Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAKINAH BUJANG KASIM

Go down

SAKINAH BUJANG KASIM Empty Re: SAKINAH BUJANG KASIM

Post by AKU TIPU SAJA 12/6/2023, 12:30

🤣🤣🤣 putar lagi halim putar lagi

ATAS PERMINTAAN RAMAI......🤪🤪🤪

bersedia lah duit kalian akan terus di sembelih untuk program yg tak wujud pun sebenar nya

AKU TIPU SAJA
Guest

Back to top Go down

Post by KKW 26/5/2023, 06:45

Assalamualaikum n Selamat Sejahtera
Selamat Pagi Semua..

👉We lead the way

👉Remember that

👉Mereka cara mereka.
Kita ada kelebihan kita.

👉Alhamdulilah

👉X tgu lama jutawan

👉Allah Akbar

👉Tu gunanya tuan puan dh upgrade acc msg2

👉Syukur

👉Tuan puan akan dpt rasai sdri nti pbezaannya

👉Bravo

Alhamdulillah Syukur🤲🤲🤲

Pandai betul sakinah bujang menjual agama utk menarik perhatian dh 2 kali raya dh x dptx lagi bodoh kepala mak bapak ko la *****

KKW
Guest

Back to top Go down

Post by Diri Yang Kerdil 11/5/2023, 11:58

Kdg2 sedih berfikir..mcm mana cara fikir ahli2 yg terlibat dgn skim2 karut marut ini.
Mcm mana tahap kepercayaan ahli2 yg langsung x ambil pengajaran dah di game berkali2 sejak bertahun2 ada yg sampai belas2 tahun..yg bercerai berai,yg punah kehidupan ni semua pasti berlaku.ada yg join hampir semua skim2 yg bertebaran di luar sana.
Terang & nyata semua ni adalah penipuan tapi ahli yg majoriti warga2 emas ni terus memilih untuk merebut mcm2 plan sampai blh dapat berbilion2 dgn tanah kereta emas.. memilih penipuan yg manis dari kebenaran yg pahit 

Yang sedang menipu itu pada masa sama sedang menjual harapan untuk terus mengaut laba sbg punca kelangsungan hidup yg ahli2 dok percaya itu adalah untuk urusan yg mereka sertai.apa asas kepercayaan nya??angguk2 geleng2?ini lah modus operandi nya..plan tutup buka tutup buka itu biasa pd semua2 skim scammer.kenapa??? berfikir lah secara mendalam antara AUTA DAN FAKTA.

Semua skim2 ciptaan para penjual harapan ini sama- berurusan dgn pihak atasan,kami genuine,kami akan buktikan apabila tiba masa nya,kami semua ada dokumen itu ini bla bla bla....5,10,15,20 tahun yilekkkk.sungguh tepat manusia tidak belajar dari sejarah.

Pandang lah dgn hati yg waras.mereka2 ni semua telah, sedang & akan terus memasang jerat tatkala ahli2 sedang di buai mimpi2 indah slps membaca kiriman info2 yg mengusik kalbu.

Diri Yang Kerdil
Guest

Back to top Go down

SAKINAH BUJANG KASIM Empty KO

Post by KKW 11/5/2023, 07:39

Memang betul Smlm DpDSS ckp *semua offer close*
betul tak?

Ramai sgt PM nak grab offer
So semua offer masih on sehingga DpDSS ckp close forever..
n time tu siapa yg masih PM nak offer *sy tak akn layan*

Mohon baca berulang kali👆🤭
Jgn ckp sy tak payung

Butoh mak bapak kau la *****

KKW
Guest

Back to top Go down

Post by KKW 11/5/2023, 07:37

Memang betul Smlm DpDSS ckp *semua offer close*
betul tak?

Ramai sgt PM nak grab offer
So semua offer masih on sehingga DpDSS ckp close forever..
n time tu siapa yg masih PM nak offer *sy tak akn layan*

Mohon baca berulang kali👆🤭
Jgn ckp sy tak payung

Ayat mcm ***** doa dia mpos cpt

KKW
Guest

Back to top Go down

Post by PENCARI KEBENARAN 5/5/2023, 23:36

Sapa tau background malaun sakinah ni..yg aku tau dia dulu agen menyakau aka leader dana bbip salah 1 dana scam juga

Dgr dia ni asal jual kosmetik & org2 leader bawah nya dia pun geng2 kosmetik dia.

Dok tak dok pakai gelaran dato seri paduka 🤣🤣 petik habis nama bank itu bank ini sampai Queen Elizabeth.

Dia punya offer kartun budak tadika pun boleh gelak sampai bertrillion2.ilmu apa lah hang pakai ni + hang jd penunggang agama .habis semua bank hang jual nama + habis semua model kereta mewah hang offer + habis 1 dunia hang nk bawa pi makan angin padahal semua tu SCAM hang nak cekau duit orang terutama warga2 emas ni

PENCARI KEBENARAN
Guest

Back to top Go down

Post by KK W 5/5/2023, 20:22

Aku akan cari kau smpai dapat dasar lahanat

KK W
Guest

Back to top Go down

Post by muhdnazrinnazrin24@gmail. 5/5/2023, 20:19

Doa biar dia mampos cpt dasar manusia scamer ya allah turun la bala pada org yg pedajjal manusia

muhdnazrinnazrin24@gmail.
Guest

Back to top Go down

Post by Dah Tak Bujang 27/4/2023, 16:58

Memang ler tinggal habuk sbb benda x wujud aka SCAM.

Selamat terpedaya lagi dengan ayat2 gula lagi manis dgn manusia bertopengkan iblis ini -sakinah bujang kasim 

Dah kenyang jd leader dana si lokman **LING tu dulu karang buka skim baru hihihi bijak2

Kesian pakcik mokcik jd sumber income si scammer acah2 pakai gelaran dato seri paduka pelesu ni.termuntah aku dengar hahaha.

Dah Tak Bujang
Guest

Back to top Go down

SAKINAH BUJANG KASIM Empty SAKINAH BUJANG KASIM

Post by jujur sahaja 27/4/2023, 12:52

AKU RASA CITER DANA DIA NI DAH BERTAHUN KOT..DARI AWAL TAHUN LEPAS LAGI AKU DENGAR PSAL NK DAPAT DUIT NI. TAPI SAMPAI SKRG HABUKKK

jujur sahaja
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics