Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANA AFWFF

Duit terpijak nan hado
akukaya
metabox99
AirmataDarah
MENANTU PRIHATIN
senatron
Ahli Fikiran
Yerlertu
gibsonfender46
apyz666
Brekmoks
Lantern
Aku dok perhati jeee..
The mask of zorro
am_001
Insan Insani
Simple4u
evo7
ApoBondoEhNi
Abang Sado
anis fariza
ulatulat
hemmalek
Ryan89
Rajarompas
josan85
CatherineFeli
kembara
Hamna Allah
Anakayah
Si Tenang
kongkalikong
murad
jiha
MH
auntyaya
40 posters

Page 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

DANA AFWFF  - Page 37 Empty Re: DANA AFWFF

Post by Budus 18/10/2018, 22:20

Bodoh dan diperbodohkan.Nak kaya tapi goyang kaki tunggu
Mimpi la wehhh.Ingt lerr mana ada manusia nk bagi duit pree. Sudah2 lah membodohkn diri.Macam mana laa otak pikir.Mak pak tak ajar ker yg hidup ni mmg kena berusaha bukan menadah

Budus
Guest

Back to top Go down

Post by Entahlah 18/10/2018, 21:44

Putar2...pusing2...
Sikit lagi... sikit lagi
Tunggu
Stanby
ITULH ANTARA INFO2 DARI DULU SAMPAI SEKARANG
MAMPUSSS!!!!

Entahlah
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 37 Empty Allah

Post by Allah tolong daku... 18/10/2018, 20:15

Ini mcm kes abg saya jer dgn kawan2 nyer...20 juta hilang gitu jer.... Kat UK juga...pi check bank tu da tak de...

Allah tolong daku...
Guest

Back to top Go down

Post by manaadauntung 17/10/2018, 09:33

apa maksud PO? nanti tangguh smp sudah... duit xdpt2 lagi... menganga je topap

manaadauntung
Guest

Back to top Go down

Post by tak untung 17/10/2018, 09:09

DANA AFWFF ,  ROHAIZAT  BERJANJI HUJUNG BULAN NOVEMBER AKAN DPT PO, SAMA2 KITA TUNGGU JANJI ROHAIZAT. Mad Very Happy Twisted Evil Laughing Razz

tak untung
Guest

Back to top Go down

Post by Info Afwff 15/10/2018, 18:52

‏ ‏
rohaizatAFW.o==[]::::::::::::::::>:

Insha allah projek ini akan saya teruskan  .dan  bantu .sabar  sikit sahaja  lagi...

Ayah biarkan meraka    kita tahu apa yg kita  buat dan  tak perlu pun kita bagi tahu apa yg kita tahu biarkan meraka  tunjuk  baik suci tunjuk bagus  mcm pandai semua benda tahu  padahal  kosong mcm hebat .kita tak pernah berganjak seinci pun kebelakang.adat org dlm perjuangan  tak di caci keji tak hebat la kita  sehingga  hari ni.saya cabar  siapa  sahaja  yg rasa  diri meraka  benar  membawa  kebnaran  yg seolah olah nya  kami tak betul .itu silap besar  la .
Jika  saya bentang kan  satu persatu  jgn ada  yg melopong .waktu itu tak guna lagi .saya terus  kick out main jauh jauh .sbb semua pandai .kami berusaha sehingga larut malam
Dan masa  serta kewangan  sendiri  serta  sanggup berhadapan dgn org utk menjayakan urusan yg gila ini .
Biarkan meraka ayah .bkn lama mana dah pun .nk kita akan lihat sendiri  maruah kita dikembalikan secara auto
Kita org tak hebat kita org tak pandai .
Tapi takdir  allah yg meletakan kita  pada tahap ini bersusuai dgn ketabahan kita .

Mana  ketua ketua yg baik suci hebat tu .seekor  pun tak nampak byg .seharusnya  meraka la yg di gasak  .kita  yg berani kedepan pula di cerca  .anggap sahaja   meraka banggangg   .lagi membangangkan diri sendiri.

Kita tahu kita dimana .dan apa kita ada .

Saya tahu ayah dah buat yg terbaik .pedulikan meraka  .kita takan tercalar pun .setakat mcm tu .berani di belakang .saya ofer  siapa berani  berhadapan dgn  saya .saya cabar  
Berdepan  tak kira dia ketua ke owner  kepala dana ke .

Itu semua nt saya ajar  mcm  mana  nak  dpt bahagian nya.

Nasib org duk bawah ayahda  .dia yg saya kenali tinggi budi bahasa  dan jati diri.tak sama mcm  saya  keras .kasar .silap hari mmg kelaut org

Ni org atas  saya yg uruskan dana pun sedang sakit .

30 tahun dah dia uruskan dana tinggal dia seorang sahaja lagi yg ada .dimana arwah hj jasman buat urusan sebelum ini

Kita  bersenang  jer bg sumbangan dan tunggu .meraka ada yg tak merasa dana pun .9 org lagi semua dah arwah .nasib kami berjuang habis habisan  dgn menyambung urusan dana ini.jd soalan saya mana  yg ketua lain

Urusan blm  siap  .link to berlaku apabila master acc di on system di bangkok terus  derct ke acc anda .tp bkn la skrg

Info Afwff
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 37 Empty Dana afwff

Post by Positif sgt2 15/10/2018, 15:57

Ehh mana boleh suka2 batal penyertaan.waima masuk 50 ringgit .jangan jadi seorg yg munafik.ciri2 org munafik.bila dia berjanji dia mungkir ..so jgn mungkir.janji nak bg rakyat jelata kaya kan?sila tunaikan.susah nanti kat sana nak mencari semua org yg masuk ni..didalam lautan manusia.kang nak masuk syurga tak lepas..ye dak?

Positif sgt2
Guest

Back to top Go down

Post by putar alam utk topap 14/10/2018, 18:44

mcm2 la dia putar2 supaya dpt terus minta topap.. bila buka plan baru.. sesapa xnak follow kena ugut ala2 batal penyertaan.. xde plak nak refundkan duit... sukati burn..lantak la kan asal topap berjalan..bila minta status bila dpt hasil.. xde jawapan. dah byk sgt putar2.. klu dihimpun putar2.. ketara xlogik.

putar alam utk topap
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 37 Empty Penipu besar

Post by Penipu besar 14/10/2018, 17:24

Katanya bln 10 ni dpt duit cash beg la apa la..hritu jnji bln 9 da dpt cek bila da smpi bln 9 ada pula plan baru, topup rm30 dpt 30juta+myvi, rm50 dpt 50juta+perdana v6, 1k dpt la billion2+vellfire, yg toptup bln ni akn dpt dulu, jadi yg topup sbelum2 ni mna jnji2 yg dulu ??.. Asyik2 bantuan terakhir smpi bila terakhirnya ?? Kesian kt org2 kg asyik ditipu dgn kata2 manis..dgn mnggunakan nama Allah utk mngeburi segala penipuan..bila org bsg dlm grp mula la mrh dan remove org tu..mohon pencerahan!

Penipu besar
Guest

Back to top Go down

Post by infosedeh 13/10/2018, 18:40

kepada cai afwff... afwff ni oleh rajarampos... rajarampos plak junjung ROP romi.. rampos ni ikut skim rop... agak2 dari mana sumber raja rampos? dari topap cai ler..

infosedeh
Guest

Back to top Go down

Post by Positif sgt2 13/10/2018, 11:29

Korang dah topup lum 500k lagi tu nak guna?aku dah topup ..kalau x susah lah nak jd jutawan thn ni..cepatlah tolong topup.500k lagi nak guna tuh..

Positif sgt2
Guest

Back to top Go down

Post by For kaki zina 13/10/2018, 11:17

Betina ne post dekat Dana sini ape hal? Dah kena sawan ***** ke minah. Rop kau pergilah post dekat sana. Kecil2 tak nak mampus besar menyusahkan.

For kaki zina
Guest

Back to top Go down

Post by Dunia sementara 13/10/2018, 11:07

Bagus zira.. Awak dah buat report... Kesian mereka asik tunggu habuan masing² ntah bila nak dapat! Dah terang² dana ni cuma khayalan mimpi di siang hari... Dia org kaya raya kita pula jadi mangsa penipuan dah lama dana ni wujud.. Tapi tak pernah sorang ahli² mereka ada yag dah dpat! Asik positif lama² jadi negatif! Biar lah dana ni terkubur... Kesian nasib orang melayu asik di perbodohkan!

Dunia sementara
Guest

Back to top Go down

DANA AFWFF  - Page 37 Empty Report

Post by Zira 13/10/2018, 08:32

Semalam saya Ada membuat aduan /report d Balai polis pasal ketidak tulusan dana ni,nasib msj tentang group ni masih Ada lagi,Dan gambar /video Di YouTube rampos dan Romi saya Ada tunjuk kepada anggota yg mengambil aduan itu,InsaAllah polis dah moniter dlm group open.......

Zira
Guest

Back to top Go down

Post by TOPUP LAGI 12/10/2018, 08:22

INFO BY PRESIDENT AHLI FIKIR, [12.10.18 02:06]
ASALAMUALAIKUM .

ARAHAN KHAS .DANA AFWFF.
DAN MAKLUMAT .SEHINGGA HARI INI.

DGN INI SAYA MAKLUMKAN DIMANA URUSAN DANA INI MASIH MEMERLUKAN 500K .UTK TUJUAAN KEMAS KINI SEGALA SYSTEM BLACK BOX YG HARUS SAYA BANTU SEORANG YG MENJAGA SYSTEM INI ..DI UK
SERTA BEBERAPA URUSAN KOS PERGERAKANNYA.

UTK MEMASTIKAN BG PERINGKAT AKHIR UTK DI SELENGGARA DAN KEMAS KINI UTK DI LEPASKAN PADA PENAMA .DLM BLN 11 INI.
PIHAK PENGURUSAN MOHON SAYA MEMBANTU ATAS SBB DI DLM SYSTEM ITU TERLIBAT NAMA SAYA DGN JUMLAH YG TERBESAR.

SAYA DI ARAHKAN UTK MEMBANTU 50%DARI SELURUH KEPERLUAN .

DGN INI SAYA TELAH MEMILIH
HANYA 2 KETUA BESAR YG DI AMANAH KAN UTK MEMBANTU SAYA. SERTA PASUKANNYA SAHAJA
HANYA NAMA YG SAYA SENARAIKAN INI
DIBENARKAN MEMBUAT URUSAN MEMBANTU SAYA.

SEGALA BAHAGIAN YGMEMBANTU AKAN TERUS DPT BERURUSAN SECARA LANGSUNG DGN SAYA
DI WAKTU PENCAIRAN PERINGKAT PERTAMA NT.

1. AYAHDA RAJA RAMPOS
SERTA CEO DI BAWAH PENTABIRANYA

NORSITA .SERTA KETUA DI BAWAH PENTABIRAN NYA.

SELAIN DARI NAMA KETUA INI TIDAK DIBENARKAN MEMBUAT URUSAN INI.

PADA AHLI YG INGIN MENGAMBIL BAHAGIAN SILA BERURUSAN DGN NAMA YG SAYA MAKLUMKAN DI ATAS.

TEMPOH MASA URUSAN INI SEHINGGA 17HB ..10.

UTK MAKLUMAT SECARA DETAIL SILA BERHUBUNG DGN MEREKA

.YAKIN IKUT.
TAK YAKIN TGK SAHAJA .

BIAR KAMI BERJUANG SAMPAI AKHIR .

BUKAN DIMANA BERMULA TAPI DIMANA KAMU WAKTU AKHIR NANTI.
SEKIAN WSLM

TOPUP LAGI
Guest

Back to top Go down

Post by Nampak sgt membongaknye 11/10/2018, 15:24

Komen terakhir dr saya ..sy doakan semoga kamu2 semua yg menyertai dana afwff menjadi jutawan pada tahun 2018.maaflah menyibuk menyemak di dlm dana ni.assalam..

Nampak sgt membongaknye
Guest

Back to top Go down

Post by Maafkan saya 11/10/2018, 13:49

Kami bukan nak sibuk.. Cuma nak tegur... Dana² ni memang nama tak sama... Tapi hakikatnya bos yang sama! Sudah² lah jadi mangsa game dana yang wujud di alam maya ni... Kami bukan dengki anda² nak jadi jutawan..janji yang sama bertahun tak pernah ada penamatnya! Tak sedar lagi ke agenda mereka yang asik minta duit tak pernah berhenti! Sedar la dana ni cuma di atas angin...

Maafkan saya
Guest

Back to top Go down

Post by Tanya je 10/10/2018, 12:48

AFWW dan SMMG ada kaitan? kait dengan ROP jugak tu..

Tanya je
Guest

Back to top Go down

Post by Rezeki 10/10/2018, 12:35

Apa hal ahli dana lain ganggu dana kami ne? Kalau korang tu rop jangan menyamak dalam forum dana kami. Malulah sikit kenapa harus menyibuk dana orang lain.

Rezeki
Guest

Back to top Go down

Post by Yelah tu 10/10/2018, 12:15

Patutnya yg negatif la meroyan spam... ni yg positif...kah..kah..kah...parah... masih xboleh nak terima kenyataan.

Yelah tu
Guest

Back to top Go down

Post by Nampak sgt membongaknye 10/10/2018, 11:46

Berani kerana benar ..forum dana rop dah block.kenapa takut?kalau betul ada dana tu ignore jelah org yg negetif..dah kenapa takut?

Nampak sgt membongaknye
Guest

Back to top Go down

Post by Yahidupsmgg 9/10/2018, 18:04

smgg mmg idup... ko ler smp mati menopap.. tu blum yg smp mati spam..butthurt

Yahidupsmgg
Guest

Back to top Go down

Post by gshshsjd 9/10/2018, 17:43

ai geng negative dri rop datng sini lak.....nak kena spam gak dlm n

gshshsjd
Guest

Back to top Go down

Post by HidupSmmg 9/10/2018, 16:41

Dana nii mmg ujud tp kelambatan selama nii adalah krn dipenuhi sop2 bank..hrp bersabar dn bnyķ berdoa. Jk x sabar minta refund pd leader2 kamu,jgn nk menyemak disini dn jgn menyesal bila dana ni mnjadi realiti kelak

HidupSmmg
Guest

Back to top Go down

Post by Yelah tu 9/10/2018, 09:31

Betul juga tu Dunia sementara, dana wujud untuk kutip topap smp ada yg mengharap (positif) dan meroyan kat post seblah. tapi nampak gaya dana ni bukan utk semua tetapi utk penganjur.

Yelah tu
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Back to top

- Similar topics