Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

Hantu Raya
Bossanova
Shaz Eskay
Princess Enya
trillionaire_zuhud
golddust
Brekmoks
penunggu_gua
Yotaro nakazawa
inaumesejupit
metabox99
The arrival
Tortious
SepupuLeader
Silverscreen
semutarhitam
Hamsan
CJteam
Ramli Abdullah
The mask of zorro
Yerlertu
hambamalam
26 posters

Page 25 of 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 25 Empty Re: DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

Post by golddust 18/8/2020, 11:16

kesian leader bengong dah takde modal BUAHAHAHAHA
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by trillionaire_zuhud 18/8/2020, 00:03

har har har
trillionaire_zuhud
trillionaire_zuhud
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by goldust 17/8/2020, 23:49

Terbaik boss romi. Sayang romi ketat ketat..mmuuaahhh

goldust
Guest

Back to top Go down

Post by Abe Long. 17/8/2020, 17:25

SETANbai SETANbai.. Kah3

Abe Long.
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 25 Empty suka bantu

Post by inspektor gadget 17/8/2020, 15:36

terima kasih yg tidak terhingga kpd TUAN ROMI.
syukur alhamdulillah.

inspektor gadget
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 25 Empty ROP SAHAJA

Post by zillionare 17/8/2020, 15:34

syukurlah urusan dah beressssss.....

zillionare
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 25 Empty dana-smmg-rop-dana-romi

Post by Pipo 17/8/2020, 15:05

syukurlah, urusan menipu dah selesai.

Pipo
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 25 Empty Nakazawa

Post by Nakazawa 17/8/2020, 12:43

Salam
Kesian si sy bukan dana, akibat covid mental gelombang 2 dulu masih tak dpt pulih lagi.
Alhamdulilah la klu urusan dah selesai, urusan cukur bulu ketiak dia kot......
Klu org dah mula syok sendiri dan gabra ni, sambil berak pun dia boleh bangun sikat rambut, ni la org nya 😂😂😂😂😂

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by Saya bukan dana 17/8/2020, 12:25

Syukurlah, urusan sudah selesai

Saya bukan dana
Guest

Back to top Go down

Post by trillionaire_zuhud 17/8/2020, 11:28

lazimnya kamu sebagai ahli akan tunggu sampai bila bila kerana kamu tidak sanggup untuk berhadapan dengan realiti bahawa kamu telah dijadikan mangsa oleh sindiket ini

mentaliti bodoh sombong seperti ini lah yang memang dirancang oleh sindiket ini untuk mangsa seperti kamu kerana kamu begitu mudah untuk dimanipulasi

senang kerja mereka supaya lebih ramai orang akan lalui kesengsaraan seperti yang dialami oleh kamu sekarang ini
trillionaire_zuhud
trillionaire_zuhud
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by golddust 17/8/2020, 11:12

ye ahli2 semua berada di saluran yg betul utk di tipu...

dari tahun 2018 urusan dah selesai..

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 25 Smmg_c17
DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 25 Smmg_c18
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Norinah Binti Ali Akbar 17/8/2020, 10:00

17/08/2020

*🌻Salam dan selamat memulakan hari anda pada minggu ini dengan minda positif dan ceria-ceria selalu.🌻*

*�‍�Ini adalah Pemberitahuan sekali lagi kepada ahli-ahli tentang penstrukturan semula group SMTG.�‍�*

*✍🏻Hal ini berlaku atas arahan pihak atasan demi memastikan kelancaran pergerakan Pembayaran di group SMTG.✍🏻*

*🙅🏻‍�Tidak ada isu lain kerana segala urusan telah diatur dgn baik oleh pihak pengurusan utama.🙅🏻‍�*

*😇Kita mahu setiap leader bersikap positif dgn hindarkan segala unsur negatif dalam diri dan juga group.😇*

*🤝🏻Jadi tahniah kepada individu yang telah bantu diri dengan mengambil peluang ini kerana Pembayaran plan TOKEN NEWRO FINALE adalah direct dari Pengurusan Utama. Selepas ini tidak ada lagi yang rasmi dari pengurusan tentang isu plan.🤝🏻*

*🌈Insya'Allah, kita akan sama-sama akan berjaya kerana anda semua berada di saluran yg betul.🌈*

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
*HAPPY MIND, HAPPY LIFE*
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

_Terima kasih._

Norinah Binti Ali Akbar
Guest

Back to top Go down

Post by Norinah Binti Ali Akbar 17/8/2020, 09:29

*🌻Salam dan selamat berhujung minggu kepada semua ahli2 yang dihormati.🌻*
*🌈Semoga sentiasa berada dalam keadaan yang sihat dan ceria-ceria selalu bersama keluarga tercinta.🌈*

*💁🏻‍�Pihak Pengurusan mengucapkan ribuan terima kasih atas sokongan anda semua. Pengorbanan dan kesabaran anda semua hanya Allah yang dapat membalas.💁🏻‍�*
*🤝🏻Insya'Allah, semoga anda memperoleh ganjaran di dunia dan di akhirat.🤝🏻*

*📒Ingin dimaklumkan sekali lagi bahawa Token NEWRO ini bertujuan untuk memberi peluang kepada ahli-ahli menerima bayaran Direct daripada Pengurusan Utama melalui TA👍🏻*

*✍🏻Pada masa yang sama, segala info tentang pergerakan semasa urusan kita akan disalurkan direct ke group ini.✍🏻*

*💓Tenangkan diri dan sentiasa berfikiran positif. Bersedia untuk menerima anugerah ini dalam keadaan hati yang terbuka.😇*

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
*LIVE THE REST OF YOUR LIFE AS A CHAMPION*
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

Norinah Binti Ali Akbar
Guest

Back to top Go down

Post by Faeqah 16/8/2020, 22:30

Syukurlah, nantikan perutusan penipu dalam masa terdekat.

Faeqah
Guest

Back to top Go down

Post by Bangang 16/8/2020, 19:08

Buang masa forum ni. Tak payah dilayan dana yg tak wujud ni. Lama2 kita juga akan jadi bodoh. STOP.

Bangang
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 25 Empty Jaa lifestyle

Post by Haris Hakim 16/8/2020, 13:46

Jaa lifetsyle tu sembang kari.
Entah entah penglibatan mereka sama je ni.
Org yg sama. Sama2 mamak.
🤣🤣🤣🤣

Haris Hakim
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 25 Empty Sembang Kari

Post by Anti Scammer 16/8/2020, 13:43

Dana ni merepek2 je aku lihat.
Asyik tunda kan waktu bila je.
Kata dah nak siap, lepastu ada lagi alasan nya.
Sama je denagn Jaa lifestyle.
Banyak main..

Anti Scammer
Guest

Back to top Go down

Post by Saya bukan dana 16/8/2020, 13:01

Syukurlah, nantikan perutusan boss dalam masa terdekat

Saya bukan dana
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 16/8/2020, 01:37

Al kisah dari saya bukan dana jadi kepala bana dan punca wayar putus sampai hari2 cuma ulang ayat sama cukurrrr urusan sudah selesai, nantikan perutusan boss.. BUAHAHAHAHA

by Saya bukan dana on 9th June 2020, 11:27 am” wrote:Bersiap siaga semua.nantikan saja perutusan yang tidak lama lagi.

by Saya bukan dana on 9th June 2020, 3:58 pm” wrote:Benar, perutusan dalam minggu ni kerana keajaiban berlaku minggu hadapan. Doakan yg terbaik untuk semua😊
Encik trilionaire zuhud boleh sujud syukur dah. Begitu juga en. Nazakawa.. anda boleh menjadi org yg positif selepas ni. Berhentilah meroyan yaa.

by golddust on 9th June 2020, 4:37 pm wrote:
aku dah bagi nasihat taknak dengar.. aku dah cakap jgn berani bet guna tarikh sebab record info smmg betul adalah telor = kosong.. semua kelaut dalam.. sepupu aku sampai skrg sunyi sepi terus lepas malu besar.. rasa kalau jumpa mesti malu nak angkat muka..
dah siap dgn bukti video boss romi yg dijilat sedang menipu.. masih tak mau jadikan iktibar masih nak tunjuk pandai kat sini.. aku sebenarnya dah menyampah nak layan tin kosong ni.. tapi takpe since dia dah cakap minggu depan.. kita tgk sapa yg dapat malu besar minggu depan..

by Saya bukan dana on 10th June 2020, 11:26 am wrote:Ya betul En. Goldust, kita tengok siapa yg malu besar minggu depan. Berkenaan ss telegram palsu tu, tak payah sembang kencang la. Nampak sgt create sendiri benda tu.

by golddust on 10th June 2020, 12:09 pm wrote:hahaha org kalau dah goyang gitu lah.. dia start fitnah cakap aku buat sendiri.. fitnah mmg keje dia.. padahal aku ss dari tele sc.. ada beribu ahli kot dlm grp tu baca msg tu.. kat grp lain pun ada yg share benda yg sama.. aku pun tak kenal mamat yg bagi msg tu..
suruh bersumpah l@knat mcm aku buat pun dia tak berani.. secara tak langsung mcm dah mengaku lah dia menipu.. org kalau di pihak benar dia tak takut.. minggu depan tu dah tak lama ye berapa hari je lagi.. kita sama2 la tgk sapa yg malu besar nanti hahaha.. tik tok tik tok.. sambil2 nunggu tu google la sama akta pengambilan deposit tanpa lesen.. apa hukuman nya.. google la jugak mcmana kehidupan dlm jerigi besi.. tak salah ambik tahu.. hahaha
minggu depan kalau dia tak kaya aku tukar nama dia dari 'saya bukan dana' kepada 'saya kepala bana'

by Saya bukan dana on 12th June 2020, 12:01 pm wrote:
kepd ahli yg membaca, teruskan bersabar dan kejayaan milik kita. Kepada yg negatif spt ular sawa, goldust, encik acah acah zuhud, sy berharap sgt korang kembali ke pangkal jalan krn masih ada masa lagi

by Saya bukan dana on 12th June 2020, 5:55 pm wrote:Itu jer ke mampu Goldust...
Tin kosong sekarang, nanti tin ni berisi.. time tu encik goldust sendiri terkial kial cari bucu katil menangis... apa lagi. Ss la.kenyataan ni masuk.kat group meroyan encik.tu

by golddust on 14th June 2020, 12:17 am wrote:pada 9/6/2020 saya bukan dana dgn angkuh dan sombong bagi statement perutusan akan keluar dlm minggu ni.. skrg dah hari ahad 14/06/2020 bemakna secara official dah minggu baru!!
kepada KEPALA BANA mana PERUTUSAN dari boss romi yg kau jilat-jilat tu BUAHAHAHAHAHA..  kau jilat2 dia.. tapi dia kangkang kencing atas kepala kau.. BUAHAHAHAHA
BOOOOOOOOOOOOOO KEPALA BANA dah malu besar kantoi menipu lagi.. BOOOOOOOOOO malu nyaaaaa... cakap besar boooooo malunya hahahahaha
itu lah kaki penipu.. walaupun kau takut nak bersumpah Tuhan bukak pekung kau satu persatu.. terbukti kan ni lah cara dia menipu...
KEPALA BANA mana perutusan?????? BOOOOOOoooooooo buahahahahaha

by Saya bukan dana on 14th June 2020, 10:59 am wrote:Perutusan dah ada, tak release lagi...

”by golddust on 14th June 2020, 11:16 am\" wrote:woii ngokk kepala bana tak tau malu.. ko cakap minggu lepas ngokk.. paham tak minggu lepas.. bila dah takde tu maknanya apa? tunda tarikh lain?? hahaha tu la yg bertahun2 smmg buat.. bagi info lepas tu tunda.. dah kalah pusing cerita... BOOOOOooooo malu woooiii muka jamban... malu kalah ... bagi info ke laut.. BOOOOOOOO.. sapa yg nampak bodoh lagi tak malu kat sini.. sebelum ni beria berlagak ajak tunggu.. skrg buat alasan ada tak release pulak... kalau ada pun takat perutusan ke laut jugak..
jelas nampak ni lah permainan kepala bana.. cakap minggu lepas.. bila takde pusing cerita pulak...
ko dah kalah ngok.. terima lah kenyataan.. BOOOooooooooo maluuuuuu

by Saya bukan dana on 14th June 2020, 7:20 pm wrote:Syukurlah, kita mendapat rezeki yg terindah ini sebelum hujung bulan ni

by Saya bukan dana on 15th June 2020, 2:05 pm wrote:Takde pun ahli rasa teraniaya.
Lgipun, mereka semua 100% positive utk smmg. Yg dah refund pun ada yg menyesal nak masuk balik. Tapi x bolehlaa csmtu. Semua menunggu bertahun tahun utk menuai hasilnya dlm masa terdekat ni..yg penting urusan sudah selesai.... nantika perutusan boss dlm minggu ini

by Saya bukan dana on 15th June 2020, 9:50 pm wrote:Rahsia en penunggu gua😁
Duit akan masuk dahulu baru perutusan boss akan keluarkan

by Saya bukan dana on 17th June 2020, 2:39 pm wrote:Syukurlah urusan sudah selesai.
Hak ahli untuk menjadi jutawan sudah tiba.
Nantikan perutusan boss dlm minggu ni

by Saya bukan dana on 17th June 2020, 6:47 pm wrote:Saksikan perutusan boss dalam masa terdekat..
Urusan sudah selesai😘.
Terima kasih semua

by Saya bukan dana on 19th June 2020, 6:44 pm wrote:Perutusan akan diumumkan
Syukurlah

by Saya bukan dana on 20th June 2020, 10:51 am wrote:Maaf sbb ada sedikit hal yg x dapat dielakkan.
Perutusan smmg 48 jam dari sekarang.. mohon bersabar dan ahli, stand by utk memgetahui keputusan yg dijanjikan.... melalui saluran whatsaap dan telgram group masing masing.
Urusan dah selesaai pun

by golddust on 20th June 2020, 11:23 am wrote:ngok.. kalau dah 48 jam bukan minggu ni lagi dah.. kantoi menipu lagi ke hahaha berapa kali ko nak kantoi menipu.. jadi ahli2 tunggu 48jam ye sebab kepala bana cakap duit masuk dulu sebelum perutusan..
mana keajaiban yg ko cakap akan berlaku minggu ni.. kantoi nipu lagi hahaha mmg sah penipu besiri.. ahli2 boleh lihat dan nilai sendiri leader korang sedang menipu.. lepas satu.. satu kantoi..

by Saya bukan dana on 20th June 2020, 8:00 pm wrote:Kesian nya awak Goldust!!!! Tunggu jer perutusan terakhir dari boss dan ada sebab perutusan delay dan pada ahli.yg menyokong smmg... tahniah sy ucapkan. Tak sampai 48 jam.lagi..
Sila berhubung dengan leader anda sekiranya tiada apa2 selepas 48 hours kerana perutusan finale ini bakal menggemparkan smmg, dan sekaligus melenyapkan petualang petualang yg cuba menggagalkan smmg dari dulu.
Take note ya Goldust/ enya/ ular sawa/ rambus / budak jepun/ trilionaire zuhud
Sy harap awak bernama di atas akan kembali ke pangkal jalan dan belajar utk insaf yerr

by Saya bukan dana on 20th June 2020, 11:04 pm wrote:
Mmg confirm kami menang , Goldust.

by golddust on 22nd June 2020, 11:01 am wrote:skrg dah official lepas 48jam.. KEPALA BANA!! mana PERUTUSAN?? mana perutusan yg ko pung pang pung pang sebelum ni.. BUAHAHAHAHAHAHAH.. belum sampai masa dah berlagak declared menang.. skrg sapa yg menang? BUAHAHAHAHAHA.. kepala bana dapat malu besar lagi.. BOOOOOOooooooo malu wei maluuuuuuuuuuu BOOOOOooooooo kalah lagi kantoi lagi.. dah sah penipu bersiri.. kepala bana dah selesai.. penipuan dah melepasi garisan penamat.. ini lah pencerahan yg kepala bana bawak.. dia dah demonstrate mcm mana leader2 buat siri2 penipuan sampai masa kelaut.. hanya semata-mata utk pengaruh ahli supaya terus tunggu dan tak ambil tindakan.. sebab leader2 takut ahli2 ambik tindakan mintak refund atau buat report..

ahli2 dah boleh tgk dgn jelas skrg bagaimana leader2 mempermainkan korang setelah dia tipu dan enjoy duit korang. tak rasa terhina ke dipermainkan macam ni? tak perlu tunggu lagi benda yg mmg dah takde.. tuntut je balik hak kamu.. kalau tak dpt buat report jer ramai2.. semoga perjalanan leader2 ke tirai besi di permudahkan...

KEPALA BANA!! BOOOOooooooo kalah lagi.. BUAHAHAHAHAHA

by saya bukan dana on 22nd June 2020, 2:58 pm wrote:
maaf semua, haritu typo sepatutnya 48 hari ye maaf semua harap semuanya bersabar urusan sudah selesai siapa nak tambah portion boleh pm saya

by golddust on 22nd June 2020, 3:14 pm wrote:
BUAHAHAHA dah malu kalah kepala bana muka jamban buat alasan typo? TYPO?? BUAHAHAHAHAHAHA dah kalah dah malu besar baru nak cakap typo.. lepas tu dah mula nak kutip topup.. yg skrg pun ahli semua kena tipu.. sesen pun tak dapat nak suruh tambah portion pulak.. mmg bengong la kalau ada yg nak tambah portion.. kata dah tak kutip topup.. mmg munafik penipu bersiri

48 hari pun dah lepas.. skrg tunggu 48 bulan pulak BUAHAHAHA
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by trillionaire_zuhud 16/8/2020, 00:52

bulan depan keluar la infojenin yang sama konteksnya untuk terus menipu
kamu tengok sahaja nanti
macam tak biasa pula
trillionaire_zuhud
trillionaire_zuhud
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Bapak goldust 16/8/2020, 00:25

Bakpo mu ni bodoh sengal nak?? ,tu kamu copy paste tahun 2018 lah anak bangang.. sudah lah nak jadi batu api jaah manjang.. dah bagi refund dah ari tuh kan. Nanti bapak belanja la bila po massuk nanti

Bapak goldust
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 15/8/2020, 23:20

cukurrrr urusan sudah pun selesai

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 25 Smmg_c16
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Saya bukan dana 15/8/2020, 22:32

Syukurlah urusan sudah pun selesai.kita di garisan penamat sudah.

Saya bukan dana
Guest

Back to top Go down

Post by trillionaire_zuhud 15/8/2020, 13:10

Saya bukan dana wrote:Nantikan perutusan boss x lama lagi
dah jadi spammer dah kamu ni
macam trillionaire zuhud klon itu hari
dari scammer ke spammer
apa nak jadi lah kamu ni?

p.s.
ni bukan penipu @ scammer jahat..sebab menipu tu periuk nasi mereka sejak dulukala lagi.. Jika tak menipu anak isteri nak makan apa..hanya kerja tu yang dia tahu dari satu skim kesatu skim yg lain..
ini kamu ker?
trillionaire_zuhud
trillionaire_zuhud
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Dsr 15/8/2020, 12:58

nantikan perutusan penipu tak lama lagi.

Dsr
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 25 of 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics