Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

status dana

+30
hambamalam
golddust
Princess Enya
topkapi palace
Daduno2
qaseh
trillionaire_zuhud
Ahli Fikiran
hamirumar
apyz666
Ahmad_Bank
akukaya
senatron
Aku dok perhati jeee..
The mask of zorro
gibsonfender46
Yerlertu
Piqi
Rajarompas
kongkalikong
Tokpeti
josan85
CatherineFeli
gatantaan
kembara
Hamna Allah
metabox99
Anakayah
thebeatles
Si Tenang
34 posters

Page 5 of 32 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Go down

status dana - Page 5 Empty Aldrin

Post by Entahlacumaternampak 8/12/2022, 23:06

Baru nampak Yourserra dekat insta ni kawin dengan sorang nama dia Tan Sri Aldrin Pratama Widjaja

Entahlacumaternampak
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Still waiting for duit jajan

Post by Ittle moon 7/12/2022, 18:42

Where is our money? Why are we still waiting? Waiting? Waiting?

Ittle moon
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by Eman Resu 7/12/2022, 16:59

Manusia ni kalau jenis berbohong paling lama pun 45 tahun je. Tp dia lah yg senang lenang dulu.

Eman Resu
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Paiman

Post by Pokemon 7/12/2022, 10:47

Proses pembayaran ke ahli mungkin makan masa 10 tahun, jangan mimpi nak dapat dlm masa terdekat ni ha ha ha he he he huk huk hik hek

Pokemon
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Wang jajan

Post by Little wing 6/12/2022, 19:35

Masih menunggu janji ditepati.
Ya Allah, Jikalau TSP Dan teamnya ikhlas Dan bersungguh untuk membantu kaum sebangsa seagama, Maka bantulah mereka danlancarkan usaha mereka Dan Rahmati semua yang terlibat. Jika sebaliknya, mereka sekadar mempergunakan ahli Dan funder semua, menipu Dan berlaku khianat, Maka turunkan hukuman Dan pengajaran yang setimpal dengan perbuatan mereka agar mereka tidak mengulangi perbuatan mereka atas sesiapa pun juga.

Little wing
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Mana Wang jajan?

Post by Mermaid 6/12/2022, 15:58

Janji nya, Wang jajan akan diberi sama ada petang ini, esok atau paling lewat, lusa. That's it kalau tidak, anda menipu Dan kami teraniaya.

Mermaid
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Percaya ke??

Post by Wak Lu 6/12/2022, 09:34

pelik bila orang masih nak percaya JANJI PELSU paiman and the geng..

Yang korang bagi duit kat puak tu kenapa??? masih mengharap lagi ker??? dah berapa kali dok bagitau semua ni TIPU dan TIPU semata2
udah2 la mengharap buah yg xgugur2.. dah hari selasa pon janji hari Isnin nak appear kan..

Oh lupaaa.. dengar duit nak appear dah bertahun2 tp duit masih tenggelam dalam poket scammer.. macam mana tue??

Wak Lu
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Wang jajan saham Paiman citibank

Post by Mermaid 5/12/2022, 17:02

Sudah hampir pukul 5. Adakah kami akan dapat Wang jajan kami Hari ini? Bila minta ahli2 top up, bukan main lagi ya? Kekal positiflah Dan macam2 cakap Manis. Bila Tiba Masa nak bayar jangan banyak sangat spin. Janji nak bagi, sila bagi. Tolong jadi manusia yang beriman, bukan crook Dan scanner Dan tunaikan apa yang patut. Semoga Allah membalas setiap perbuatan hambaNya dengan setimpal

Mermaid
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by Wakil Pejuang 15/11/2022, 11:19

As salam & selamat pagi..

Tuan2 puan2.. masih ramai yg tertanya2 kpd pihak team pejuang berkenaan dgn dokumen samada ada terima ker tak.. ada surat ker tak.. ada appear ker tak..

Rasanya info yg diberi mudah difahami..

Mengenai bila akan appearnya duit ke dlm akaun.. sepatutnya soalan tu ditanyak kpd pihak sebelah sana yg telah memberikan janji manis setiap hari.. kutipan pun dah bertukar jd bantuan😅..

Kalau masih tak faham info yg diberikan boleh lah pm personal kpd team pejuang ya.. sbb byk ahli baru masuk mungkin ketinggalan dr segi info..

Buat masa ini kami tidak dpt memberikan secara detail apa yg berlaku kerana dikhuatiri akan mengganggu siasatan kami.. prinsip kami masih sama iaitu mencari kebenaran.. insyaAllah kebenaran pasti akan mengatasi kebatilan samada lambat atau cepat...

Sekian..

Wakil Pejuang
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by Wakil Pejuang 15/11/2022, 11:18

Korang sabar sikit boleh tak? Bagi team Pejuang siapkan kerja kami dulu.

Wakil Pejuang
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by Yg Bhg Paiman 15/11/2022, 09:55

KRONOLOGI DANA M5301 PAKEJ I.0,1.1,1.2 -1.8 CITYBANK & AFFIN BANK*

1)Seorang Con Man bernama Tan Sri Paiman Shakimon @ Dr Aldrin Pratama Widjaja (Nama samaran di Indonesia) telah mencipta satu skrip scammer.

2)Mengupah programmer utk buat Fake Copy/Fake Duplicate Virtual Banking sendiri (Server duplicate yg boleh dikawal oleh beliau & programmer dia shj)
Nak munculkan berapa amount di screen pun boleh (Zillion,Trillion,Billion or ETC).
Tapi bila nak dikeluarkan memang la tak boleh sebab hakikat sebenar duittu tak wujud pun apatah lg utk disambungkan server ni kemana2 bank.
(Sebagai refferal seperti Forex atau Saham DEMO ACCOUNT)

3)Melantik paymaster, mandate dll dgn menunjukkan bukti dari server.

4)Wow nampak real so semua org percaya.So bermula drama bersiri sampai sekarang.

5)Lebih menarik bila skrip dikaitkan dengan Tun Mahathir Mohamed dan dokumen serta penyataan palsu yang menyatakan dana ini mendapat kelulusan dari FED,DOJ,BNM,MKN,LHDN,AMLA,MOF dan berbagai lagi Agensi Kerajaan Malaysia dan US.

Simple CONCLUSION inilah yg terjadi...1 menipu 6 dgn bukti yg luar biasa.
6 melantik 32 leader
Dan seterusnya ahli yg berpuluh ribu dan terkini menjangkau 100K.

Duit terus disalurkan kpd conman dgn server penipu diciptanya memberi arahan dsb sebagaimana tuannya arahkan.

So bila nak TAMAT?
Sehingga paymaster dan ahli angkat tangan tak mampu lagi menampung jumlah FEE yang dikenakan setiap hari.
(Jumlah sasaran antara RM75K hingga RM145K)
Bayaran ini kononnya utk menampung kos penggunaan SERVER dan urusan2 lain (MX)

So kesalahan PROJEK GAGAL diletakkan atas paymaster dan ahli....
Sebab utama SERVER DOWN atau tak leh RUN sebab sewa tidak dibayar.


😁So diteruskan dgn paymaster baru dan ahli baru.

Sampai BILA?
1)Hingga Con Man habis nyawa dan tiada calon pengganti...Kalau ada maka bersambungla episod.
2)Hanya boleh terhenti jika pihak keselamatan / kewangan negara benar2 amat serius utk membanteras.
3)Ahli 2 bertindak mengambil tindakan undang2 seminimanya satu laporan polis.
4)Kefahaman jelas kpd semua komuniti dan tiada lg wang disalurkan kpd scammer ini akan menyebabkan ia mati sendiri @ di rebranding dlm btk baru.

KENAPA IA BERTAHAN LAMA DAN BERKEMBANG DLM DIAM?

Kewujudan dana temberang ni bukan isu luar biasa dan terdapat banyak lg dana lain yg wujud dgn jalan cerita yg berbeza...

Founder/Pencipta dan tukang2 karut ni bersama penasihat2 taktikal mereka sering menggunakan kaedah psikologi asas dan menepati ciri SISTEM PERNIAGAAN YG BERJAYA iaitu MENAWARKAN PENYELESAIAAN MASALAH INDIVIDU....
seterusnya mengaktifkan emosi sedih,marah,hasad,ketamakan,semangat dan keterbegantungan.

CONTOH:
1)Menawarkan keuntungan/habuan luar biasa dgn modal yg kecil.

(Kaedah ini mampu menarik semua golongan dlm jumlah yg ramai / mampu milik)

2)Seterusnya menawarkan pakej ekslusif dan secara halus mengaktifkan sikap tamak yg ada dlm diri setiap manusia.

3)Menekan dgn situasi supaya habuan yg diingini semua pihak kononnya bakal diperolehi dlm masa terdekat dan ada sedikit shj lg keperluan diperlukan memaksa secara halus peserta utk terus melakukan bayaran walaupun kononnya bukan paksaan.

4)Mempengaruhi ahli baru amat penting bagi mengekalkan kesinambungan & ini tidak sukar kerana ahli lama sendiri yg dah tak mampu membayar akan promote secara percuma asalkan sistem dapat dikekalkan.

KENAPA TEAM PEJUANG NI BERSUNGGUH SANGAT NAK BANTERAS?
Selain atas dasar tanggungjawab sosial kepada masyarakat agama dan negara team pejuang juga merupakan bekas mangsa yang telah melalui episod awal ...

Ramai dari ADMIN TEAM PEJUANG telah melalui berbagai-bagai bentuk SCAM LUARBIASA diperingkat nasional dan international malah pernah kerugian ratusan dan jutaan RM.Ada yg pernah memegang jawatan mandate,paymaster,leader dan ETC dlm organisasi lain sbl ini.
JADI KAMI SGT ARIF DAN BISA SHJ MENGHIDU PERLAKUAN SCAMMER..

SELAIN KERUGIAN WANG ...HARAPAN PALSU JUGA MEMUSNAHKAN

Waallahuaklam...

TINDAKAN

Team pejuang BAKAL MELAKUKAN tindakan tegas dgn Laporan Polis diseluruh negara + kerjasama penuh bersama TEAM SEMBOYAN bermula 10/11/2022..

Yg Bhg Paiman
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by Is 26/10/2022, 08:15

Salam pe cite skrg

Is
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Luncai

Post by Luncai 25/10/2022, 18:46

Dah cukup. haul...nak duit la. Tuuu hhihi..bijak bijak...18 ttahun dahhhh

Luncai
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by Mia nadia empire scammer 25/10/2022, 16:56

PERHATIAN‼

SEGALA FORM DAN RESIT JANGAN HANTAR KE KP SHARMINE @ SHARMAINE@ SAHARMAN BIN MD YUSOF KERANA KP SHARMINE DIREHATKAN ATAS FAKTOR KESIHATAN. SILA BERHUBUNG DENGAN ADMIN ATAU KP-KP LAIN.

HARAP MAKLUM

P/S: direhatkan yer.... Maklumlah, PO sampai 2 triliion, takkan tak nak lagi ambil detail ahli dan promote plan lagi🤭🤭🤭

Bila detail anda disebarkan, anda takutkan dan menggigilkan? Lain kali, jgn kutip duit orang, pastu mendiamkan diri dan awak kalau lelaki, buat apa nak jadi perempuan. Kan dah ke dalam🤭🤭🤭. Kalau xbuat salah, mengapa takut kan...

NOOR AMINADIA BINTI RAMLI@mia (LEADER KUTIP DUIT BANYAK DAPAT ANUGERAH)
820521-08-5446
012-2465068
152, MUKIM E, TITI TERAS, 11000 BALIK PULAU, PULAU PINANG.
No a/c: MIA NADIA EMPIRE ENT
               RHB 20705500043527

               PRKT AUTOMOBIL RAMLI
               MBB 557081015582



SAHARMAN BIN YUSOFF@sharmaine (guna nama wanita utk mengelirukan ahli dan whatsaap status bunga bunga atau gambar wanita)
771120-03-6549
016-9382701
PT 1749, JALAN TAMAN KEROH, 18000 KUALA KRAI, KELANTAN
No a/c: CIMB 7611329387

KAMARIAH BINTI HARMAN@kak kay/mama kay
610330-10-6480
010-2834033/010-2746690
A-11-12 PPA1M, METROPOLITAN KEPONG( MRR2), NO 886, JALAN LINGKARAN TENGAH 2 (MRR2), KEPONG 52100, KUALA LUMPUR.
No a/c : CIMB 7012933220

NORSALWA BINTI SULAIMAN@wawa
860402-08-5028
017-3598985
BLOK 96-17-01, FLAT SRI KOTA BANDAR TUN RAZAK, 56000 KUALA LUMPUR.
No a/c: MBB 162179639808

🤭Cari sebelum mereka melarikan diri @ direhatkan @ ditidurkan sbb memperdayakan orang ramai utk RBO dan smmg

Sumber risikan dalaman.

Mia nadia empire scammer
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty M5301

Post by Hantukui 25/10/2022, 13:00

*25.10.22*


*SALAM UKHUWAH*


*INFO TERKINI M5301 PAKEJ 1.2*


_*⚠ DARI FUND OWNER;*_

*PROSES _“REBOOT”_ TELAH SELESAI DAN TIADA HALANGAN DI PIHAK BNM, PAYNET, DTC. PEMANTAUAN MASIH DIBUAT DAN KITA SEDANG MENUNGGU HASIL KEPADA PERLAKSANAAN PAPARAN AKAUN AHLI & _BANK SCREEN_.*


_*⚠ PENCERAHAN “SYSTEM REBOOT”*_

*PERISIAN & SISTEM PENGENDALIAN (SOFTWARE & OPERATING SYSTEM) ADALAH SEPERTI SARANG LABAH-LABAH GERGASI. SEMUA FAIL, PEMACU, PERPUSTAKAAN DAN KEPINGAN PENTING LAIN DIJALIN ANTARA SATU SAMA LAIN DI DALAM SISTEM ITU SENDIRI.*

*_”SYSTEM REBOOT"_ MERUPAKAN PROSEDUR BIASA YANG DILAKUKAN PADA SERVER ATAU ROUTER BAGI MEMASTIKAN SEMUA KONFIGURASI DAN TETAPAN SISTEM _(SYSTEM CONFIGURATIONS AND SETTINGS)_ BERADA PADA TAHAP OPTIMUM DAN EFEKTIF.*


_*⚠ KENAPA PERLU “REBOOT” BANYAK KALI? BERAPA LAMA PROSES “REBOOT”?*_

*_”SYSTEM REBOOT"_ MELIBATKAN MENUTUP PERISIAN DAN SISTEM PENGENDALIAN _(SOFTWARE & OPERATING SYSTEM SHUTDOWN)_, DAN KEMUDIAN MEMUATKANNYA SEMULA _(RELOADED)_ DENGAN PERISIAN DAN TETAPAN DALAM STORAN TIDAK MERUAP _(NON-VOLATILE STORAGE)_ PADA SISTEM.*

*TEMPOH MASA _”SYSTEM REBOOT"_ MENGAMBIL MASA LEBIH LAMA DARI _“SYSTEM RESTART”_ BERGANTUNG KEPADA KELAJUAN, BEBAN PERISIAN, SISTEM PENGENDALIAN DAN LAIN-LAIN.*

*KADANGKALA _”SYSTEM REBOOT"_ TERPAKSA DIBUAT BEBERAPA KALI BAGI MENYELESAIKAN ISU OPERASI DAN KESELAMATAN, TERUTAMA JIKA MELIBATKAN SISTEM YANG BARU.*


_*⚠ DARI PIHAK PENGURUSAN M5301;*_

*SAMA-SAMA LAH KITA BERGANDING BAHU & MEMBANTU, BAGI MENJELASKAN BNM FEES _(FLOATING FEES + MANDATE LEDGER FEES + ADMIN FEES)_ YANG BERBAKI RM100K📌 DEMI KEJAYAAN IMPIAN & HARAPAN KITA SEMUA.*

*PIHAK PENGURUSAN M5301 MEMOHON MAAF ATAS KESULITAN YANG DIALAMI OLEH SEMUA INDIVIDU DAN AMAT MENGHARGAI SEGALA USAHA & KOMITMEN YANG DIBERI. TERIMA KASIH*


_*#STRIVE.FOR.THE.BEST🎯*_
_*#NEVER.SURRENDER💪*_
_*#M5301_1.1&1.2🤝*_
_*#SALAM.SATU.PERJUANGAN😎*_

Hantukui
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Paiman

Post by Pokemon 11/10/2022, 16:23

Blackrock kau tak penat ke taip panjang berjela-jela ni, aku nak baca pun tak sanggup

Pokemon
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by zulmnster@gmail.com 11/10/2022, 10:53

Macamni lah African Scam buat. ambik duit kecik2 dan janjikan dana, pulangan, untung atau simpanan yang besar.

zulmnster@gmail.com
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty BIAWAK HIDUP MAKIN TERSEPIT BERI HARAPAN PALSU DEMI KESINAMBUNGAN HIDUP

Post by BL4CKR0CK 1/10/2022, 01:32

ASSALAMUALAIKUM SEMUA , Smile Smile

APAKHABAR!? AKU HARAP KORANG SEMUA SIHAT LAH YER.DENGAR KHABAR KATANYA ADA SATU SISTEM PENCAIRAN MELALUI QFS ( QUANTUM FINANCIAL SYSTEM) JANGAN LEMAH SANGAT OTAK KITA DENGAN MUDAH DIPERBODOHKAN PADA BIAWAK² HIDUP NI.SEBAB APA AKU KATA MACAM NI SEBAB HIDUP BIAWAK² NI DIA AKAN GUNA APA SAHAJA INPUT ATAU MODAL YANG BOLEH DRAG ATAU TARIK MASA PERKARA YANG DIA RASA LOGIK MENGIKUT PEREDARAN MASA KINI MELALUI MEDIA² MASA KONON² NYA DIA HEBAT DALAM FINANCIAL SEOLAH OLAH DIALAH PAKAR MELEBIHI PARA PEREKA SISTEM BLOCKCHAIN PADAHAL SEKADAR AMBIL TAHU SIKIT DALAM GOOGLE DAN YOUTUBE DALAM WAKTU YANG SAMA ADA SIKIT² INPUT MELALUI FB ATAU MANA² MEDIA SOSIAL MENCERITAKAN TENTANG KAEDAH BAYARAN SELAIN MENGGUNAKAN MATAWANG TRADISIONAL YANG KITA GUNA SEKARANG IAITU FIAT.JANGAN JADI BODOH BILA KATA PENCAIRAN DANA TU AKAN DI SALURKAN KEPADA KORANG SEBAGAI PENERIMA DANA MENGGUNAKAN DIGITAL COIN.ADA PULAK KATANYA MATAWANG FIAT NIH PULAK AKAN DI MANSUHKAN PADA TAHUN² AKAN DATANG.ISH ISH ISH...KALAU TAK BUAT APER SIBUK FED NAIK KAN KADAR FAEDAH SAMPAI TINGGI².KALAU TAK KERANA DEK NAK MENGUATKAN DUIT DIA.KENAPA LAH KITA NI SINGKAT SANGAT DAN MUDAH TERPEDAYA DENGAN PENIPUAN² SI BIAWAK² NIH.DIA DAH BEDAL DUIT KO DIA KENA CARI ALASAN DEMI ALASAN DAN WAKTU YANG SAMA DIA AKAN TARIK MASA WAKTU TU AKAN ADA MACAM² LAGI BAYARAN DAN TAMBAHAN INFO YANG DIA AKAN BAGI SEOLAH MACAM REAL URUSAN TU YANG KORANG PATUT KENA TAU DAN PERLU BANTU UNTUK MENERUSKAN LEGASI DUIT YANG KO IDAM² KAN TUH.MANA TAKNYA DAH BANYAK MODAL KAN... lol! PADAHAL SEBENARNYA SI BIAWAK² NI NAK SAMBUNG NYAWA DIA..UNTUK TERUS BERTAHAN HIDUP DENGAN BERMEWAH MEWAH HASIL DARI DUIT² YANG KO SALURKAN PADA DIA.SEBAB TU AKU KATA SEBELUM KORANG YANG TERKENCET TAHUN² YANG MENDATANG SEBAB BELA BIAWAK² NI DENGAN SALURKAN DUIT² KORANG LEBIH BAIK KORANG SIMPAN DAN SELAMATKAN DIRI KORANG SEBELUM EKONOMI RUMAHTANGGA KORANG ATAU DIRI KORANG SENDIRI AKAN MENEKAN KORANG DAN WAKTU TU KALAU KORANG PIKIR DANA NI AKAN MENYELAMATKAN KORANG DAN SEKURANG NYA KORANG BOLEH DAPATKAN BALIK DUIT KORANG DENGAN KEADAAN DAH TERDESAK TIME TUH SEBAB KECEMASAN ATAU KEPERLUAN SEMUA TU DAH TERLAMBAT.NI AKU NAK BAGI TAU SISTEM QFS ADALAH SALAH SATU SISTEM KONSPIRASI YANG DIORANG SENDIRI AKAN GUNA HANYA UNTUK KEPERLUAN BAGI MEREKA PARA INVESTOR ATAUPUN TAIKUN² SAHAJA SEBAB SISTEM QFS DECENTRALIZED INI ADALAH SISTEM BLOCKCHAIN MELALUI MATAWANG DIGITAL SAMA ADA YANG DAH ADA KAT MARKET SKRG BERIBU JENIS DIGITAL COIN DAN SANGAT MUSTAHIL UNTUK DIGUNAPAKAI BAGI TUJUAN PENCAIRAN LEBIH² LAGI ORANG² YANG MACAM KORANG NIH..KERANA APA AKU KATA CAMNI SEBAB TAK MUDAH UNTUK TEMBUS CMC (COIN MARKET CAP) SEBAB PENGGUNAAN MATAWANG DIGITAL YANG MEMPUNYAI CREATOR SELAIN ANONYMOUS MACAM SATOSHI NAKAMOTO TU YANG KONON MENCIPTA BITCOIN TU PON TAK BERANI MUNCULKAN DIRI APANTAH LAGI KORANG YANG NAK MENERIMA NILAI BERTRILLION DENGAN GUNA DIGITAL COIN.CREATOR LAIN ATAY SYARIKAT BESAR YANG MENCIPTA DIGITAL COIN LAIN SELAIN BITCOIN PON ADA WHITEPAPER DAN ADA ROADMAP DIORANG SENDIRI UNTUK PUSH COIN BAGI MEMPROMOSIKAN NILAI TU NAIK MENADADAK DEMI NAK EXCHANGE KEPADA COIN USDT ATAU USDC SAMA JUGAK TETAP DIKAWAL MELALUI SEC.SELAIN DARI TU KO KENA UBAH DALAM USD ATAU KORANG KATA NAK DICAIRKAN DALAM BENTUK RM..HAHAH NAK TERGELAK PULAK AKU...WEH! TU DIGITAL WALLET LUNO TU PON SETIAP KEMASUKAN COIN DALAM DOMPET DIGITAL DIORANG KO KENA DECLARE DATANG DARI MANA SUMBER DIGITAL COIN TU..DAN ADA BANYAK JENIS DIGITAL COIN BERAPA BESAR JUMLAH UNTUK DICAIRKAN BAGI TUJUAN PEMBELIAN UNTUK DI AGIH²KAN PUN MENJADI PERSOALAN SEDANGKAN MANA² DOMPET DIGITAL DARI LUAR UNTUK TEMBUS KE NEGARA JUGAK TERHAD DAN BANYAK YANG DI TERMINATED SEBAB MENJALANKAN AKTIVITI PEMBAYARAN DIGITAL YANG BOLEH MENGUNDANG KEPADA AKTIVITI MELIBATKAN KEGANASAN ATAU BELIAN² BARANGAN TERLARANG SEPERTI DADAH DAN SENJATA API.KERANA SEMUA NI TIDAK DAPAT DIKAWAL.SEBAB ITU PENGGUNAAN MATAWANG DIGITAL INI TIDAK DIIKTIRAF.KALAU ADA PON PADA WAKTU SKRG ITU HANYA IBARAT SIMPANAN² ASET PEMBELI YANG SANGGUP MENGAMBIL RISIKO BAGI TUJUAN PELABURAN SEMATA MATA.

BL4CKR0CK
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by golddust 30/9/2022, 15:38

golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Posts : 1074
Join date : 24/02/2020

Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty SUDAH SUDAH LAH BERHARAP PERKARA YANG TAK PASTI

Post by BL4CKR0CK 30/9/2022, 02:02

ASSALAMUALAIKUM SEMUA BLOGGER,
AKU NAK BAGITAU DENGAN KORANG SEMUA BERHENTILAH MENGHARAP PERKARA YANG TAK PASTI.WALAUPUN BANYAK INPUT ATAU INFO YANG KORANG TERIMA SAMA ADA PERKARA TU ADA LOGIK ATAU RELEVANNYA TU SEMUA IBARAT KORANG MEMBACA BUKU SEJARAH LAMA YANG TAK MUNGKIN IANYA KEMBALI SEBAGAI CONTOH HIKAYAT HANG TUAH , KEGEMILANGAN ZAMAN KESULTANAN DAHULU KALA SERTA KEISLAMAN UTHMANIAH.MELAINKAN KEBANGKITAN ZAMAN KEISLAMAN BARU IAITU IMAM MAHDI YANG KITA SENDIRI TAU BUKAN SEKEPALA SAMA MACAM AL-MASIH DAJJAL PENUH DENGAN PENIPUAN DAN KEMUNAFIKAN TERHADAP PANAHAN² FITNAH.CERITA TENTANG KEWUJUDAN DANA ATAUPUN DUIT YANG BERKOYAN KOYAN TRILION ZILLION NI SEMUA TELAH DI AMBIL KESEMPATAN OLEH ORANG² TERTENTU UNTUK MEMBODOH BODOHKAN KORANG DENGAN MEMBERI HARAPAN PALSU SEMATA MATA YANG TAK MUNGKIN KORANG AKAN PEROLEHI WALAU SESEN SEKALIPUN KECUALI BAGI MEREKA YANG MENGGUNAKAN SEMUA INPUT² ATAU HAL DANA NI SEBAGAI UMPAN UNTUK MEMBERI KEPERCAYAAN PALSU KEPADA KO DENGAN MEMBERITAHU PERLU ADA BAYARAN SEKIAN SEKIAN BANYAK BAGI TUJUAN² TERTENTU.ITU SEMUA KARUT DAN KALAU ADA PON ORANG² YANG TERLIBAT MENGETAHUI NYA MELALUI SUMBER DALAMAN MEREKA HANYALAH MENYATAKAN MENGIKUT APA YANG MEREKA TAHU SETAKAT LEVEL TU SAHAJA.SELEBIHNYA SEMUA HANYA UNTUK PENGETAHUAN GOLONGAN MEREKA SAHAJA KAT ATAS SANA.TIADA BAYARAN ATAUPUN JUMLAH YANG BANYAK MAMPU MEMASUKI SISTEM RAKYAT BIASA DENGAN JUMLAH BERTRILION ATAU BILLION NI.KO MIMPI KE APER..KO BOLEH DAPAT DUIT SEBEGITU BANYAK DENGAN MUDAH...OH MUNGKIN PENGORBANAN KO DENGAN BERSABAR TU ADALAH SEBAHAGIAN HABUAN...HAHAH KELAKAR KE KO TUNGGU WAKTU KO MASUK LUBANG KUBUR KO SENDIRI DENGAN MENARUH HARAPAN TAK KIRALAH KO MASUK DANA YANG MANA SATU TETAP ITU SEMUA HANYALAH PENIPUAN.BAIK KORANG SELAMATKAN DIRI KORANG ATAU DUIT KORANG TU SEBELUM EKONOMI NI LEBIH MENEKAN KORANG DENGAN BANYAK LAGI TEKANAN YANG MUNGKIN KO AKAN TERFIKIR BALIK DUIT² YANG KO DAH BAGI PADA BIAWAK² HIDUP YANG AMBIK DUIT KORANG TU SEMUA.MASA TU DAH TERLAMBAT...TAKPER NEXT AKU AKAN SAMBUNG DAN BAGI DETAIL LEBIH TEPAT..KENAPA DIORANG YANG REMBAT DUIT KORANG NI BOLEH TERLEPAS...DAN KENAPA KO TAK FIKIR SENDIRI AKTA MANA YANG BOLEH MENANGKAP ORANG ATAS DASAR DUIT SUMBANGAN ATAU DUIT TU DIMASUKAN SENDIRI OLEH TUAN PUNYA BADAN..ADAKAH ITU SUATU PENIPUAN ATAU KO SENDIRI YANG BANGANG SEBAB MASUKAN DUIT DAH BAGI KEMUDIAN KO NAK MINTAK BALIK..KECUALI DIA REMBAT MASUK AKAUN KO TANPA PENGETAHUAN KO SENDIRI BARULAH DIA BOLEH DIDAKWA.. TAKPE LAH BENDA PON DAH BERLAKU..BAIK KORANG REDHA KAN JERK...DAN SERAH PADA TUHAN UNTUK TENTUKAN NASIB DIORANG NI MACAM MANA LEPAS NIH. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

BL4CKR0CK
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Cukup ditipu scamer bertopeng malaikat

Post by Mari report ramai2 semua 28/9/2022, 08:08

Bangun semua yg terlibat dalam dana bodoh ni ..jom pergi Report IPD..buka siasatan...
Berkas Ketua korg..baru DPT tangkap Jerung sama paus....

Cukup cukup la d tipu..Demi Allah dan rasul..di akhir zaman ini penuh dgn kaki munafit..ni lagi teruk dari yang isap fit.

Mari report ramai2 semua
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by Jangan jadi bodoh 28/9/2022, 08:04

Pada yang melabur..masih harap kan duit bertrrlion juta milion sedar...
Siapa.la nak bagi masuk rm50 dapat. 5juta...bukak mata...mati hidup balik tak ada yg nak BG dana..Najib Rosmah pun dana kolap duit kerajaan...
Cukup la berharap..yang pernah melabur pergi k IPD balai polis buat report..benda ni Polis pun Ada masuk berharap DPT imbuhan dgn melabur last hancur..
Dorg guna ayat AL quran hadis nabi..MCM MCM nk tarik org masuk..yang sudah masuk sentiasa berharap BG dan terus bagi ...jgn terpukau dgn Dorg...buka minda

Jangan jadi bodoh
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by Siddiq fadil 23/9/2022, 00:56

Siapa yg acah2 backup dana ni ,citerkan sejarah bagai  mengarut pundek ape smue, korang ni subahat skali ke? ke konco2 dana paiman ni yg nk menyakinkn org3 ni smue haa? kau tnggu, buat report kau smue tkleh lari aku cri aku dpt mmg depan2 aku cepuk bodo melayu tipu melayu!!

Siddiq fadil
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Masuk jadi ahli

Post by Belalang Kecil 17/9/2022, 16:40

Projek yg bagus. Bagaimana nak daftar dan berapa yuran ya

Belalang Kecil
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by Pemerhati 14/9/2022, 08:13

sudah bpe kali daaaa... esok appear...esok appear... ni semua subal... bounce janji palsu... Janji merupakan sesuatu yang harus ditepati. Rasulullah shallallahu ‘alaihi wa sallam bersabda, “Tanda orang munafik itu ada tiga: jika berbicara dusta, jika berjanji dia ingkar, dan jika dipercaya (diberi amanat) dia berkhianat” (HR. Bukhari Muslim). Maka, dari hadis tersebut, tentu kita tidak mau termasuk ke dalam golongan orang munafik akibat suka ingkar terhadap janji yang dibuat.

Pemerhati
Guest


Back to top Go down

status dana - Page 5 Empty Re: status dana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 32 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You can reply to topics in this forum