Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANA AFWFF

Duit terpijak nan hado
akukaya
metabox99
AirmataDarah
MENANTU PRIHATIN
senatron
Ahli Fikiran
Yerlertu
gibsonfender46
apyz666
Brekmoks
Lantern
Aku dok perhati jeee..
The mask of zorro
am_001
Insan Insani
Simple4u
evo7
ApoBondoEhNi
Abang Sado
anis fariza
ulatulat
hemmalek
Ryan89
Rajarompas
josan85
CatherineFeli
kembara
Hamna Allah
Anakayah
Si Tenang
kongkalikong
murad
jiha
MH
auntyaya
40 posters

Page 16 of 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Punai

Post by pro_man7@yahoo.com 4/5/2019, 13:11

Ada bukak plan lg ke hari ni

pro_man7@yahoo.com
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Kambing hitam

Post by Kambing hitam 4/5/2019, 08:38

Klu report x jalan..nak tggu apa lagi..ramai2 kita kutip je la lahanat nii..

Kambing hitam
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Re: DANA AFWFF

Post by Mustahil 4/5/2019, 07:26

By Asgard

Jwpnnya, dana ni PENIPU!!!!! Jika betul, kami ahli ahli tentu dah dpt imbuhannya. Aku 5 tahun join, asyik dpt info PUTAR BELIT. Info sama 5 tahun dilu, kini dan selamanya kot...

Mustahil
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Betul ka dana ni?

Post by Asgard 4/5/2019, 04:14

Dana ni, betul ka?? Atau sebuah penipuan

Asgard
Guest

Back to top Go down

Post by pro_man7@yahoo.com 4/5/2019, 02:36

Boleh tau ke diorg nih tggal mana???

pro_man7@yahoo.com
Guest

Back to top Go down

Post by pro_man7@yahoo.com 4/5/2019, 02:35

Bila la nak dpt 1 billion nihh..hahahaha

pro_man7@yahoo.com
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Dana longkang

Post by Lukaku 4/5/2019, 01:46

Betul... Betul...Betul... Klu dh report pn x mkn.., mgkn ini saja caranya nk ajar si bongkak ***** penunggang agama nih... Mudah2ah menjadi... Aamiin

Lukaku
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty bila nak dapat afwff

Post by Yyy 3/5/2019, 20:27

Buka youtube, taip aduan rakyat.
Boleh dapat email dan mengadu ketidakpuashati

Masuk buletin utama lagi,
Tindakan pun cepat

Yyy
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty bila nak dapat afwff

Post by Yyy 3/5/2019, 20:07

Mengadu je di ADUAN RAKYAT, TV3
baru dia tau langit tinggi ke rendah

Yyy
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Topup lagi woiii

Post by Rohaizat neraka jahanam 3/5/2019, 19:19

Topup are running now guys.. RM20 diwajibkan bayar sebelom hari Isnin ni 5/5/2019. Imbuhan RM500 wahahahahahaha... Nampak tak game ***** nih. Dah sampai satu tarikh, keluar statement emergency minta topup, sampai yarikh yang dijanjikan keluar arahan topup.Memang keturunan dari Mak bapak beranak dekat group kepala2 leader ni jenis dilaknat ni.Doa manusia yang dianiaya itu tiada hijab ye..

Rohaizat neraka jahanam
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Dana kepala BANA

Post by Tok selampit 3/5/2019, 19:15

Tak pa lepas ni kita gunakan kuasa media sosial..segala dana kepala bana ni kita screen shot dan tunjuk..yg di janjikan kunun2 Tu..

Tok selampit
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Info hangit

Post by LapUlahACU 3/5/2019, 16:44

Dah dgr ka semua..info hangit terbaru utk topap.WAW dan SPA dh nk kuar..mmg tujuan depa.pon nk bg senyap WSB pula pulak lps ni..standby ok sume penopap tegar!!! Apa pula lah pakej2 baru yg akan ditawarkan nnti..mmm..

Pssstt..jom topap 10sen..😂😂😂

LapUlahACU
Guest

Back to top Go down

Post by Lanun 3/5/2019, 15:31

Kalau bgi tahu perkara yg sebenar memang keparit la.semua dana yg ada di malysia ni semua oembohong,penipu ja..termasuk la bbip...semua tu penipu ja..dana rohaizat la romi la rajarampus semua tu penipu ja....

Lanun
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Jenglot

Post by Jenglot 3/5/2019, 15:15

Mmg sah sahihnya..sahih menipu nyaaa...Mmg sah sahihnya..sahih menipu nyaaa...Mmg sah sahihnya..sahih menipu nyaaa...Mmg sah sahihnya..sahih menipu nyaaa...Mmg sah sahihnya..sahih menipu nyaaa...Mmg sah sahihnya..sahih menipu nyaaa...

Jenglot
Guest

Back to top Go down

Post by Dewi Lina 3/5/2019, 13:18

Mana ada ! Asyik bg tarikh konon akan dpt dlm bln April, pas tu kata after cuti 1 mei, now dah 3 mei! Janji palsu belaka! Knp harus TIPU? Susah ke nak ckp BENAR? Dah kutip duit ahli pastu bg info TIPU. Yg kaya korg ! Enjoy duit ahli. Muga ALLAH beri balasan atas PENIPUAN korg!

Dewi Lina
Guest

Back to top Go down

Post by The Pepek Crew 3/5/2019, 13:03

dana o dana di mana ko dana...kata nye 2hb skang dah 3hb...hahaha lepas tu tunda sampai 5 hb...wahahha

The Pepek Crew
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty BARUA DATO IJAT

Post by FARHI ANAKHARAM JADAH 2/5/2019, 15:20

Hai Farhi.Ko goyang asal bila nama ko kena petik.Dulu masa ko dengan Dana Geran Usahawan pon ko buat hal, sama naik dengan Anakharam2 Dato Paduka kepala butoh bapak ko, skang ko buat hal plak dengan Dana AFWFF kepala butoh bapak ko. Semakin besar kepala ye ko sekarang, main ugut ahli yang tak bermaya nak melawan ko. Dalam Group wassup ko boleh la nak tunjuk kurang ajar ko, meh kita jumpa berdepan.Ko ada berani tak? Tak payah nak ugut2 ahli dalam wassup group ko tuh, sebab aku takde dalam group wassup kepala butoh bapak ko tuh.Aku dapat semua sumber dari insan2 yang dipijak2 oleh ko selama nih.Aku berharap sangat ko reply. Aku tunggu ko.Anakharam Barua Ijat

FARHI ANAKHARAM JADAH
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Hmm bila lagi?

Post by SemutMerah 1/5/2019, 13:16

Diorang ni ada kehebatan supporters dri belakang..nk buat report mcm mna pun tk leh gerak...tahun ke tahun..janji tk di tepati...bole percaya ke diorang akan bayar balek ???..alamatnya mmg tak lah...makan tulang lah kiter semua..ah.....kalau pasal topap bukan main lagi...'Siapa nk masuk bole masuk...dato tk paksa''..huu ayat pawer utk menarik perhatian...pening nk fikir...hmmm.. Puasa dh nk dtg dh...janji nk tunai sebelom puasa..mungkin posa tahun ni
tak sempat...mungkin tahun depan kot....

SemutMerah
Guest

Back to top Go down

Post by Topapian 30/4/2019, 15:08

salah report kot, report la leader2 yang kutip duit tanpa permit. klu report pasal owner/dana, xde kesan sebab xde bukti sahih atau direct. yang direct tu hah duit masuk ke akaun leader2. yang dikatakan owner tu bleh je ngaku xde kene mengene sbb kaldai2 topap melalui leader2.

yang kaldai2 topap pun species hybrid baghal, stop topap stop la dorg ni menipu. Duit2 topap sebelum ni kira hangus la. xkan dpt balik punya, leader dah janji macam2, wayang je sbb nak pastikan topap berjalan.

mana2 kaldai2 topap yg masih positif tu... meh cete kat sini kenapa masih positif? secara maya plak tu, cuba kalau berdepan, xkan topap punya la.

Topapian
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Dana Dani

Post by Tom Bronze 30/4/2019, 13:53

Ape masalahnya skng..mengikut sumber beribu3 lemon report dh buat.. Tp x de 1 pn tindakan... Kebal sgt ke bangsat3 neh...?? Sape di blkg diaorg.. Hell break loose ...shit!!!

Tom Bronze
Guest

Back to top Go down

Post by Dana Pepek 30/4/2019, 12:20

hahah...woi mana duit mana duit....hihi aku ada baca ade org dah 25 taun folow..nk tanya kaya x org tu?ke mati dah wahahha

Dana Pepek
Guest

Back to top Go down

Post by Bapa Bodoh 30/4/2019, 12:00

LAMA DAH WEI AKU TAK MASUK FORUM NI! BYK BETUL CERITA PANAS DAN PENIPUAN SMMG YG AKU BACA! SEJAK AKU DIREMOVED DARI GROUP MAMA MIA, AKU BIAR JE . AKU DANGKS SEMUA DAH KAYA, RUPANYA SEMUA KENA TIPU! APA DAH JADI? TAKKAN SEMUA DIAM JE? NAK TUNGGU LAGI? NAK TUNGGU DIAORG BUKA PLAN LAGI? NAK KAYAKAN DIORG LAGI?

Bapa Bodoh
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty adoiii

Post by ulangan bangang 30/4/2019, 11:36

lama-lama menunggu ni dah rs sama ngan kisah aku terkena ngan adik pakar motivasi terkenal kat msia ni.. katanya suami dia ada emas tersimpan di mn tah..tak ingt. perlu rm50k utk keluarkan... aku bg..pastu perlu lg utk byr itu ini..aku bg...pastu nk byr kastam sana nk bwk naik flight.aku bagi... pastu siap aku ngan member tggu kat airport emas nk mari dah ni...tiba2 dh sampai kononya tak bole jumpe di airport kene jumpa tempat lain kene bg lagi..baru aku berenti bagi..rm100k jugala sudahnya... bodoh bangang tahap gaban... percaya sbb yela adik pakar motivasi terkenal..bila jumpa abgnya abg bgtau adik dia tu mmg dah menipu ramai orang..ptt dari awl aku nk call abg dia mintak confirmation dia tak bg... tp bila buat meeting ngan abgnya sekali dgn berlagak lagi ppuan tu cakap nnt suami dia bawak blk emas tu dia pulang blkla semua duit aku... pulang mende..dah 11 tahun.. abg tu pulak sbb dh byk menanggung hutang adik tu..soh tak dapekla nk menolong aku

ni pun aku masuk sbb seorg yg aku percaya ajak join.. aku tarukla rm50... tapi aku tak masuk grp..aku xmo ambik tau...mintak dia je update aku... aku takde tny pape...lps sthn dia bgtau..kalau nk top up bolela.. aku taruk lg rm50... tp tarikh main draag draaagg..draagg... terasa kebodohan kebangangan yg lalu berulang.. tp mujur cuma rm100 bukan rm100k hohoho

ulangan bangang
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Kau tgok je nnti

Post by SemutMerah 30/4/2019, 07:03

Alamat sampai bila2 pun tk bole caya dorang ni..asyik tunda2..bole caya ke dari raya dulu smpai sekarang..belom ade perubaahan...cuma janji kosong...bila nk duit bukan main lagi buat plan2 luar batasan....

SemutMerah
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 16 Empty Mana janji?25hb dh nih..nnti ckp menipu ..marah!..nk kick org...tkde kerja lain

Post by SemutMerah 30/4/2019, 06:54

Awas..org dlm dato tgh mgintai nk kick sape lgi lepas ni...

SemutMerah
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 16 of 40 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics