Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROP SAHAJA

Embrace Reality
gibsonfender46
Melayu bodoh
Syukur selalu
bakal jenazah
Katak Puru
Shima
Unazilu
ZynnHarris
Deeppurple
jack reacher
Maduhan
NanaNanot
jutawan fakir
Hero melaya
majesty77
ajaiwashere
antarakasih
hambaAllahh
Janda
fx_trader
fara7611
Orang Kampung
Bongakman
Mantap bergaya
salwa
Gigit
Senah
mampusko
Iblis Lakhnatullah
Botol kicap
Fabregas
Mak Su
King Kong
skillman
Josh
40 posters

Page 18 of 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

ROP SAHAJA - Page 18 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by Rostam Abadi 26/5/2018, 19:46

sapa g topup lagi memang bangang abadi lab jawab nya....plan dibuka lagi...rajamampos nak mamposkan melayu demi sesuap nasi dia...rasanya nak berbuka puasa xde duit tu yang buka plan lg tu...pasni ada yang marah2 plak dgn ayat ni....tu lah drpd group rajamampos....memang mampos lahhh....rajamampos...nama pun dh mampos...memang nak mamposkan duit org jelah...

Rostam Abadi
Guest

Back to top Go down

Post by Rostam Abadi 26/5/2018, 19:41

on 22nd March 2018, 1:11 pm
by Gigit
Nak perang habis2 ka. Duit adaka nak bayar loyer. Buka file aje dah 5k. Labur rm50 je. Keh keh keh
Kena bukak plan top up Geng Haiza ni. Kaver cost peperangan. Keh keh keh. Pastu nnti kena amkk coti khas nak masum kandang saksi mahkamah. Drag lagi sampai 3 tahun. Layan. Top up kena teruskan kaver duit loyer.keh keh keh
Pastu nak saman pengurusan x bole sbb loyer ckp korang transfer ke account leader. Takde bukti kasi pengurusan duit. Nnti court buang kes. Korang kena kejar leader yg kutip duit. Sbb situ duit masuk yg boleh track. Keh keh keh. Selamat berperang. Guna otak tau. Jgn guna emo.

ni lah ayat dari rajamampos...betapa yakinnya beliau

Rostam Abadi
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 18 Empty JANJI LAGI KE?!!!!!

Post by KALU 26/5/2018, 18:53

As salam semua ahli2 bos perlukan sedikit sahaja lagi bantuan utk charges direct beliau iaitu termasuklah PO2 kita sekelian yg direct beliau. Diharap ahli2 yg boleh bantu harap dapat membantu. Setakat ini info semua positif In Sha Alaah Acc ayahanada boleh pakai sebelum syawal menjelma.

Terima kasih

haaa....dah berapa kali dah Ayahanada Raja Rampos bagi janji....selalu shaja bila plan baru nak bukak...mesti acc ayahanda akan boleh diguna pakai pada........asal je nak bukak plan baru ayat ....acc ayahanda dah boleh diguna pakai .....wal hal dia tak tau pun perkembangan sbenar dana ni.....lps tu tungguuuuuuuuu....sampai la ke hari  ni...drp sebelum bulan posa 2017 hari tu (ayat sama gak...acc ayahanda boleh diguna pakai ....)

yang sebenarnya sapa pakai sapa ni?...

KALU
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 18 Empty berapa tahun lg nak tipu

Post by berapa tahun lg nak tipu 26/5/2018, 12:04

kelakor kelakor...

berapa tahun lg nak tipu
Guest

Back to top Go down

Post by Dokrokcetong 26/5/2018, 10:24

X payah nak tunjuk alim la..tegur dengan provoke lain cara ayatnya...betulkan diri dulu sebelum nak cerita bab akhir zaman

Dokrokcetong
Guest

Back to top Go down

Post by berapa tahun lg nak tipu 26/5/2018, 10:09

akhir zaman...standard dah umat tak suka ditegur...haha

berapa tahun lg nak tipu
Guest

Back to top Go down

Post by Dokrokcetong 26/5/2018, 10:02

Sapa yg x mau pikir, x mau ambik tau pasal rop x payah komen sini la...sini ruang komen samaada pihak positif @ negatif yg masih nak tahu perkembangan rop..

Dokrokcetong
Guest

Back to top Go down

Post by berapa tahun lg nak tipu 26/5/2018, 01:18

tak yah pk pun benda ROP ni...korang bincang mcm profesor pun takda guna..duitnya tetap takda depan mata pun...setalat kepala sorang2 baru tau...bulan ramadhan pun dok gaduh dlm ni.. macam dah takda duit langsung nak beli juadah berbuka..apa la..mak pak kita pi ladang besarkan anak2 sampai berbelas org..tak ada pun bantuan ROP sebelum ni...haishh..dunia dunia...maaflah kasaq sikit...sekadar luahan je...

berapa tahun lg nak tipu
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 18 Empty Rop ye

Post by @βuπ 26/5/2018, 01:09

Bile ler nk dpt

@βuπ
Guest

Back to top Go down

Post by hahahhh 25/5/2018, 19:50

Diva AAAPLUSSSSSS....boleh ko bagi tahu nama bank yg deley tu..

hahahhh
Guest

Back to top Go down

Post by Diva AAAPLUSSSSSS 25/5/2018, 18:24

hmmm. pandai2 la korang pk. aku faham. siapa je tak suka bagi harapan lagi2 dah tunggu lama.

kalau sebelum2 ni delay sebab kumpul sumbangan nk settlekan cukai bnm. lhdn. legal fees. uruskan utk dpt kelulusan account korang untuk pegang amount yg besar. benda ni sebenarnya mengambil masa lama kalau korang nak tahu. terlampau rumit. dana pula masuk berperingkat. bukan segedebuk.alhamdulillah yg ni semua settle.

sekrang ni delay sebab tunggu dari pihak bank je. dan owner pun xboleh buat apa kalau bank xbg lepas. jadi sabar lah semua. kalau delay pun nak buat macam mana. owner bole jangka je. sbb urusan bank. urusan kemasukan duit, bank je yg tahu kena buat apa seterusnya. kalau dh delay lagi. terpaksa la tunggu lagi dengan hati tak rela. sama2 la kita bersenduan ye

aku harap penantian korang selama ni yang beratus kali harapan punah termasuk aku sendiri. ada ganjaran untuk orang yg bersabar macam korang. doa la spy dipermudahkan. kalau siapa rasa xyakin, doa tunjuk kn kebenaran daripada keluar kata2 kesat ke apa.

dah, siapa yg cari aku nnti tu ni ak bg tahu siap2. aku nak chau dari forum ni, byk masa dh habiskn gaduh kt sini. nak focus cari keberkatan bulan puasa ni. pesanan penaja. sementara tunggu duit masuk, keluarkan sikit duit kita tu sedekah bulan mulia ni. mana tau rezeki kita datang dalam bentuk yg lain.

selamat beramal & salam ramadhan

Diva AAAPLUSSSSSS
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 18 Empty hihihi

Post by farah 25/5/2018, 16:49

nampaknya bulan puasa ni info keling agak pelahan sikit. maybe masing2 nk jaga pahala puasa.. kihkihkih.

farah
Guest

Back to top Go down

Post by eropi 25/5/2018, 16:38

yup dokrokcoteng ,
diva ni info penyedap aja ,
lps ni info lps raya pulk akn dpt
disusuli topup, siapa yg xmara .
yg bru msuk mmg xkn marah
sbb masih bru lg xtahu pmainan romi dari
tahun2 yg lepas

eropi
Guest

Back to top Go down

Post by Dokrokcetong 25/5/2018, 16:17

Diva3a+
Satu pencerahan penyedap hati.
Aku tak kata benda ni scam. Tu aku masih tunggu sambil menyumpah. Cuma romi perlu betul2 jujur dalam memberi info. Aku ada simpan screen shoot sms, wassap 3-4 tahun lepas..nampak info tidak 100% telus..kalau dia cakap 2018 baru boleh dpt imbuhan apa salahnya..rasanya berbaloi tunggu memandangkan imbuhannya amat tinggi.
Yang jadi org lama ni marah sebab dia bagi harapan yg terlalu tinggi. Esok dapat, lusa dapt, minggu depan...tiba2 x dapat..
Satu lagi yg org marah...bagi info baik lepas tu topup..ulang benda yg sama bertahun2..
Aku rasa kalau penyumbang diberi info sejujurnya..takde la puak2 negatif ni.

Dokrokcetong
Guest

Back to top Go down

Post by Diva AAAPLUSSSSSS 25/5/2018, 15:49

hahahahaha alahai. aku mampu gelak je baca. Laughing

begini la ye. nak kata benda ni tipu pun ada betul nya juga sebab ada yang menyamar jadi leader guna taktik yang sama. yang tu lain cerita la ye.

pasal yang rop betul ni. benda ni 8 tahun da kan buat sesiapa yg dah masuk lama tu. tapi cuba fikir sejenak je. tolak ketepi pasal fakta sebab ak malas nk explain fakta plus procedures tu. siapa yg tahu tu tahu la kan benda ni bukan tipu. siapa yg tahu tu. mesti tahu berapa jumlah sebenar. siapa yg tahu tu mesti tahu details dari 2010 sampai lah 2018 yg delay sekarang ni. siapa yg tahu tu mesti tahu berapa cukai kita bayar kt bnm dgn lhdn. legal fees tu xmsuk lg tu.

kepada yang tunggu lagi lama seperti dokrokcetong. saya faham 8 tahun tunggu dgn delay2 lagi siapa je xrasa was2. sy pun macam anda walupun sy msuk lewat sikit dari anda sampai lah awal 2017 ttbe saya rasa was2 sbb asyik delay je. hari2 lah cek BNM kot ada news pasal scam. risau punya pasal. tapi saya minta untuk bersabar sebab urusan tak mudah macam yg disangka2. walaupun info sama byk kali saban tahun. tapi itujelah owner mampu bagi tahu. fund dah masuk lama kt malaysia 2016. tapi minggu ni tahun 2018 baru TP dibuat. anda rasa apa berlaku sampai delay banyak nauu nauu?

okay ni sekadar buat pk2 je. kalau stgh org dlm ni pk. benda ni di panggil menjilat. hahahhaha

kalau benda ni tipu. 8 tahun woo suatu tempoh masa yang cukup buat romi dan orang2 nya bawa lari duit. kalau aku la kan nak jadi scammer. lama sangat tu aku tunggu nak lari bawa duit. scammer kalau dapat sekali banyak terus lari dah. mana ada tunggu sampai 8 tahun kumpul duit dan masih munculkan diri. kalau muncul kn diri pun buat scam baru itu pun kalau xkena tangkap lagi.  

sekarang dah 2018, romi masih respon dalam group, tidak tukar nombor, tidak kick anda dari group. kalau dia lari. konfem nya sekali dengan puak yg laluan betul saman dia termasuk dgn aku sekali. tapi dia masih balas ws anda semua. dia nak lari? sebelum korang kejar dia, BNM/polis akan kejar dia dulu. tapi dia masih ada. tak lari pun. report pun ada je dah dibuat tapi xde lagi keluar berita romi kena tangkap padahal romi ada je kat dalam malaysia ni. anda rasa kenapa?

aku pun tak tahu bila akn selesai. apa yg aku tahu bukan romi sorang je kena buat TP. selagi org2 yg berkenaan tak tp. xbole buat apa juga. jadi apa yg anda akn dapt lagi?

yaa info delay lagi, hehehehe. doa ye. aku pun menunggu. peace.

btw. melampau betul token si jimmy. portion kt group ak pun x berbillion banyak macam dia. hahahahahahahah!

eh kepada yang kata ada 1T tapi bertahun2 tgu token. delay. TP pun baru sorg je minggu ni. macam mana nk lepas token. apa benda la. kalau nk cepat minta lah cash sana kat owner hahaha. dah dapat cash jgn simpan dalam peti ye. pergi isytihar harta dlu ke apa bayar tax kat lhdn lepas tu jangan masukkan duit dlm acc. nanti bukan owner yg kena soal dgn BNM, kau yg kena. buat semua sendiri ikut undang2. baru kau selamat.

Diva AAAPLUSSSSSS
Guest

Back to top Go down

Post by hahahah 25/5/2018, 14:55

personToday at 2:24 pm
by ABU DZAR
EH EH AKU PULAK SENGAL...HAHAHA..OK LAH KALAU 30K ORG x 100juta = 3T...BRO TAU TAK BRP T YG TN ROMI ADA?? HEHEHE...TAK TAHU DOK DIAM2...HEHEHE

xpayah sembang trillion la kalau
token pn btahun delay, xya sembang t
klau skupang pn xmampu agih kehkeh
sembang t gi mati kpd pmbohong dan
pembongak janji dicapatiii
itulah sembang t kehkeh
kembung perut buncit mlatop la nnti
trutama leader yg tmak haloba.
xingat azab Allah ,
xslamanya kau boleh hidup sng dgn
duit haram

hahahah
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 18 Empty ko xigt rampos cakap 30k investor? ntah2 lebih dah sekor2 yg tamak haloba tu kurang nk 100 juta pikir la pakai akai sket tu ank mahathir xpyh nk susah jd MB masuk je benda ni senang kaya ramai nya la makhluk melayu islam di perbodohkan dek kerana kelabu

Post by ABU DZAR 25/5/2018, 14:24

EH EH AKU PULAK SENGAL...HAHAHA..OK LAH KALAU 30K ORG x 100juta = 3T...BRO TAU TAK BRP T YG TN ROMI ADA?? HEHEHE...TAK TAHU DOK DIAM2...HEHEHE

ABU DZAR
Guest

Back to top Go down

Post by fx_trader 25/5/2018, 11:53

Deeppurple wrote:Rilek la fx trader. Dlm ni memang banyak info karut.

tulah pasal
ramai nya mengharap
korang doa lah apa2
before berbuka
agar ditunjukkan kebenaran
fx_trader
fx_trader
Warga Baru

Back to top Go down

Post by Deeppurple 25/5/2018, 11:41

Rilek la fx trader. Dlm ni memang banyak info karut.

Deeppurple
Warga Baru

Back to top Go down

Post by fx_trader 25/5/2018, 11:38

Deeppurple wrote:Patutla bank lambat. Pekerja bank n pegawai BNM sibuk kira duit rampasan 114juta. Baru disiarkan kat tv 3. Dato Amar Singh buat sidang media

ini mengarut
fx_trader
fx_trader
Warga Baru

Back to top Go down

Post by Deeppurple 25/5/2018, 11:31

Patutla bank lambat. Pekerja bank n pegawai BNM sibuk kira duit rampasan 114juta. Baru disiarkan kat tv 3. Dato Amar Singh buat sidang media

Deeppurple
Warga Baru

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 18 Empty abu dzar sengal

Post by Diva lu 25/5/2018, 11:29

SEBAB KUOTA DIA RM50K BUKAN 50K ORG ATAU 30K ORG...AKU BKN MENYEBELAHI JIMMY...TAPI IKUT FAKTA ANGKA

ko xigt rampos cakap 30k investor?
ntah2 lebih
dah sekor2 yg tamak haloba tu kurang nk 100 juta

pikir la pakai akai sket
tu ank mahathir xpyh nk susah jd MB
masuk je benda ni
senang
kaya

ramai nya la makhluk melayu islam di perbodohkan dek kerana kelabu mata

if rm50k sorang xde orang la nak invest hahahaha

Diva lu
Guest

Back to top Go down

Post by ajaiwashere 25/5/2018, 08:06

Terbaik bos.saya pun berpendapat begitu.

ajaiwashere
Warga Baru

Back to top Go down

Post by TitiknoktahROP 25/5/2018, 07:55

Aku berpendapat romi telah buat apa yg terbaik utk menamatkan rop ni. Kalau romi nak tipu kita, dia dah lama hilangkan diri. Tapi romi masih jawap persoalan dari ahli. Pelan topup dari romi mungkin digunakan utk selesaikan urusan ni. Cuma adalah bhg yg digunakan utk perbelanjaan dia. Mungkin ada pihak lain yg gunakan kesempatan bila romi perlukan bantuan kewangan.
Daripada usaha yg romi buat, aku rasa dia jujur bak tamatkan penantian ini. aku tabik romi. Cepat atau lambat hasilnya kita tunggulah sebagaimana janjj romi.
Kalau sebaliknya bukan hak kita nak hukum dia.
#aku hanya bagi pendapat & tiada kena mengena ngn romi.

TitiknoktahROP
Guest

Back to top Go down

Post by Dokrokcetong 25/5/2018, 06:58

Bank apa agaknye urusan romi.

Dokrokcetong
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content