Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROP SAHAJA

bora_bora
penunggu_gua
gibsonfender46
Ryan89
unggas
kongkalikong
Hannacun86
CheqMonq
Abang Sado
ulatulat
lalalala9999
hemmalek
Rajarompas
Tipahtertipubang
ivankov
shane5595
anis fariza
Hidup Susah
22 posters

Page 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

ROP SAHAJA - Page 4 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by Sedarlah.. 19/3/2019, 23:46

Assamualaikum, saya cuma nak bg kesearan ja,,.. nk terima atau x terserah..sesungguhnya Allah itu maha besar, maha mngetahui, maha melihat dan tidak tidur,, bg yg melakukan penipuan ni segeralah bertaubat dan insaf,,... jgn bongkak riak dan takbur kita ni manusia bila2 masa dicabut nyawa,, sesungguhnya rahmat dan keampunan Allah itu luas,,... Adakah kamu lupa azab kepada umat2 dahulu.. Adakah kamu menyangka ini hanya kisah dongeng,, x sedarkah kamu segala bala yg terjadi pada diri kamu kerana salah kamu sendiri.. Sesungguhnya srlepas mati kita akan dihidupkn dan dihisab,, neraka itu amat panas... Dan bg yg masih mnharapkan saya mnta hentikan,, ambil tindakan dan terus berdoa,, jgn lupa doa org yg teranaiya itu makbul.. Allah itu benar,... Dan saya harap kepada yg masih top up hentikanlah jgn buta kerana wang hingga x nmpak kebenaran,,.. Cukup2lah topup,, benar kita usaha,, dan tiada yg mustahil.. Tp bukankah Allah memberi kamu akal untuk berfikir yg benar dan salah,, mata untuk melihat,, telinga untuk mendengar,, saya x mnuding jari pada sesiapa tp jika benar urusan sudah selesai x petlu top up,, klu nk top up lepas dh dapat duit yg fijanjikn top up la,, saya hanya menunaikn tanggungjawab saya dan menegur,, jd jika tuan atau puan nk kata apa katalah,, saya dah terlepas di akhirat kelak jika disoal Allah,, insaflah jgn hingga azab dan bukti ditimpa pada kita dan anak serta keluarga mngkin sudah terlambat.sesusah mna pun usahalah kita yakin,, cari rezeki yg halal barulah Allah akn membantu kita,, ingat dunia ini ujian,ramai lg yg lebih susah dan bernasib malang tp masih mampu mncari rezeki yg baik dan halal..pilihan ditangan kita. ,Assalamualaikum.

Sedarlah..
Guest

Back to top Go down

Post by genh 19/3/2019, 21:26

skrg rop pun dh takde info...sibuk dgn wsb dah...jgn harap.leeee..

genh
Guest

Back to top Go down

Post by Dinzpin 19/3/2019, 20:39

Ckp sje dtg laaa umah aku scroll ke bawah tu alamatnya. Pengecut oiiii

Dinzpin
Guest

Back to top Go down

Post by pengkid 19/3/2019, 19:33

cibai btul laa romi ni...jumaat lepas kata dh tk lama....ni dah habis selasa tk jd apa....

pengkid
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 4 Empty Hoi penunggu gua

Post by Ropi 19/3/2019, 18:06

Sah2 ko ni dh sewel penunggu gua. Patut dikatakan bodoh je. Org lain dikatakan sama. Ko ni aku rasa nami atau si budus tu. Dasar bodoh

Ropi
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 4 Empty ROP

Post by picisan 19/3/2019, 17:36

romii..dh abis selasa dh ni....apa cerr?

picisan
Guest

Back to top Go down

Post by penunggu_gua 19/3/2019, 17:23

bosan laaa., mane semua orang ni., dah jadi jutawan ke senyap je., jocolor jocolor jocolor

penunggu_gua
Warga Baru

Back to top Go down

Post by penunggu_gua 19/3/2019, 17:20

ropi=studentsunway

penunggu_gua
Warga Baru

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 4 Empty Ish ish

Post by Ropi 19/3/2019, 17:19

Ish ish ish.. bodonye la hai sape yg masuk dana ni, dasar penyegan nk mampuih. Perasan nk jadi jutawan segera hahahaktuih. Malu la kt bangsa lain

Ropi
Guest

Back to top Go down

Post by penunggu_gua 19/3/2019, 17:12

aku ingat studentsunway dah cukup bangang,..., rupenye Dinzpin lagi bangang., hahaha.,

penunggu_gua
Warga Baru

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 4 Empty rop sahaja

Post by porrah 19/3/2019, 16:32

dinzpin ni ...kalau ko org nk tau sebenarnya adalah ....NOMi

porrah
Guest

Back to top Go down

Post by Dinzpin 19/3/2019, 15:43

Aku bkn nk ckp ape laa.... Aku ambik ilmu dari Indonesia tau nk kutip duit ni. Zura tu aku dh bomohkn Romi aku dh bomohkn yg Romi dgr laaa ckp aku tp yg zura ni tak dgr. Kalau dok citer je psal agama laaaa bagai... Aku dh pesan kt ank bini aku kalau org dtg jgn pcye ckp org. Korg xpyhlh berlagak mulia dtg jumpe aku kalau brani.

Dinzpin
Guest

Back to top Go down

Post by Aku Manusia Biasa 19/3/2019, 15:29

Kpd dinzpin. Bongkah nya bahasa kau ni,siap bangga ajak zura tidur sekali dengan kau? Subhanallah,bawa lah bertaubat. Ingat dunia ini hanya sementara,kita ada Allah. Jangan lah hidup berlandaskan nafsu semata-mata.

Aku Manusia Biasa
Guest

Back to top Go down

Post by Dinzpin 19/3/2019, 13:28

Xde pn aku tggu jugak...... Sape yg takde telor skg ni korg ke aku

Dinzpin
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 19/3/2019, 12:38

Sepi kat sini, semua otw Rawang ka?

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by Dinzpin 19/3/2019, 09:26

Tentang zura tu da lame brlalu aku ajak die tido same die yg tk nk.... Bini aku on jer. Citer mcm anjing korg yg pengecut laaa

Dinzpin
Guest

Back to top Go down

Post by Dinzpin 19/3/2019, 09:22

Org pggil aku din@jamal nama penuh aku Jamaludin Aripin ha cri laaaa aku cabar korg

Dinzpin
Guest

Back to top Go down

Post by Dinzpin 19/3/2019, 09:21

No 7 jalan Cempaka 4 taman ibu ehsan hasil dtg laa aku tggu.... Ckp sje brani dtg brkahak dpn aku laaa
Jgn balik ko yg brkicap sudu laaa.... Bodoh korg nii

Dinzpin
Guest

Back to top Go down

Post by To Dinzpin 19/3/2019, 09:05

kalau ada telurla,

Nama Penuh :
No HP :

Alamat Penuh
Nombor Rumah :
Jalan :
Poskod :
Rawang , Selangor.

Ajak mai jumpa kan.

To Dinzpin
Guest

Back to top Go down

Post by jeng jeng jeng.. 19/3/2019, 08:52

semalam info manis dah kluar...sangat manis..semua bersyukur tanpa berpikir apa2..semua berangan dah...namun dr info tu aku dpt rasakan sesuatu...ya..plan cash advance d buka lagi...yeiiii...tipah tertipu semua...yei2..plan buka lg..yei yei..jahanam betul..

jeng jeng jeng..
Guest

Back to top Go down

Post by Nasib Labu Labi 19/3/2019, 08:21

gibsonfender46.. si dinzpin tu poyo je..jangan dilayan sebab otak dia dah benak makan duit haram. Sekarang maybe sudah gila sebab tu dia pun meroyan dalam ni..kalau zura tak tolak cinta dia dan sanggup jadi isteri dia aku rasa dia tak menyemak dalam ni mungkin tengah sibuk kutip duit ahli2 dia tu nak buat majlis kawin..hahahaha.. sembang kencang macam rawang tu ada 1 umah kau je.. nah aku kasi kahak sikit kat muka kau! Hakktuihhhh..

Nasib Labu Labi
Guest

Back to top Go down

Post by gibsonfender46 18/3/2019, 22:59

P laa cri romi anak bini die ha ape susah..... Korg tu bodoh mghrp pastu xdpt nk maki. Meh cri aku kt Rawang aku dok sni klu brani dtg ler

SEMBANG DERAIH...... DAH LAH PERANGAI HUDOH MENGKETEDARAH DUIT ORANG... NAK TUNJUK GANGSTAR... WEY RAWANG TU LUAS. BAGI SPECIFIK SIKIT. HAHAHA ...GEBANG....

NAK TGOK SAMPAI KE TAK...HABAQ BAGI TEPAT SKIT....

gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Back to top Go down

Post by tawarhabiaq 18/3/2019, 22:44

Aku pown setuju dgn kasi sengat semua dana takda nampak hasil lagi tapi dana dana ni semua ada rekod & sistematik cuma BPIP/DIM mmg jelas lh nak mentekadarah duit topup ahli je. Leader bpip aku tadi aku tanya dia cakap dia mmg tak buat pun list tu bcoz mmg tak diminta and dia pun tak penah jumpa leader lain & lokman tu sendiri. Aku tanya nanti dia bayar plan lagumana? Dia jawab plan by plan. Kepala bapak dia nak byr by plan ada seminggu ada 5-6 plan kalau sebulan dah 20-24 plan. belom lgi kira dia buka offer bodoh plan bertindih cash beg,byr dokumen bagai. Kalau 3 tahon dh berapa? Agak2 arr nk menipu dah lah setiap hari mesti ada topup itu tak cukup ini tak cukup
Aku pi tanye leader smmg aku jgak tadi dia terus bgi list total modal &po. Afwf tu aku tak pernah join lh pulak. Pengalaman aku dgn kasi sengat sama,BPIP/DIM paling hancur

tawarhabiaq
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 4 Empty To kasisengat..

Post by Ahyam 18/3/2019, 21:41

Ayat kasisengat mungkin ada betulnya.. alasan BPIP paling hancur, tk reti nk cari alasan dah kot, byk kali sgt dah nipunya.. walaupun ROP nmpk alasan mcm educated sikit, tp semuanya masih omong kosong.
Takde 1 dana pun yg berhasil, kecuali utk leader / owner..

Ahyam
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 4 Empty Bengong

Post by Ahyam 18/3/2019, 21:37

Jgn terasa sgt.. ni kan group bwg.. semua pun keyboard warrior.. ramai yg meroyan duit tak masuk .. ada yg meroyan awek idaman kena kebas.. chill la.

Ahyam
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics