Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROP SAHAJA

+11
GenLord
Orang Kampung
steadfast
kembara
miho2483
Hamna Allah
Akupuakpositip
pertapa gatal
thebeatles
Bongakman
ulatulat
15 posters

Page 8 of 40 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by gibsonfender46 10/12/2018, 22:43

Today at 9:08 pm
by kelewon
bodohh bin bengong....

refund balik duit dorang..

then removed...

hahahaha...
ckp elokk2 kena perli..kna ikut keww org2 bodoh bin bengong nieeee

NAMPAK SANGAT AHLI MCM NI @ AHLI NI LEADER YANG TAKUT AHLI MCM KAMI AKAN TERUNGKAI KONSPIRASI UNTUK MENIPU AHLI... SEBAB TU DI MINTA SURUH REFUND DAN REMOVE. SEBAGAIMANA MEREKA DAH REMOVE RAMAI AHLI AHLI YANG MENENTANG MEREKA. NI SIKAP RAMAI LEADER LEADER DAN ORG ATASAN YANG SEDIA ADA SKRG...

APA YANG NKO TAKUTKAN SANGAT... UDAH UDAH LAH TU...

KALAU KAMI NI BODOH DAN BANGANG, AKU NAK NKO BUKTIKAN SELAMA INI PERNAH TAK ROMI DAN SEKUTUNYA TUNAIKAN JANJI JANJI MEREKA. CUBA TERANGKAN. KALAU MEREKA PERNAH TUNAIKAN JANJI NYATAKAN DGN BUKTI.

KAMI DAH TERANGKAN DGN AYAT YANG MUDAH DGN JANJI JANJI MEREKA YANG BELUM PERNAH DITUNAIKAN.... TERLALU BANYAK ALASAN. TERKINI ADA URA URA KENA TUNGGU BULAN 6 TAHUN DEPAN.... TAPI SAYA PASTI BULAN 6. TAHUN 3000 PUN TAK AKAN ADA... HAHAHAH

gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Posts : 333
Join date : 01/06/2018

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by gibsonfender46 10/12/2018, 22:33

AKU TAK KESAH PUN APA KORANG NAK TULIS, JANJI MESEJ AKU SAMPAI KEPENGETAHUAN AHLI AHLI BARU YANG TAK TAU APA APA. AHLI LAMA DAH MASAK DAN PAHAM SELOK BELOK PERMAINAN ROMI AND THE GANG.....

KAMI AKAN PASTIKAN AHLI BARU TAHU HAL YANG BERLAKU DAN JANGAN ADA TOP UP UTUK KELANGSUNG SAMBUNG NYAWA LEADER LEADER...

TGOK ADA LAGI AHLI YANG ASAK POSITIF DAH MULA SEDAR DAN KITA AKAN PASTI KAN MEREKA SEDAR DAN PASTI TIDAK TOP UP LAGI. MELAINKAN AHLI AHLI YANG BODOH SAJA TOP UP SEBAB AHLI TAK GUNA AKAL NI DUIT BANYAKK.... SEDEKAHLAH REDHO AJER.....

UNTUK TATAPAN KITA BERSAMA
Orang bumi:
Asal dr penyokong tegar. berubah kpd pmbenci, hya kerana seringkali di kencing.. .

MalKikoo =):
saya mmg pun takkan tambah...sbb dah sah2 menipu..tak habis2 dgn penambahan

Orang bumi:
Mai bg kami plak kencing kat pengurusan, apa depa rasa.. hancing ka wangi... ????????



gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Posts : 333
Join date : 01/06/2018

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty rop sahaja

Post by kelewon 10/12/2018, 21:08

bodohh bin bengong....

refund balik duit dorang..

then removed...

hahahaha...
ckp elokk2 kena perli..kna ikut keww org2 bodoh bin bengong nieeee

kelewon
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by keme 10/12/2018, 20:48

Aduhai kerana semua ni masing2 bertekak. Deme di atas sikit pun x terkesan. Ada deme kisah. Sudah2lah xyah la nak bergaduh sesama kita. Ingat satu Allah maha mengetahui segalanya. Ya baik akan dibalas naik dan yg tak naik juga ada balasannya.

keme
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Dana hj jasman

Post by Entahlah 10/12/2018, 20:02

Kelewon dgn hahaha bodoh..cakap org mulut puaka..kalau kamu seorg yg baik kamu akan berbudi bahasa.bukan menjawab dgn bahasa yg kesat.so apa kurangnya sikap korang berdua?so korang berdua lah yg baik?.hebat?ilmu penuh didada?jenis org bandar?terlalu educated?tahu semua benda kat dunia ni?yakin 100% duit smmg akan keluar?

Entahlah
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Kasian

Post by Hahaha bodoh 10/12/2018, 19:46

Mcm ckp ngan org meroyan pas beranak ja. Tok sey layan deh. Org bodoh memang slalu menang. Ni miskin nk mampos x pnah tgk dunia luar kot tu jd lagutu kasian wehh. Bodoh sokmo hahaha kecik2 x nak mampos dah bsar bodoh plak myusahkn dab memalukan bangsa melayu. Da tau x mampu jgn masuk Pape. Mu perap duek mu dlm ASB ja bodoh

Hahaha bodoh
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty rop sahaja

Post by kelewon 10/12/2018, 19:40

Dari rezeki nk masukkk..
terus cabut larii..

masukk duit byk2..pastu menyalakkk..

kalaw dah cerdik sgt rasanya korang x join..
niee org offer jerr terus join..
pastu meroyan...


kelewon
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty rop sahaja

Post by kelewon 10/12/2018, 19:34

dah mmg suka maki org..x bole nk watpe..

si bengong support si bodoh...

aku masuk sini bkn nk tgk bodoh bin bengong...

nko tuuu...jgn sokong sgt mulut2 puaka tuuu

bodohhhhhhhhhhhh

refund balik jerr duit si bengong tuuu...




kelewon
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by gatantaan 10/12/2018, 19:24

kalau kau pandai sangat kenapa kau nak masuk kat cni ye?bknkah itu sudah terserlah kau pun bodoh juga si bodoh...hahaha

gatantaan
Warga Tetap
Warga Tetap

Posts : 61
Join date : 02/11/2018

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by gatantaan 10/12/2018, 19:22

respect dgn jawapan dr gibsonfinder utk si bodoh tu...logik semua..

gatantaan
Warga Tetap
Warga Tetap

Posts : 61
Join date : 02/11/2018

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by gibsonfender46 10/12/2018, 18:50

Today at 6:20 pm
by kelewon
mulut cam puaka...nko ingat nko pandai sgttt kew..dok maki2...
AKU TAK PANDAI DAN TAK BIJAK... TAPI YANG NYATA AKU TAK SEBODOH DAN SEBANGANG MCM NKO... HAHAHAH

kalaw hebat sgt..g terus jumpa Romi..
AKU JUMPA DAH ROMI.... BANYAK PERKARA KAMI BERBINCANG DAN TAK PERLU AKU JELASKAN... KALAU NAK TAU NKO PULAK JUMPA ROMI... HAHAHA

kurang iman agaknya sbb tu..asyikkk nk maki org jerrrr...siott..
SATU JARI TUNJUK PADA ORANG TIGA LAGI TUNJUK PADA DIRI SENDIRI..... HAHAHA

harap ade yg dok ushar mulut2 puaka tuuu..
tulis x penah yg elokkk...
harap ada org monitor org2 gituuuu

refund balik jerr duit mulut2 puaka tuuuuu...

NKO TU YANG PUAKA SEBENARNYA TAPI TAK SEDAR DIRI..... HAHAHAHAH

gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Posts : 333
Join date : 01/06/2018

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by gibsonfender46 10/12/2018, 18:45

day at 3:34 pm
by Hahaha bodoh
Oi Gibson mu dok menyalak mu g la mintak balik duit mu. Boleh ja refund nampak Sgt mu ni bodoh tahap max. Mu skolah SRP lepas dak? Sapa dak sabar deh mu g mintak refund. Tok sey Bising gapoo buduh berok demo ni. Menghina tp mgharap haha memey buduh sokmo. G mintak refund duit mu bjuta tu. Nnti kena tipu deh

AKU KE BODOH ATAU NKO YANG BANGANG... CUMA ORANG BUTA MATA HATI SAHAJA YANG TAK NAMPAK KENA KENCING... NKO MINUMLAH AIR KENCING ROMI.... SEDAP TU...

LAGI PUN NKO NI SAPA SAJA... TAK ADA NILAI PUN DISISI AHLI SMMMG..... ADA AKU KESAH... NKO NAK NYALAK MCMANA PUN.. SALAK LAH NKO PUAS PUAS....

HAHAHAHAA.....

gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Posts : 333
Join date : 01/06/2018

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by gibsonfender46 10/12/2018, 18:41

SEBAHAGIAN AHLI POSITIF YANG DAH MULA NAMPAK KEBENARAN... AKAN TIMBUL LAGI AHLI AHLI MCM NI... SEKARANG NI API DAKAM SEKAM... MERODAK DI DALAM. LAMBAT ATAU CEPAT PASTI AKAN NAMPAK BARANYA... HANYA ALLAH YANG MENENTUKAN........

Kaki sakat????????????:
Kalau ade benda nie semua alhamdulillah????????.kalau takda nak buat mcm mana kan.. redha aje????

Usah ditunggu

Orang bumi:
Berat mata memandang,..
Berat lg, klu x boleh dah kencing...

Dimana ada kemahuan,..
Disitu, air kencing mengalir...

Kekecewaan yg amat dahsyat,
tatkala pengharapan dibalas dengan... KENCING... ????????????

Kaki sakat????????????:
Takda kat sini ada rezeki tempat lain????????

Joanne@Ann KMLJ051@MILJ096:
Ayat semua kencing ????????

Orang bumi:
Tapi knp perlu kencing... RR sila jelaskan??? ????????????

Setiap salah ada kemaafan..
RR kencing ada minta maaf??

Kaki sakat????????????:
RR pun dengar dari pihak atasan.RR pun menunggu.semua menunggu. Kalau bukan rezeki kite nak buat mcm..

Orang bumi:
Hutang duit, boleh dibayar,
Hutang KENCING,.. Sapa nak bayar??

Klu kail panjang sejengkal.
Lautan kencing usah di kencing...


TU DIA GENG GENG NKO DAH MULA NAK MENYALAK... SAMPAI MASA NKO PUN MENYALAK JUGAKKK.... HAHAHAHHAH

gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Posts : 333
Join date : 01/06/2018

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty rop sahaja

Post by kelewon 10/12/2018, 18:25

aku redha jerrr...sbb aku join sikit jerrr

yg dok menyalak tuu join byk kott..

bodohhh...


kelewon
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty rop sahaja

Post by kelewon 10/12/2018, 18:20

mulut cam puaka...nko ingat nko pandai sgttt kew..dok maki2...

kalaw hebat sgt..g terus jumpa Romi..

kurang iman agaknya sbb tu..asyikkk nk maki org jerrrr...siott..

harap ade yg dok ushar mulut2 puaka tuuu..
tulis x penah yg elokkk...
harap ada org monitor org2 gituuuu

refund balik jerr duit mulut2 puaka tuuuuu...

kelewon
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Kasian

Post by Hahaha bodoh 10/12/2018, 15:34

Oi Gibson mu dok menyalak mu g la mintak balik duit mu. Boleh ja refund nampak Sgt mu ni bodoh tahap max. Mu skolah SRP lepas dak? Sapa dak sabar deh mu g mintak refund. Tok sey Bising gapoo buduh berok demo ni. Menghina tp mgharap haha memey buduh sokmo. G mintak refund duit mu bjuta tu. Nnti kena tipu deh

Hahaha bodoh
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by fakiu 10/12/2018, 15:31

Evil or Very Mad

fakiu
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty minggu ke tahun

Post by kita ok 10/12/2018, 13:15

apa citer nie.. dh nak masuk tahun baru 2019.. top up tak henti2.. apa la kesudahannya..kena kencin lagi..

kita ok
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Dana hj jasman

Post by Hmmmm 10/12/2018, 12:59

Huiii sekali je hahaha bodoh bg statement terus aku berkeyakinan yg SMMG is REAL.tahniah buat anda kerana memberi keyakinan yg jitu..kenapa baru sekarang masuk forum..kenapa tak masuk dr awal?..kalau ko masuk awal kompem aku paham lama dah.sekalian ahli2 semua ketahuilah smmg buah belum masak.tunggu masak baru boleh gugur..sekarang belum masak lagi ..sila tunggu jangan lari.

Hmmmm
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by gibsonfender46 10/12/2018, 11:43

MEMAMG LAYAK SANGAT GUNA HAHAHA BODOH... SESUAI UNTOK MU YANG BODOH TAHAP GABAN. DARI DULU KINI DAN SELAMANYA... SEJAK AZALI DAH LETAK NAMA NKO HAHAHA BODOH...

PANDAI NKO TAK BOLEH DITUMPANG,, BODOH NKO TAK BOLEH DI AJAR.... ELOK LAH....

gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Posts : 333
Join date : 01/06/2018

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Kasian

Post by Hahaha bodoh 10/12/2018, 10:34

Laa tu je korang nk jwp? Da bg penerangan pn buta kayu gak lagi? Betul kata Pon boley tu kalau dah buta hati ckp gapoo pn x de guna. Byr berjuta juta lemon demo ni. Tu mcm cacing kepanasan. Mu g buat report polis la. Hinggap kt sini pa paedah? Demo janji ke menda? Melabur ni bkn suka Suki pn demo boleh withdraw nk ngikot tekak mu demo berjanji mgkin sbb ingt buah da masak. Skali telek buah belum masak kena la sambung peram balik. Factor economy kot mgkin factor komoditi turun naik.

Pon boley mu Tok sey layan deh manusia dlm ni buang maso ja labur 20ya ndak 1 billion hahahaha melayu taaaaa melayu pastu malukan Muko sndiri

Hahaha bodoh
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Dana hj jasman

Post by Hmmmm 10/12/2018, 09:09

Hahaha..tu je nak cite pasal investment smmg?hmmmm tak menjawab soalan aku..ko ingat yang 41 k ahli tu semua invest 20 hinggit ke ?takpela tq sbb mencuba.aku bukan bodoh sgt pun,saja nak tgk ko buat karanagan 100 patah perkataan..sekali lagi aku tak kata investment ni amik masa sekejap.dan kalau tak boleh tepati janji jgn bg info tarikh sekian2 duit akan dpt...basic bro.jangan berjanji jika tak boleh tunai.beri info yg tepat...ko baru join semula ye..tak tgk kisah2 org sebelum ni macam2 berlaku dlm kehidupan diaorg kerana apa janji2 manis pengurusan smmg.carik ahli org2 tua yg tak tau pape.hati kering lah ko ni..dahlah aku pun malas nak layan ko..

Hmmmm
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by gibsonfender46 10/12/2018, 08:28

Aku agree dgn pendapat kelawar hitam... Biarkan dia dgn teori dan pandai dia... Walhal nampak sangat tahap kebodohan yang tak boleh diajar lagi dah...
Biarkan dia bukan paham pun... Tak yah explain kat dia..... Kita bicara lain dia jawab lain...

Hahahaa

gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Posts : 333
Join date : 01/06/2018

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by Kelawar Hitam 10/12/2018, 06:33

Pon Boleh
kami pun tahu semua investment ambil masa... kami bkn lah bodoh tahap gaban... yg janji gunung dan bintang pada ahli tu kenape...bila nak sampi masa tarikh berubah ubah....ko ingat klo ahli tahu owner nie nie kaki pembelit ahli nak join ke...kirim salam lah...kecuali ahli ahli yg cerdik pandai perhabis duit sampai 10k dan 20k...

Kelawar Hitam
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Bising

Post by Pon boleh 10/12/2018, 02:28

Cer korang Google MAJALAH LABUR cari Bab pelaburan Di Malaysia...
Cer baca skit.. mana tau dpt ilmu.. so boleh spend lg pelaburan korang Saluran yg betul... Janji manis kalau pelaburan dlm Masa setahun yg Aku pcaya hanyala FIXED DEPOSIT.. yg lain.. nope.. ko melabur dlm property pn Mkn Masa.. at least min 4-5yrs.. top ni umpama korang nk besarkan kedai.. nk byk profit lg.. so modal bertambah.. Masa bertambah.. tapi profit berganda2.. k smua.. chaww.. Assalamualaikum.. (aku xkn Balas dah..am not a feeder with wedges)

Pon boleh
Guest


Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 8 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 40 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You can reply to topics in this forum