Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANA AFWFF

Duit terpijak nan hado
akukaya
metabox99
AirmataDarah
MENANTU PRIHATIN
senatron
Ahli Fikiran
Yerlertu
gibsonfender46
apyz666
Brekmoks
Lantern
Aku dok perhati jeee..
The mask of zorro
am_001
Insan Insani
Simple4u
evo7
ApoBondoEhNi
Abang Sado
anis fariza
ulatulat
hemmalek
Ryan89
Rajarompas
josan85
CatherineFeli
kembara
Hamna Allah
Anakayah
Si Tenang
kongkalikong
murad
jiha
MH
auntyaya
40 posters

Page 14 of 40 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty Re: DANA AFWFF

Post by Ahli Fikiran 10/5/2019, 14:19

Donkey wrote:Hahaha tukg backup ada mai dahhh hahah ingat die akan lepas ke..hahaha lps ni xde sapa yg nak tolong llg dah..tp klu ade yg nak wakil kan ganti die masuk jail  bulehlaaa...hahahaha

kenapa pulak kau kata tak boleh lepas? kan ijat kata sahih wsb ni

Ahli Fikiran
Jaksa Pendamai
Jaksa Pendamai

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty Donkey

Post by Donkey 10/5/2019, 14:15

Hahaha tukg backup ada mai dahhh hahah ingat die akan lepas ke..hahaha lps ni xde sapa yg nak tolong llg dah..tp klu ade yg nak wakil kan ganti die masuk jail bulehlaaa...hahahaha

Donkey
Guest

Back to top Go down

Post by Ahli Fikiran 10/5/2019, 13:55

small case saja, dah ada org report kenalah jawab, biasalah ni. ahli-ahli politik pun turun naik balai pegi mahkamah
jangan kalut bak kata Ayahanda Rampos dan Puan ferrah halik
besok urusan berjalan seperti biasa

Ahli Fikiran
Jaksa Pendamai
Jaksa Pendamai

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty Padan muka

Post by Padan muka 10/5/2019, 12:49

PADAN MUKA KENA TANGKAP..NI YG LEMBU2 NI PUN NAK MASUK JAIL IKUT BOS JUGAK KE?? YG SI BETINA NI MNX KNA KOREK JUGAK KE PEPEK TU DLM JAIL?? JGN SAJA2 TMBAH MASLAH NNT KENA ANGKUT DIRI SENDRI JUGAK YG SUSAH!! DAH TAU BENDA NI SALAH JGN NAK DSANGGAH..ADE ORG BODO X BLEH DAJAR CERDIK X BLEH DIIKUT..ANDA SMUA SDG DI AWASI INGAT TU..SBB SKG NI MANA2 SCAM DANA DA MASUK BAWAH AKTA....SAYA BGTAU SIKIT JE..LU PIKIR LA SENDRIK YAA HAHAHAHAH to romi rampos and geng..gud luck..harap dpt beraya kat umah yeee hahahahahhaha

Padan muka
Guest

Back to top Go down

Post by hilang sabar 10/5/2019, 12:29

dana dh berjaya n dlm genggaman katanya. wei...rop pn dh kluarkan masterlist dekat 2..3x. Itupn kmain payah nk bg. Tp dana masterlist haram xde...tetiba kata duit nk kluar. Agak2 la klu nk bohong pn...janji toksah ckp la. dh berapa kli jnji tp 1 haram pn xde...dr bulan ke bln. thn ke thn. mnipu je smua ni...

hilang sabar
Guest

Back to top Go down

Post by Gelihati 10/5/2019, 11:25

Tak payah tunggulah kawan. Esok ke atau lusa, sampai kiamat tak akan adanya imbuhan yg di janjikan. Nak tahu sebab nya. Mudah sahaja, Sebabnya DANA INI TAK WUJUD, SELAIN UNTUK MENIPU SEMATA2.

Gelihati
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty MAKAN KOMISEN

Post by TORA DATANG LAGI 10/5/2019, 11:19

LAI LAI LAI TOP-UP Lagi. Rohaizat kena tangkap tapi leader aku masih buka plan. Plan amal jariah katanya Very Happy Very Happy Memang betul-betul amal jariah sesiapa yang top up. Aku tertipu dengan ferra halik 5 tahun dah oii. Group whatsapp lama dia cuma admin sahaja boleh send message. Aku dapat tahu dari ahli lama lain dia recruit ahli-ahli baru kutip duit. Jumlah ahli bawah dia saja dah 6,000 Laughing Kira lah dah berapa banyak komisen betina ni makan selama ni. Semalam gelupur Mahadi tutup group telegram, rupanya bos besar kena tahan reman. Mahadi kecut telur. Raja Rampos menghilangkan diri. Ahli persoal cepat-cepat dia delete message. Ini info aku dapat dari group telegram anti-scam. Latest plan amal jariah   Very Happy Bos dia dalam jail, kuncu-kuncu masih mengemis duit orang ramai dgn janji bulan bintang. Duit ni nk ikat jamin bos kau ke? Dari kau subahat makan duit haram, lebih baik kau kerja lah samdol. Neraka tu panas bro. Azab kubur tu benar. Ingat bro, Allah yg maha kuasa melihat perbuatan kau menipu orang ramai.

*PLAN JARIAH WSB*
*DIRECT BOS*

💰RM50 GET RM50,000
💰RM100 GET RM100,000
💰RM500 GET RM500,000
💰RM1000 GET RM1,000,000

TARIKH TUTUP DITETAPKAN PD 15/05/2019 AHAD @ 11 MLM

MAKLUMAN WSB

Assalamualaikum wtb..

Selamat menjalani ibadah puasa pada semua.. semoga puasa dan amalan amalan kita diterima oleh Allah swt..

Dimaklumkan kepada semua team pengurusan sedang fokus dgn urusan urusan penting.. ada beberapa urusan akhir diluar jangkaan berlaku pada urusan akhir ni..

Bos kini berada di satu tempat khas untuk menguruskan hal berkaitan Banker's cheque ( advance) dan urusan berkaitan tumprint.. atas nasihat keselamatan yg diterima dari pihak yg berkaitan.. Beberapa langkah penting diambil.. apa pun ia bukanlah masalah besar.. sebaliknya step sop yg perlu dipatuhi.. dan akan delaykan beberapa hari urusan kita..tenang dan sabar semua in sya allah.. Semuanya sedang diuruskan.. berikan masa untuk bos menguruskan segalanya..

Untuk makluman anda semua juga semua dokumen sulit telah pun berada bersama bos..bila bos keluar sahaja.. pelepasan ke akaun saya akan terus dibuat dan agihan pada anda juga akan terus diuruskan...namun di pihak bos kini memerlukan bantuan sumbangan dari anda semua bagi menampung kos urusan yg sedang dibuat..

Bos bersetuju memberikan bahagian dia untuk tujuan reward pada anda semua.. 1k..reward 1J untuk jariah ini... anda buat.. anda dpt.. Masa yg diberikan sehingga 12 hb mei 2019(Ahad ) ...jam 10mlm..

TORA DATANG LAGI
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty Kechik

Post by Ija 10/5/2019, 09:34

Ya betul..

Ija
Guest

Back to top Go down

Post by Ahli Fikiran 10/5/2019, 09:29

Kejayaan sudah di dalam genggaman

Ahli Fikiran
Jaksa Pendamai
Jaksa Pendamai

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty Punai kecik

Post by pro_man7@yahoo.com 10/5/2019, 09:06

Aikk.. btul ke ni ?? Dah keluar lokap baru ade pulak dana nye

pro_man7@yahoo.com
Guest

Back to top Go down

Post by what?? 10/5/2019, 08:54

Hari jumaat juga la akan kuar info manis kurma ya...everytime

what??
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty Kechik

Post by Ija 10/5/2019, 08:48

Alhamdulillah....sama2 kita nantikan

Ija
Guest

Back to top Go down

Post by Ahli Fikiran 10/5/2019, 08:40

Insha Allah akan ada berita baik dari Dato Ijat besok. Kita sudah berjaya sebenarnya. Menunggu masa sahaja dana boleh dibuat pengeluaran di mesin ATM

Ahli Fikiran
Jaksa Pendamai
Jaksa Pendamai

Back to top Go down

Post by hilang sabar 10/5/2019, 08:32

mcmna ahli xmeroyan klu berjanji tp skalipn xpernah tepati. munafik namanya tu. xpyh la nk ckp ahli xpandai bsyukur bagai. Dan2 la plak jd penunggang agama. Muak la dgr ayat "kita dh berjaya"...apa yg berjaya tu...dh ada yg dpt ke ? Rasanya dh 2 thn dgr 4 akaun dh clear..tp sampai skrg habuk pn hampas..xsangka hr ni doa aku termakbul. stiap kli solat aku minta allah bg petunjuk skiranya benda ni satu penipuan aku minta allah bg petunjuk yg jelas n nyata agar aku yakin n tidak ragu2 dgn petunjuk yg allah bg iaitu nama kmi 1 family ghaib dlm telegram ataupn group wasap yg kami join sbg petunjuk kpd kmi. tp apa yg berlaku sebaliknya. Bkn nama kami 1 family yg join dana ni yg ghaib sebaliknya group tele ni tutup sdiri. so apa mkna smua ni !!! aku je yg dh bhnti top up tp yg lain msih menopap sbb dh ditakut2kan yg latest plan akn dpt dulu. klu betul dana dh smakin hampir nk dpt..knapa masterlist xpernah pn ada... jgn main2 dgn org yg teraniaya. tmbh2 doa dlm bln ramadhan. Berapa ribu ahli yg akn mdoakan...mati itu pasti..!!!

hilang sabar
Guest

Back to top Go down

Post by Ahli Fikiran 10/5/2019, 07:52

Tiada masalah mesej2 di grp tele di delete utk menjaga kemaslahatan ummah dan strategi pehak pengurusan tertinggi. Ayahanda rampos seorang yang brilliant!

Ahli Fikiran
Jaksa Pendamai
Jaksa Pendamai

Back to top Go down

Post by Ahli Fikiran 10/5/2019, 07:51

Dato Ijat dijangka akan dibebaskan esok tanpa sebarang masalah kerana dipercayai dana kita ini ada sahih dan mendapat kebenaran dari kerajaan. Dato akan jadi bertenaga dan cemerlang insha Allah

Ahli Fikiran
Jaksa Pendamai
Jaksa Pendamai

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty kenapa group tele afwff n tele rajarampos pakat2 delete info n tutup group ? mcm ada yg xkena je...nk hilangkan jejak ke apa ? klu nk tutup..tutup je la. xperlu la delete info2 n video2 smua tu. nmpk sgt sesuatu...tp nasib baik la aku dh save info2 tu...

Post by hilang sabar 10/5/2019, 07:26

smlm secara tergesa2 group tele rampos n tele afwff rohaizat delete segala info. kenapa rampos sdiri xsahkan yg dia nk tutup group. boleh plak dia hlg mcmtu jer...kononnya ahli2 boleh refer terus dgn leader. mslhnya leader pn xberbunyi bila ditanya. tanya lelebih kang kena removed plak..

hilang sabar
Guest

Back to top Go down

Post by INFO WSB 10/5/2019, 07:05

Berkenaan tahanan boss Izat tu adalah rentetan drpd tangkapan ke ats slh seorg ahli d bwh pengurusan TMM yg mn telah memetik nama boss Izat dlm urusan DANA hj jasman.. ekoran drpd itu siasatan dibuat dgn tahanan reman boss Izat..

tetapi SABTU ini adalah ari akhir ats tahanan reman tu boss Izat akan dilepaskan dgn jaminan polis kerana TIADA REKOD YG NAK DISABIT KE ATS BOSS IZAT SBB BOSS IZAT SENDIRI PUN TIDAK PERNAH BERURUSAN DGN SI AHLI TERSEBUT..

SEGALA URUSAN WSB AKAN BERSAMBUNG SELPS BOSS IZAT DIBEBASKAN DRPD TAHANAN REMAN.. AYAHNDA MEMBERI JAMINAN 100% SEGALA HAK AHLI & URUSAN WSB TIDAK TERGANGGU DGN PENAHANAN INI.. CUMA KITA RUGI 1 MIGU INI SBB BOSS KAT DALAM..

BUKTI BOSS BEBAS DGN JAMINAN POLIS ADALAH 1 KENYATAAN SAHIH DI MN BOSS BEBAS DR SEGALA TUDUHAN YG TIDAK WAJAR ITU YG TELAH DILEMPARKAN.. KERANA URUSAN WSB MMG TIADA KENA MNGENA DGN BPIP @ DANA HJ JASMAN SPT YG DIDAKWA INDIVIDU TERSEBUT..

SEKIAN.. KEEP DOA SEMOGA SETELAH BOSS IZAT BEBAS NTI BELIAU TERUS TETAP SEMANGAT MNJALANKAN TUGASAN BELIAU YG TERTANGGUH.. AAMIIN

INFO WSB
Guest

Back to top Go down

Post by pro_man7@yahoo.com 10/5/2019, 06:50

Dpt info kate ijat kena tahan lokap btoi ke?? Ada sapa2 boleh bg info tak??

pro_man7@yahoo.com
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty Kambing hitam

Post by Kambing hitam 8/5/2019, 13:14

Aku mnx la dieorg ni sume jadik khinzir je..padan muka dieorg mati jadik khinzir..

Kambing hitam
Guest

Back to top Go down

Post by pro_man7@yahoo.com 8/5/2019, 08:19

Haram jadah punya rohaizat!!! Duit aku mana woiiiiiiiii

pro_man7@yahoo.com
Guest

Back to top Go down

Post by pro_man7@yahoo.com 8/5/2019, 08:16

Apa cite nihhh.. takkan smpai skrg takde tindakan utk babi2 yg dok mintak kutip2 duit tuh??? Mohon update!!!!!

pro_man7@yahoo.com
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty Dana kepala bana

Post by Aku manusia 8/5/2019, 06:04

Aku pun ada dana gak
Topup rm1 imbuhan 1st rm2500
2nd rm1000
3rd rm500
Kalau topup lebih, akan terima imbuhan LEBIH.. hahahahahaha
Cukup2lah korg topup2 ni..tak akan ada pun..

Aku manusia
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty Thanos

Post by Thanos 8/5/2019, 00:30

KENA TIPU KAWE BOHHH...HAHAHAHA PADAN MUKA MASING2 ..CAYA SANGT DGN DANA BONGOK NI!! HAHA OPSS XLEH LEBIH2 KETAWA DBULAN POSA NI.TP TEMAN XLEH TAHAN GELAK NNT TERKENTUT N TERKINCIT SKALI PADAN MUKA TEMAN PLAK HAHAAHAH HA MARILA TOP UP..RAMAI2 KITA JADIK BODOOO HAHAHAH

Thanos
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 14 Empty Dana x wujud

Post by Insaf² lah yea 7/5/2019, 17:12

Kena tipu ke tu?👀
Xpe la korang yg menipu2 ni ada anak cucu tunggu masa je...jgn dapat yg dendam tu penyangak habis lah fmly korang jnji pendendam tu puas hati hahaha x takut ke?👀
Di bulan mulia ni x salah kalau bgtahu je perkara sebenarnya pada ahli2 bawahan kesian kat dorang menunggu jawapan yg tiada penghujungnya..
Kesian juga yg menaruh harapan tinggi setinggi gunung ciptaan tuhan tu kan...
Tan sri romi, raja rampos, rohaizat dan yg lain2 bawa2 la berubah dn kembali ke pangkal jalan xbaik menghabiskn duit orang tmbh2 org yg susah nk dpt duit smpai melabur duit simpanan habis mcm tu je dgn penuh kepalsuan..
Ingat korang Islam itu je.

Terima kasih daun keladi
Lain kali jangan menipu lagi.

Insaf² lah yea
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 40 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Back to top