Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANA AFWFF

Duit terpijak nan hado
akukaya
metabox99
AirmataDarah
MENANTU PRIHATIN
senatron
Ahli Fikiran
Yerlertu
gibsonfender46
apyz666
Brekmoks
Lantern
Aku dok perhati jeee..
The mask of zorro
am_001
Insan Insani
Simple4u
evo7
ApoBondoEhNi
Abang Sado
anis fariza
ulatulat
hemmalek
Ryan89
Rajarompas
josan85
CatherineFeli
kembara
Hamna Allah
Anakayah
Si Tenang
kongkalikong
murad
jiha
MH
auntyaya
40 posters

Page 33 of 40 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next

Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty Bengong

Post by Rasanya? 21/1/2019, 14:19

Bangang sgt ke polis sampai 5k report tp tak buat apa2? Atau 5k report tu adalah rekaan semata2..?

Rasanya?
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty Re: DANA AFWFF

Post by matjusoh 21/1/2019, 12:54

mana la bossku tahu ada repot sampai 5 ribu.....jsjk x de pun kuarkan stement berkenaan dana ni. klu bossku ada simpan cuba pos sini.

matjusoh
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty Dana

Post by Joeilham ahmad 19/1/2019, 05:36

Salam semua dah jadi jutawan.semua nya diam2 saja.jangan bising2 banyak buat kebagikan Aimin

Joeilham ahmad
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty Membela nasib yang dizalimi

Post by Perjuangan islam 13/1/2019, 09:16

Report polis dulu.. lepastu simpan no report jangan bagi sesiapa. Lepastu pergi SPRM and lepastu baru BNM. Ada lawyers tengah ambil kes ni dah 5ribu orang buat report. Sekarang kes ni semakin besar.. report dulu nanti report tu semua diorang tengah kumpul. Katanya lawyers ni terkenal banyak menang kes. Tak payahlah banyak cite Pong Pang sama juga korang report je dulu. Kata nya ada menteri nak bantu sebab banyak aduan. Kali ni kalau kena memang masuk penjara lepas tu kena bayar gantirugi lagi menangis lah yang kena tu. Dah sampai kes ni pada Tun Mahathir katanya minta pihak kuasa buat siasatan. Sekarang lawyers tu dah banyak bukti tau rakaman suara gambar info2 semua dia dah kumpul jadi kan bukti. Yang aku tau lawyers ni memang power. Macam2 details dia boleh dapat pasal dana ni semua. Korang buat report dulu nanti nama yang terlibat lawyers tu akan call.

Perjuangan islam
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty peringatan

Post by hj li 8/1/2019, 11:53

Tidak akan bergeser kedua kaki anak Adam di hari kiamat dari sisi RabbNya, hingga dia ditanya tentang lima perkara (yaitu): tentang umurnya untuk apa ia habiskan, tentang masa mudanya untuk apa ia gunakan, tentang hartanya dari mana ia dapatkan, dan dalam hal apa (hartanya tersebut) ia belanjakan serta apa saja yang telah ia amalkan dari ilmu yang dimilikinya.” (HR. at-Tirmidzi no. 2416, ath-Thabrani dalam al-Mu’jam al-Kabir jilid 10 hal 8 Hadits no. 9772 dan Hadits ini telah dihasankan oleh Syaikh Albani dalam Silsilah al-AHadits ash-Ashahihah no. 946)

Dalam Hadits tersebut Rasulullah shallallahu ‘alaihi wasallam mengabarkan kepada kita bahwasanya, kelak di hari kiamat setiap Bani Adam (manusia) akan dimintai pertanggungjawaban oleh Allah Subhanahu wa Ta’ala mengenai 5 (lima) perkara, diataranya adalah tentang:

Umurnya
Masa mudanya
Hartanya (dari mana ia dapatkan)
Hartanya (dalam hal apa ia belanjakan)
Ilmu yang dimilikinya

hj li
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty sabar itu separoh dr iman

Post by rusli ismail 8/1/2019, 08:36

kejayaan manusia dalam agama taat perintah allah ikit cara nabi muhammad saw ... jom kita amal sunnah ramai ..

rusli ismail
Guest

Back to top Go down

Post by Sohai 7/1/2019, 06:33

Ape cerita kali ni???senyap tanpa berita..sembang ape pulak kali ni??

Sohai
Guest

Back to top Go down

Post by INFO AFWFF 3/1/2019, 15:55

CEO FERRAH / AFWFF :

MAKLUMAN CASH ADVANCE

Alhamdulillah kata bigboss , semua sistem dah ready utk pelepasan kpd yg sepatutnya. Jadi skrg semua yg terlibat sedang dalam situasi bersedia untuk di panggil. Jadi harap ahli-ahli semua dapat bertenang dan relax. Bos telah buat yg terbaik. Info ini utk mana-mana yg terlibat dalam bantuan pergerakan utk plan cash advance sahaja.

Terima kasih.

INFO AFWFF
Guest

Back to top Go down

Post by Raja robos 28/12/2018, 14:48

Abg mid sibuk,pasal esok aqiqah cucunya. Mesej pun x berbalas. (kata leader) sadis betul kisah ROP ni

Raja robos
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty kencing hancing

Post by rajarompak 28/12/2018, 08:50

Yg menipu tu menipu la... dia punya hal dr tahun bila lagi tu... yg percaya tu yg xfaham. Dok fikir alaa klu rugi pun rm100 je. kalau x join rugi berjuta2... tp xnak fikir rm100 tu klu dh beribu org dah berapa dia dpt. Bodonya hangpa... Ada org cina join? jangan harap. Hangpa nak kaya tp xmau berusaha. pala butoh

rajarompak
Guest

Back to top Go down

Post by Kelawar Hitam 27/12/2018, 22:25

Rumah kata pergi kubur kata mari ...tak da keinsafan langsung..tak takut mkn duit yg tak di halalkan...beri isteri isteri dan anak anak mkn..

Kelawar Hitam
Guest

Back to top Go down

Post by nama pun penipuan 27/12/2018, 10:27

Yg menipu pun dah berusia. haih..

nama pun penipuan
Guest

Back to top Go down

Post by josan85 27/12/2018, 00:39

Join percuma. Daftar dapat percuma 10USD. Tunggu setiap 5 jam. Boleh claim profit ini
Link pendaftaran : https://okmaxgold.com/?ref=JOHNNY79

josan85
Warga Baru

Back to top Go down

Post by josan85 26/12/2018, 23:55

Join percuma. Daftar dapat percuma 10USD. Tunggu setiap 5 jam. Boleh claim profit ini

josan85
Warga Baru

Back to top Go down

Post by josan85 26/12/2018, 23:54

josan85
Warga Baru

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty Tak logik

Post by Menantu hantu 26/12/2018, 23:43

Tak logik weiii kesian la org2 kg yg dah berusia kena tipu ????????‍�????????‍�

Menantu hantu
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty Dah terapung ke?

Post by Dulu2 24/12/2018, 09:05

by INFO SMMG on 27th November 2018, 1:37 pm

*ASSALAM SEMUA WARGA FGH WORLD*

*SEDIKIT INFO YG TELAH DISAMPAIKAN OLEH BOSS IZAT PRESIDENT AFWFF & AYAHNDA RAJA RAMPOS DI MAJLIS KESYUKURAN & AQIQAH SEMALAM 25.NOV.2018*

*SPT YG KITA SEDIA MAKLUM UTK URUSAN ROP/SMMG SEMEMANGNYA TELAH GAMES OVER 100% KITA TELAH PUN BERJAYA BEGITU JUGA UTK URUSAN DANA AFWFF DI BWH PENGURUSAN RRG.. AAMIIN..*

*SMMG/ROP... MENGIKUT INFO YG DISAMPAIKAN BAHAWA INN SHAA ALLAH PD HARI ESOK IAITU SELASA 27.NOV.2018 AKAN CREDITED KE ACC UTAMA & KE ACC VVIP, SETERUSNYA AKAN MELALUI PROSES YG SAMA SPT ACC UTAMA*

*DANA AFWFF (SPA 10). Berita yg disampaikan oleh owner ptg semalam Hari (AHAD) telah bermula Sistem Black Box & status diapungkan (Floating) ke atas akaun2 pemegang warta dlm jangkaan 10 hari. Setelah selesai inn shaa Allah dr apa yg telah disampaikan oleh owner semalam bahawa semua ahli yg terlibat akan mula merasai rezeki ini pada seawal bln December ini. Aamiin..*

*Sama2 lah kita berdoa agar segala yg dijadualkan SSMG/ROP dan DANA AFWFF ini terlaksana seperti yg telah di maklumkan.*

*Dari penyampaian info td. Ayahanda jg memesan kpd semua ahli yg terlibat apabila setelah menerima rezeki nnt.. Gunakanlah dgn cara yg terbaik & membantu kpd yg memerlukan bermula dr keluarga, jiran2, org kampung kemudian org luar yg lebih jauh. Harta yg diterima nnt setengahnya adalah harta rikas yg perlu di gunakan utk membantu kpd semua kebajikan2 yg ada...*

*Sekian serba sedikit pencerahan dr taklimat ringkas drpd Ayahnda RRG*

Dulu2
Guest

Back to top Go down

Post by CatherineFeli 22/12/2018, 00:48

Last edited by CatherineFeli on 29/12/2018, 00:53; edited 1 time in total

CatherineFeli
Warga Baru

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty Bengong

Post by Ahyam 21/12/2018, 15:41

AFWFF, ROP, BPIP..
Sekali masuk Malaysia 3 dana bernilai trilion.
Black box, RENTAS, Lori kat gudang..
Tumpang gembira klu betul2 berjaya, ramai bakal milionaire & bilionaire bumiputera.
Semoga semuanya bukan hanya penipuan semata-mata..

Ahyam
Guest

Back to top Go down

Post by INFO AFWFF 19/12/2018, 06:00

PLAN AFWFF

Utk makluman semua ahli2....jangan risau saya tak minta ahli2 buat sumbangan lagi utk semua kos dari urusan Dana atau pun urusan yg saya buat sekarang ini dah selesai saya hanya minta utk bantuan dlm keperluan urusan kerja sahaja....saya tidak meminta utk keperluan peribadi....

cuma saya ada maklum tempoh hari jika ada ahli2 yg hendak membantu saya dari segi keperluan saya sahaja..jika tidak ada takpa tidak ada paksaan...saya tahu ada ahli2 yg berbunyi asyik minta duit...tidak ada niat pun saya hendak menyusahkan ahli2 saya....saya ucapkan ribuan terima kasih saya pada ahli2 yg telah banyak membantu saya....

IN SHAA ALLAH...saya akan uruskan yg terbaik utk semua ahli2 saya....Doakan saya agar urusan utk saya menerima Dana ini di permudahkan..saya yakin kita semua akan berjaya...mudah mudahan dgn izinnya saya akan menerima dlm masa terdekat ini...IN SHAA ALLAH

DATO ROHAIZAT

INFO AFWFF
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 33 Empty info affwf

Post by semalang_ghaib 7/12/2018, 18:15

بِسۡمِ ٱللهِ ٱلرَّحۡمَـٰنِ ٱلرَّحِيمِ

السَّلاَمُ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَةُ اللهِ وَبَرَكَاتُهُ

Kepada semua ahli2 yg saya hormati semoga semua berada di dalam sihat walafiat hendaknya....Alhamdulillah saya masih lagi dlm urusan utk penerimaan bahagian saya sahaja..Selepas 4hari seperti yg saya maklumkan urusan utk saya menerima sebagai Pemegang Amanah telah selesai dgn izin Allah swt....Hari ini adalah amat bermakna utk saya dan semua ahli2 yg bersama saya dlm urusan ini...IN SHAA ALLAH pada hari ini saya akan di maklumkan atas urusan seterusnya utk saya menerima bahagian saya..bersabarlah utk sedikit masa lagi utk kita sama2 menerima rezeki Allah ini..banyak dugaan dan ujian2 yg saya harus dilalui sebelum saya mernerima rezeki Allah ini utk kita sama2 berkongsi bahagian Dana yg saya terima nanti....

Saya tahu ramai ahli2 yg menanti...menunggu dgn penuh harapan yg sangat tinggi begitu juga dgn saya...tiada ungkapan yg saya dapat huraikan hanya Allah sahaja yg maha menggetahui apa yg tersurat dan tersirat di hati ini...Bila takdir berbicara..lidah kelu tidak berkata...Allah itu maha adil dan maha menggetahui setiap kehendak hamba2nya..Bila hati tawakal padanya  ketenangan pasti akan terasa nikmat kasihnya pada diri...senyumlah selalu walau di uji..serahkan segala2 kepadanya setiap apa yg berlaku pasti ada hikmahnya....

Ketahuilah kita merancang...Allah juga merancang dan Allah adalah sebaik2 perancangannya ..kita hanya mampu merancang dan Allah adalah penentu segalanya....

Hanya menunggu beberapa detik sahaja utk kita sama2 merasa rezeki Allah ini....IN SHAA ALLAH... saya akan sampaikan berita gembira ini buat kita semua dgn lafaz takbir sambutlah lafaz takbir bersama2 saya itulah kejayaan buat kita semua....

Dengan Nama Allah Yang Maha Pemurah Lagi Maha Penyayang...

Salam Hormat dan Salam Sayang buat semua ahli2 di bawah pentadbiran saya....
Aura Permata Pmrr

semalang_ghaib
Guest

Back to top Go down

Post by INFO AFWFF 7/12/2018, 17:23

Assalamualaikum wtb, Salam sejahtera,Salam perjuangan
buat semua, serta Ahli Warta SPA-10 dibawah AFWFF????, Saya  Presiden AF... Sangat terharu dengan ke percayaan serta komitmen yg anda semua berikan..saya selaku Presiden AFWFF mengiktiraf perjuangan Anda yang cemerlang untuk yang terakhir ini dan terimakasih serta TAHNIAH'..buat semua.

Anda yang di iktiraf didalam sistem Black Box,antara 10- Nama nama utama dan yang lain nya adalah antara  dalam 200- Penama,tugasan 350K yg diamanah berjaya kita siapkan dan Anda antara yang dibaris Untuk Floting 10- Jam utama,dimana telah pun siap. Sama sama kita nanti detik indah apabila kesemua 200-Ahli didalam Black Box siap dgn sempurna nya..

Terimakasih saya kepada Anda sebagai ketua kepada Group masing masing...adalah:

1.RRG-Ayahanda Rajarampos
2.LJ - Ferra Andriani
3.NNA- Norsita
             Nazman
             Azmir
4.MBA-Mazlan Asnawi
5.RJ - Junaidi Hamid

Semua Anda telah mempamirkan semangat setia kawan,Owner 1, mengiktiraf Anda sebagai Penama Utama didalam sistem Black Box dan merupa Owner dan pemilik kepada masing masing hak dan saya sendiri selaku Pengurusi mengesahkan nya.

Umun diketahui bahawa urusan Dana telah siap sepenuh nya,tugasan yang kita buat ini semata mata membantu pengurusan atasan melaksanakan yang terbaik untuk 200-Nama dimana setiap nama perlukan 5-jam tempoh floting selain 12-Nama masing masing 10-jam.

Jika dikira masa ia mencecah 6-bulan tetapi atas kecekapan pengurusan ia akan ambil masa kurang lebih tiga bulan dan sepuluh hari sahaja. Jika ini diguna pakai maka bermula awal mac 2019, InsyaAllah barisan utama sudah boleh pegang,dan lain lain untuk Ahli begantung kepada Arahan yang akan diselaraskan nanti.

Berserta dgn ini selaku Presiden saya mengumumkan sudah tiada tugasan lagi selepas ini,jika ada pun akan diurus oleh ketua ketua sahaja,maka saya berharap didalam tempuh bertenang ini,jaga lah diri dan jaga lah kesihatan ..mudah mudahan sama sama kita dapat merasa rezeki Allah ini.Saya juga mengucapkan ribuan terimakasih sekali lagi kepada seluruh lapisan Ahli & Jentera yang membantu dan bersama saya selama ini.

Sekian Terimakasih,

Daripada,

ROHAIZAT MUSA
Presiden - AFWFF

INFO AFWFF
Guest

Back to top Go down

Post by cctv 2/12/2018, 08:02

50 hinggit tu dah boleh beli beras 20 Kg , bagi anak bini mkn pun kenyang Laughing Laughing

dah x payah top up dah Laughing Laughing

cctv
Guest

Back to top Go down

Post by Guarantee 1/12/2018, 14:38

Dalam Hati Ada taman.. Hahahaa

Guarantee
Guest

Back to top Go down

Post by Gua 1/12/2018, 14:36

Sabar.. Pasti ada sinar k, bahagiaan.. Sabar itu indah..

Gua
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 33 of 40 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics