Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kencing dan kencing

5 posters

Go down

Kencing dan kencing  Empty Kencing dan kencing

Post by Tortious 2/11/2021, 18:06

Nak transfer duit pon mahu booking space dgn Bank.. Hampeh.. Pusing2 mmng xda lah.. Jadi penunggu lah korang. Dana semua kencing. Topup dan topup. Mmng Khinzir lah.
TEMPAHAN SYSTEM BANK UTK TRANSFER

Semua pengurusan dana akan buat pembayaran kpd ahli brgantung kpd kekosongan system bank..
Utk tahun ni semua system dh penuh..
Bayaran hnya boleh dilakukan:

ANTARA 28/10/2021 - 29/10/2021:
DANA M5301 akan buat proses bayaran kpd ahli

08/11/2021 - 12/11/2021:
Bermula dari tarikh itu selama 5 hari, SMMG akan bayar samada hadiah romi @ sagu @ PO kpd ahli

BLN NOV/2021:
KARISMA
(group tuan hamid)
Buat bayaran kpd Ahli pada pertengahan bulan 11
(Dlm 15 - 19/11/21)

HUJUNG BULAN 11/2021
(Minggu Ketiga):
Pelepasan BTC

BULAN 12, TIADA TRANSAKSI
Semua urusan pemindahan tidak berlaku kerana penutupan akaun.

Tunggu lah jadi penunggu. Kencing

Tortious
Warga Baru

Back to top Go down

Kencing dan kencing  Empty Re: Kencing dan kencing

Post by mohdruhaizatrahim 23/11/2021, 18:31

Alhamdulillah ... Shukur , Duit dah dimasukkan dlm akaun

mohdruhaizatrahim
Warga Baru

Back to top Go down

Post by Ahli ahli syurga 3/12/2021, 15:37

KEPADA SEMUA ORANG DI SINI YG DH MELABUR BERJUTA2 TU, TOLONG LA STOP.. BENDA NI MENIPU.. BAPAK AKU DAH 6 TAHUN MELABUR TP TAK PERNAH DAPAT.... TOLONG LA KORANG REPORT JE KT POLIS DAN JANGAN LAYAN PELABURAN NI.. MEMANG AKU DOAKAN SELURUH KETURUAN ROMI BIN OTHMAN DAN SI MANGKUK AYUN LOKMAN HIDUP SENGSARA , JATUH MISKIN.. SEMOGA ALLAH MELINDUNGI KITA MANGSA2 TERANIAYA.. AMINN..

Ahli ahli syurga

Back to top Go down

Kencing dan kencing  Empty kencing ke nih??

Post by aku pon kena tipu 10/2/2022, 15:35

dana M5301 eh.. pembohongan semata2 ke?? t gamak mereka ni tipu org.. tp kenapa gamak mereka ni post ari2 kelimah suci kat group? dah berapa lama korang melabur dalam dana ni?

terdetik nak google2 memang ada tp kena tangkap sebab kes menipu.. adakan beliau org yg sama atau pelanduk 2 serupa? Dana paiman ni dana yg sama ka?? kena kencing laa

Amran bin Mamat ni plak sapa? Romi bin Othman ni sapa? Geng2 satu kapal ke? adoiilahh pak maaon kena tipu dengan tipah rupernyaaa

aku pon kena tipu
Guest

Back to top Go down

Kencing dan kencing  Empty Persoalan Sapa Dato Sharon?Projek M5301

Post by Chupo 9/5/2022, 20:55

aku pon kena tipu wrote:dana M5301 eh.. pembohongan semata2 ke?? t gamak mereka ni tipu org.. tp kenapa gamak mereka ni post ari2 kelimah suci kat group?  dah berapa lama korang melabur dalam dana ni?

terdetik nak google2 memang ada  tp kena tangkap sebab kes menipu.. adakan beliau org yg sama atau pelanduk 2 serupa? Dana paiman ni dana yg sama ka??  kena kencing laa

Amran bin Mamat ni plak sapa?  Romi  bin Othman ni sapa? Geng2 satu kapal ke?  adoiilahh pak maaon kena tipu dengan tipah rupernyaaa

Dana ni arwah kakak dah join lama,arwah kakak tunggu lama untuk Dana ni..banyak niat baik arwah kakak,tapi tak tahu Dana ni wujud ke ghaib ke betul le peda'ah ke..
Apa pun,Allah Maha Mengetahui,jangan rasa senang hati,lapang hati,hidup,bersuka ria,rancak sana sini ,menipu sesama saudara seislam Allah s.w.t akan bayar cash ..
Hidup senang kat dunia tak akan kekal lama,tak akan bahagia,duit & harta tak akan boleh ditanam bersama2 dalam liang lahat..
Pada hamba Allah yang janji manis,janji PELESUU,menipu,tabur janji,macam2 ingatlah doa2 orang yang dianiaya,dizalimi,ditipu Allah akan angkat dengar & membalasNya..

Chupo

Back to top Go down

Post by Rose88 14/9/2022, 10:56

huhu
Rose88
Rose88
Warga Baru

Back to top Go down

Post by Semutcantik 3/11/2022, 04:10

Assalamualaikum semua..aku bkn ahli ttg natang dana² bagai nie..kesimpulan yg aku tgk byk sgt cerita pasal natang nie semua mmg auta..aku ada cadangan sikit kpd mna yg taksub atau rugi modal nie..aku cadangkan baik korang buat group antara ahli² yg terlibat tu,buat tabung sendiri dalam kumpulan bersama seramai 100 orang dalam 1 group,kira buat mcm sistem kutu la..cth sorang keluar rm1k x100 orang dah rm100k betul..jadi dalam 100k pilih secara undian lain utk buat group giliran penerima seramai 12 orang..maknanya dari rm100k tu sorang akan dapat rm8300 (bulan pertama)..masuk bulan kedua pun buat yg sama juga semua keluar modal rm1k termasuk yg dah dapat pada group pertama..begitu lah seterusnya sampai bulan 9 maknaya semua dah dapat rm8300..

Maksudnya mcm nie,start dari group pertama yg 12 orang yg terima sorg rm8300 tu,buat la modal meniaga apa² tak kira la meniaga satay ke,burger ke atau buat jualan makanan kecil²an secara online kan boleh.. sekurang²nya tiap² hari ada aliran duit masuk dan blh rancang utk simpan dan besarkan lagi perniagaan..sikit² lama² jadi gunung..kt sini byk manfaat yg blh dapat dari tertubuhnya kumpulan yg 100 orang tadi..semua orang menang..dari kita terus menabung duit kita kpd orang yg terang² menipu,baik untungkan diri kita sendiri..tiada istilah percuma dalam dunia nie saudaraku sekalian,maaf ini sekadar pandangan je,daripada duduk menunggu dan menunggu serta terus menunggu dan mengharap sesuatu yg tak pasti sampaikan ada yg dah meninggal menunggu dgn harapan yg tak juga tiba..moga cadangan pandangan nie bermanfaat kpd yg berfikir..

Kpd leader² mastermind yg mcm bagus tu kerja nk sakau keringat orang tu sudah² la bagi harapan kt orang lain..ilmu bijaksana yg ada tu gunakan kebaikan bukan utk menghancurkan yg lemah..kalau rasa apa yg aku cakap nie tak blh terima,pergi mampus sana..moga anak cucu ko suatu masa nnt akan berbalik aamiin..

Semutcantik
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top