Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROP SAHAJA

antarakasih
NanaNanot
bakal jenazah
RAHIM BENZEMA
ropeah
muhammadar
King Kong
Orang Kampung
Betul ke?
Aku tak kisah
Pak jodi
Rezeki milik Allah
masringah
Zack Snyder
Sitah1977
Dantdm
metabox99
shirokensuka
WaitNsee
ZynnHarris
ishak
kodok17
MH
Pok Ya Congkodok
salwa
Anonymous0
Peneroka Maya
jesse james
Achik
zacjb
BakalJutawan
jutawan fakir
msauffie
ajaiwashere
Sayang83
fara7611
jebattuah
Adl39
Pungguk rindukan bulan
ustaz_dke
lyndazzz
dragonvire
am_001
metalfire87
48 posters

Page 30 of 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty Rop

Post by Saqopa pelaq 5/3/2018, 18:28

Hamid kata harini isnin 5/3 dh boleh dpt.....pstu harini diam....info plak kata 7/3 (rabu)....mn 1 daaaa....smpi ada dh mati tggu duit ni..tu pn x dpt2 g....bl la allah nk trun bala kt ampa...Romi x jd p umrah plak sbb kes ni..haishhhh hebat ayat2 ampa..dok main2 nama allah & mempermainkn org....JOM PAKAT2 KITA P CARI ROMI & AHLI2 SEKUTU DIA...

DOK SEMBANG DALAM NI SAJA X JADI

Saqopa pelaq
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty confuse

Post by atirah 5/3/2018, 17:14

eh jap ni kan dana haji jasman. mcmana ROP ada dlm ni.. or semuanya dlm scammers yg sama haha. satu tuan rupenyee ehhh. (pelabur tak nmpak lg tktau lah) hihihihi biar buta mata, jgn buta hati.

atirah
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by pneroka maya 5/3/2018, 17:12

yg bnar tntng rop ini adalah
topup dan delay,,yg ini shj bnar,,
kmudian duit hbis mint topup
dan delay lg,,

yg lain smua kna kncing haha

pneroka maya
Guest

Back to top Go down

Post by bakal jutawan 5/3/2018, 17:00

korg kan admin bz kutip duit dan cipta info palsu,,
knp skrng mcm dah takut2 je ,,susah2 nk dtg
sni bg info palsu lagi,,npe x setle kan je dana
yg dh lebih 8 tahun delay tu,,

spnjng dana delay pngurusan dan leader dan
proxy haram jadah smua pasti ada guna duit
dari pelabur / pnderma,,jika ada mmg lakhnat
lah mereka makan duit haram.

tahun lps kata romy dh dapat,,awal januari
itu hari kata dlm proses ke proxy,,skrng dh
march,,cakap pulak romy xde trima duit

kekelingan dan penipuan yg berterusan,,
yg pasti xlama lagi puasa dan raya menjelma
dan akan ada lah lagi open topup,,
xpercaya tengok sahaja

ada gambar mereka semua paparkan shj
disini,,diorg bsenang lenang makan duit haram
tp alasan tgh buat urusan,,urusan pergi
bcuti dan beli kreta mewah,,mmg lakhnat
dunia akhirat manusia penipu ini

bakal jutawan
Guest

Back to top Go down

Post by bakal jutawan 5/3/2018, 16:17

korg kan admin bz kutip duit dan cipta info palsu,,
knp skrng mcm dah takut2 je ,,susah2 nk dtg
sni bg info palsu lagi,,npe x setle kan je dana
yg dh lebih 8 tahun delay tu,,

spnjng dana delay pngurusan dan leader dan
proxy haram jadah smua pasti ada guna duit
dari pelabur / pnderma,,jika ada mmg lakhnat
lah mereka makan duit haram.

tahun lps kata romy dh dapat,,awal januari
itu hari kata dlm proses ke proxy,,skrng dh
march,,cakap pulak romy xde trima duit

kekelingan dan penipuan yg berterusan,,
yg pasti xlama lagi puasa dan raya menjelma
dan akan ada lah lagi open topup,,
xpercaya tengok sahaja

ada gambar mereka semua paparkan shj
disini,,diorg bsenang lenang makan duit haram
tp alasan tgh buat urusan,,urusan pergi
bcuti dan beli kreta mewah,,mmg lakhnat
dunia akhirat manusia penipu ini

bakal jutawan
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty Telegram ROP

Post by Peneroka Maya 5/3/2018, 15:47

Di sini saya ingin kongsikan link telegram ROP untuk anda tanyakan apa sahaja soalan mengenai ROP.

Install Telegram dan click link ini https://t.me/joinchat/DN2V2BHF_YDPpPdj2-JwGA

Harap kita dapat berbincang sopan santun.. Tak nak gaduh ²..
Tuan Zainal salah seorang panel admin ye. Harap Maklum

Peneroka Maya
Warga Baru

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty to malique

Post by mamakcupcake 5/3/2018, 15:16

salute dkt ko. nasib bek tk tunggu. kalau tk makin papakedana la ko nk tanggung sbb harapan mak ayah ko tinggi. amek ni sebagai nasihat. kalau ada, korg jutawan. kalau tkdak korg putih mata. yg nk usaha cari kebenaran mcm aireen ni bagus gak. at least dia tolong utk bongkarkan misteri dana ni yg lebih misteri dari cite hantu. sape dalang pun kita tktau. apa hukum eh pelaburan yg tktau dtg dari mana n sapa? just dgr citer dari mulut ke mulut.

mamakcupcake
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty ROP

Post by POK YA CONG CODEI 5/3/2018, 14:57

Sudah..masing dah bersar..tahu ape nk buat..xperlu bergaduh...masing2 ade pendapat sendiri..biaqkan.. Rolling Eyes Rolling Eyes

POK YA CONG CODEI
Guest

Back to top Go down

Post by JUTAWAN OH JUTAWAN 5/3/2018, 14:51

SALAM,

Adakah anda bersedia utk menjadi jutawan pada march, April, Mei, june , July??

Kesabaran anda amat kami hargai..

yang penting anda yakin dah sabar menempuh halangan dan dugaan ini...

Sleep Sleep Sleep

MEngapa kamu bergaduh sesama islam kerana dana ini..
Gunalah akal. mereka hanya meluahkan perasaan ketidak puas hatian mereka.
pada yg yakin. teruskan. xperlu nak keluarkan fakta2 kosong kamu tu..

SEKIAN,
cheers cheers Question Question

JUTAWAN OH JUTAWAN
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty kebenaran

Post by malique 5/3/2018, 13:57

sbnrnya semua org dh tau dan firasat dana ni scam. tp masing2 nk pujuk diri and tggu rezeki. aku dari degree lagi ayah aku janji nk bg belajar overseas ngn duit ni. nasib bek aku tk tunggu. kalau tk smpai skang aku tkde degree tunggu duit. yg ada cuma info info dan info. korg byr topup semua utk upah leader update info je. satu lg kan, aku ada tya member aku kt bnm. dia ckp dorg dh malas nk amek port pasal ni sbb dh remind byk kali tp still aktif gak. disebabkan melayu tamak and bodoh dok topup. alhamdulillah aku dh dpt keje singapore and anta parents aku gi umrah ngn duit sendiri. yg mana dok tunggu tanpa usaha tu, lepaskan jelah dana ni. get ur life.. and admit that takde benda yg dtg begolek kecuali usaha. justmy2cent

malique
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty ROP RIP

Post by mamatsengkek 5/3/2018, 13:51

mmt ni main ckp jeh. mana bole polis ckp sebagai derma, kalau sekali deposit kt owner smpai berpuluh ribu. kalau lapor kat SPRM pun dh bole bukak kes dh. sesuka hati deposit tanpa ada pape black and white mmg kena la nnti tu. aku pun mcm haiza gak, nk tunggu je dana ni nk dicop sebagai betul atau auta keling. si keling pariah lokman pun dh kena. kali ni kita tgk tuan romi plak cerita ni lokap kahkahkah. aireen, dh cukup ke bukti tu, kalau tk cukup aku ada screenshot dari leader aku plak. siap ada IC dia lagi kehkeh,

mamatsengkek
Guest

Back to top Go down

Post by haiza 5/3/2018, 13:47

yeke akan difikasikan sebagai derma? sebab ikut yg sy tahu la kan, yg mana mengutip deposit tanpa kebenaran BNM, itu diklaskan sebagai akta deposit secara haram. kalau nk report kena ada bukti kukuh, sy pun nk tau gak kebenaran, betul atau auta. yelah, tnya kt leader, asyik kene marah je. huhu. yg mana nk berjuang buktikan tu, sy sokonglah. kalau betul dana ni pun alhamdulillah. cuma pendapat sy, deposit org jgn dibuat main. gabenor baru ni dh ada keluar statement pasal deposit tanpa kebenaran bnm. hopefully kejayaan kt kita lah. kalau benda ni tipu, at least kita tkyah tunggu dah. yg mana nk buktikan tu, wish u luck..

haiza
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty Betul ke dah dapat atau Saja nak BG genpak

Post by Org lama 5/3/2018, 05:16

Kalo dah dapat meh tunjukkan bukti kat kekwn kat lam ni...Kalo setakat keyboard Aku pun boleh... Mmg Dana dah Ada ttp Lon lagi Di sakurkan ke Akaun lain... So jgn nak temberang lebih... BG bukti Dulu Kalo ianya betul...

Org lama
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty rop

Post by mtt 5/3/2018, 02:52

aku tgok mcm2 komen..aku tau pasal dana nie dari 2010 time aku umur 20 n skrg dah 28..dah aku dah jumpe laluan yang betul pasal dana nie..terpulang sapa percaya atau tak...duit dah ade pade bigbos aku n isnin delcare LHDN dah lepastu bhagian top leader..yang mana masuk saluran btul tahniah..yg mane kne tipu..takleh buat ape pun..kita rela hati bank kat die..dh tnye dah polis..dn mnde tu klasifikaso sebgai derma..bukan dieorg jual barng kne tipu ke ape ke...sekian..

mtt
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty Pokdi *****

Post by mamakcupcake 5/3/2018, 00:15

Aku dtg sini sbb aku kesian je kt mangsa. Aku nk tgk sejauh mana ko nk bongkak and prepare la jawab kt akhirat nnti. Jerung putih tu ckp betol. If rasa nk siasat, nk saman teruskan. Kalau korg dipihak betol watpe nk gelabah panggil org lain meroyan ke apa ke kan. Ko ada hak suara, aireen tupon ada hak suara. Aku ckp berdasarkan kemanusiaan. Aku just kesian kalau libatkan harapan mak bapak.

mamakcupcake
Guest

Back to top Go down

Post by pok di 4/3/2018, 22:52

bkn apa jerung putih geram dgn penyalak2 ni...semua group nk menyalak..habuk apa pn xda..join pelaburan apa pn klau blh esok nk dpt pulangan..jd kaya raya..hahaha.

pok di
Guest

Back to top Go down

Post by Pok Dah 4/3/2018, 22:02

Wahh Pok Di Sembang... kura ² pun boleh terbang..
Suka hati orang nak tulis apa??
Kang ada PO Pok Di kena tolak kang.. Banyak pulak bunyi.. Mati dia pun tak tahu.. mahu sembang..

Pok Dah
Guest

Back to top Go down

Post by JerungPutih 4/3/2018, 20:56

Biarkan je pok di....wat poning kepola je mikir hal diorg ni...yg yakin teruskan...yg tak yakin abaikan...yg nak report teruskan...yg nak kumpul bukti biarkan...yg kena scmmer pandai2 la kan..sapa suruh tak check betui2..

JerungPutih
Guest

Back to top Go down

Post by pok di 4/3/2018, 20:40

aku ni pn ahli biasa bkn leader atau geng pengurysan..tapi aku tau prjlanan rop ni...proses2 bank..xkan diorang nk cita detail2 kt korang buat ganggu keja bank saja...dan aku tau duit tu mmg ada..insyaalah dlm bln ni akan clear..

pok di
Guest

Back to top Go down

Post by pok di 4/3/2018, 20:30

aireen brpa mak kau masuk??

pok di
Guest

Back to top Go down

Post by pok di 4/3/2018, 20:28

duk agak dah mamakcupcake xjoin pn duk menyalak kt sini..ko p mnyalak kt skim cpt kaya kau join dh la...dh brni join skim cpt kaya kna brni trima risiko cpt kayaplh juga..haha...kau ada bukti rop ni xbtl ke???mna bukti??kumpul bukti konon last2 dpt duit bakar hbs bukti2 tu..

pok di
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 30 Empty jutawan segera

Post by mamakcupcake 4/3/2018, 20:09

Bygkan leader sorg bole kumpul 25k-50k dlm masa sehari. Berapa byk leader2 dlm group ROP nih? Kaya atas angin je. pok di, ko jaga mulut ko tu. Kulit ko dh kuat sgt ke kena api neraka?? Skim cepat kayo palo hotak mung. Skim cepat kayo ni ROP lah. Aku tk amek. Tp aku kesian mcm kes Aireen dlm ni. So aireen, ko kumpul je bukti, screenshot wassap leader yg kumpul duit tuh, gi report kt bnm. Under pengambilan deposit haram. Dpt cantas sekor leader pun dh ok utk jatuhkan semua mangkuk hayun dlm ROP nih. Tgk saja lokman dh masuk dlm, tu pun adq bodoh lg pi pecaya bg topup.. Aku baru tau melayu mmg terbukti bodoh

mamakcupcake
Guest

Back to top Go down

Post by pok di 4/3/2018, 19:58

kepala hotak ko po dpt 2019-2020...tau fitnah saja...sapa gtau kau

pok di
Guest

Back to top Go down

Post by pok di 4/3/2018, 19:50

kutipan dah d ttup jumaat hri tu klau ada leader yg kutip tu mknanya korang kna scam..pengurusan ok leader leader buat onar...yg hentam2 ni pn bkn join pn...korang trkena skim cpt kaya mai hentam kt sini...porahhhhhh

pok di
Guest

Back to top Go down

Post by PO April 2022 4/3/2018, 18:29

Ok. Untuk ahli.. PO MUNGKIN DIJADUALKAN PADA APRIL 2019 atau 2020 ok..

Yanh dah tua.. silap2 mati awal.

Pape Kasi Topup Dulu..

Entah pape Pengurusan SWWG buat pun tak tahu??
Dulu info dikatakan dari Lawyer.. lepas ni salahkan Bank lak sebab slip tak cukup nak tulis.. hahahahha
Kata Proxy kerja bank.. Tapi beri jawapan tak jawab soalan.. Then salahkan bank lak... Then salahkan BNM lak.. then salahkan LHDN lak.. lepas ni tukar pengurusan.. then minta bantuan lagi... mcm2 lah SWWG ni..

Dah 2 tahun dol topup Bantuan Pengurusan.. Masih tak ada2 lagi... Leader je kaya kutip duit korang.. Dari pape kedana.. sampai dapat beli Vellfire.. semua hasil duit korang... Bodoh..

Agak korang kalau aku WhatsApp Pengurusan.. Apa soalan yg bagus?? Takkan nak tanya info?? Dah berlumut dengar info je..
Kalau tanya bila nk dapat.. disuruh tanya leader lak..

Korang diperbodohkan dengan info je..
Leader aku RR dan Proxy Hamid (Proxy syok sendiri dan suka buat info sendiri)

PO April 2022
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 30 of 40 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics