thu direct dri leader tkut2 yg sy join ni bukan rop yg sbnrnya..tolong ye..klu ada no hp apa2 utk sy dpt infor direct..sbb smlm org 2 ckp ada token yg blh dibeli..jd sy pun rsa was2 bila ada ckp rop ni xprlu topup lg..

NanaNanot
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 23 Empty pening kepala

Post by BulanYgXknJatuhKeriba 11/3/2018, 22:41

#PDRM
#PPIM

BulanYgXknJatuhKeriba
Guest

Back to top Go down

Post by pok di 11/3/2018, 22:12

sabarkan separuh drpd iman...korang nk dpt duit juta2 bilion kna lh bnyk sabar...kita nntikan episod akhir yg penuh dgn tangisan kegembiraan..

pok di
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Ahmadi 11/3/2018, 20:58

Mana ada episod akhirnya pok di oiiii....kita tggu dan saksi kn kemunculan hero2 yg akan beraksi di miggu hadapan.dengan teknik2 kuasa pukau memukau org kah kah kah.......kesian kt plyr semua menggu buah masak yg luruh dr pokok

Ahmadi
Guest

Back to top Go down

Post by pok di 11/3/2018, 20:12

mggu dpn episod second akhir dh kot...

pok di
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Ahmadi 11/3/2018, 19:41

Ari ke ari mggu ke mggu buln ke bln stay mcm tu juga.seblm ni smmg buka plan kutip leder pun kutip katanya potion dorg.plyr2 pun pulun kutip pastu diam jap pastu kutip balik.yg kenyg yg dok atas dgn leader2 grop.kenyg mkn duit plan saja.ibarat dia duit bg brg x dpt....bnyk soalan yg di tanya dlm grop telegram semua nya samar yg di jwb dan ada yg x jawb lansung....teruskn lah drama rop korang.mggu depan episod yg ke berapa ntah lah sebb bnyk sgt drama yg x dak penghujungnya hahaha...sama naik dgn drama hindusetan yg dok main kt tv3 la ni

Ahmadi
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 23 of 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics