Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROP SAHAJA

apyz666
senatron
MENANTU PRIHATIN
Yerlertu
Ahli Fikiran
rop investor
metabox99
ralat404
akukaya
Skippy Cavanaugh
JutawanBudi
Brekmoks
topkapi palace
Tan Sri M
The mask of zorro
Lantern
Zender
hemmalek
mat kaji
Aku dok perhati jeee..
Hidup Susah
kongkalikong
ulatulat
27 posters

Page 11 of 40 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

ROP SAHAJA - Page 11 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by senatron 14/5/2019, 16:04

Syukur pada Allahhu wrote:Aku buka berita malam tadi.. Banyak ye harta dia kene rampas dngan polis... Tapi tak taw lasiapa yg kene tu.. Siap sebut lagi nama Dana haji jasman adalah sindiket penipuan..
2000 ahli yg berdaftar.. Itu yg dapat diketahui polis.. Takpe.... Biar polis jalankan siasatan lagi dan tangkap mereka2 yg terlibat dalam penipuan ini..

Wahai polis semua, senarai lengkap beranggaran 1 juta orang rekod dari tahun 1999 itu fakta... aku bukan mencabar.. tp sekadar memberitahu... 2000 org tu gundik ja.. x da apa pun..so korang jgn berangan sgt noooo insan terpilih laa.. hahaha...

senatron
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Syukur pada Allahhu 14/5/2019, 16:00

Aku buka berita malam tadi.. Banyak ye harta dia kene rampas dngan polis... Tapi tak taw lasiapa yg kene tu.. Siap sebut lagi nama Dana haji jasman adalah sindiket penipuan..
2000 ahli yg berdaftar.. Itu yg dapat diketahui polis.. Takpe.... Biar polis jalankan siasatan lagi dan tangkap mereka2 yg terlibat dalam penipuan ini..

Syukur pada Allahhu
Guest

Back to top Go down

Post by senatron 14/5/2019, 15:56

VVIPPP BESAR KAPLA wrote:ko kan bijak senah, kan, kan, explain la.

Gaya ko macam tahu sebab boleh komen padu macam tu.

Ingat ye nah, kalau aku lalat, ngko taiknya... muahahahahaha...

aku x kisah ape ko nak ckp..gaya tulisan aku mmg cam taik..ko gak dok sedut baca smpai naik kuning..kikiki... lawak petang2 ni bikin hilang ngantuk.. so camna cite pasal akaun tu... riuh kata appear..amende tu...

senatron
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by VVIPPP BESAR KAPLA 14/5/2019, 15:53

ko kan bijak senah, kan, kan, explain la.

Gaya ko macam tahu sebab boleh komen padu macam tu.

Ingat ye nah, kalau aku lalat, ngko taiknya... muahahahahaha...

VVIPPP BESAR KAPLA
Guest

Back to top Go down

Post by senatron 14/5/2019, 15:48

kunun VVIPPP BESAR KAPLA wrote:Begini flow dia Sena,

JASMAN - Asal usul penipuan, emas raja melayu nak bawak ke tanah melayu, hanya melayu boleh waris kalau bukan melayu kena langgar sumpah, nak bawak masuk jongkong mas kau nah bukan kecil-kecil punya urusan, kena lah bantu urusan bawak masuk jongkong, nanti emas dah masuk kaya kau nah,  dikatakan mati plak owner, protege-protege yang tinggal guna flow yang sama

aku tak tipu nah, forum ni pun namanya Dana Tan Sri Haji Jasman. Tan Sri ni tak tahu sape, Haji pun tak kenal, Jasman ni dikabarkan dah ninggal.

Aku pn x nak cite panjang, cerita yang ko cite pn macam terlekat ceklat ja..hehe.. ya mmg dah meninggal hamper 3 tahun. Al fatihah.. cerita jongkong emas semua tu ada perencah dalam cerita dan ramai yang gilo nak hampiri kononnya nak jadi org paling kanan… dari situ adalah dapat info.. dari info itulah org2 ini akan mengila siap bole buat duit.. jangan terkejut orag2 mengampu ini baru dok iring ke sesuatu tempat sempat pau duit sana sini hampir 10k 1 hari dlm masa 2-3jam sahja dari org sekeliling.. kononya sipulan mau guna duit.. petik nama org2 ni trus pengiring yang hadir mengelupor huloq duit. Yang kutip org2 ni laa… walhal org yang bernama Jasman tidak ketahui.. inilah permainan derang.. so kalu sekeliling perangai macam ni, apatah lagi macai2 bawah tau sedikit trus mengila mengaku owner…bermula episode top up.. maka cerita2 lawak pun muncul, kapal karam laa…mmg lawak..lori nk bawak duit laa..hahahah.. mcm2.. dan paling best siap bole bagi nama dana jasman.. hahaha.. tuan punya badan pun x tahu dana itu wujud sehingga akhir hayatnya..jadi ini kerja siapa???? So hampa dok gigh panjat ke BNM tanya nama dana jasman mmgla tak wujud!!! Aku ckp tak wujud!!.. tp biasala dah makan taik benak lain mcm.. totok sgt…

HERITAGE - kata emas juga, nak bawak masuk, macam tu la
ROP - kata pelaburan roll over program
BPIP - kata barclay private investment program
RRG - macam kau tak tahu nah oiiii
AFWF - sangat dekat dengan kau nah cuma tak appier lagi
SMGG - sumber dia macam tu la dari sana sampai situ nanti nak appear 4 akaun utama
WSB - Bila dah tak ada modal nak pusing, pakai mai support sini pulak. RM10 - 500j, sikit je na, ala ada lah sikit kan

Gigih hang ni dok senarai nama yg bagi aku langsung x penting pasai ini semua idea setelah terberak di toilet RnR... so bg aku x perlu smpai ke BNM pun.. stakat berak kencing dah setel semua hilang..pasai apa? Pasai di reka sama mcm cite atas tu…

kalau nak cerita flow tak abis seminggu, mungkin sebulan tahun depat kut. Ko tak faham nah nanti ko pening. nak buka black box, programmer, lawyer, akaun Deutch Bank (ko hado acc ni, bukan sebarang org boleh buka), urus gudang, lori, kat debit, cash. tu blum keta lambogh..poning.. xgheti nak sobut den aih. blum masuk AMLA, BNM, sewa sekuriti polis, tentera.

Ada beberapa point yg ko highlight aku x nk petik sini, aku sebut general ja.. mmg benda hitam WUJUD tu dan ia bersistem.Selepas kematian ia LOCKED dan tiada apa2 perubahan bole dibuat menanti saat. cerita ini di putar alam oleh geng2 berak x abih jinis bg info macm nk terberak keluar.. bila geng2 ni tahu yg menda tu x leh ubah lagi maka mengila la depa ni mencari siapa yg bisa bantu die.. so nama yg ko sebut tu adalah orgnya.. tp ingt.. jgn bermegah sgt kerana lain org lain padang, lain caranya.. semua strategi sudah di susun.. akan ada yg tersungkur dan yg tersenyum.. yang nk meroyan mampus p la hang.. ada aku kisah

Banyak nah, ko tak boleh nak hadam punya la, dah berkorut dahi den nengok tu.

adnan?

kalau yang lain jadi kaldai, siapa nak jadi kambing hitam? takkan ko plak.

susah-susah, ko topap je nah.

Aku x rasa apa.. mukadimah pn macam terbantut..tu ja???

Cerita yang aku nk tau, camna cite akaun, appear geng2 ijat ni.. tipu tu mmg tipula.. cuma aku nk phm skit ja aliran flow duit dari akaun mana kemana...itu jaa.. leader2 tau ka?hahah... ke ko hangguk ja.. kalu x tau jgn nk meroyan sini..kasi org bijak skit explain...

senatron
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by kunun VVIPPP BESAR KAPLA 14/5/2019, 15:25

kalau bagitahu dalam satu ayat semua ni menipu, kena kecam dik. kalau tak nak percaya takpe, terguris tau dik kene kecam.

kunun VVIPPP BESAR KAPLA
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 11 Empty Spyware

Post by Spyware 14/5/2019, 14:25

Senang citer sume program mengarut dan membohong x sudah je laaa!!!

Spyware
Guest

Back to top Go down

Post by kunun VVIPPP BESAR KAPLA 14/5/2019, 14:02

Begini flow dia Sena,

JASMAN - Asal usul penipuan, emas raja melayu nak bawak ke tanah melayu, hanya melayu boleh waris kalau bukan melayu kena langgar sumpah, nak bawak masuk jongkong mas kau nah bukan kecil-kecil punya urusan, kena lah bantu urusan bawak masuk jongkong, nanti emas dah masuk kaya kau nah,  dikatakan mati plak owner, protege-protege yang tinggal guna flow yang sama

aku tak tipu nah, forum ni pun namanya Dana Tan Sri Haji Jasman. Tan Sri ni tak tahu sape, Haji pun tak kenal, Jasman ni dikabarkan dah ninggal.

HERITAGE - kata emas juga, nak bawak masuk, macam tu la
ROP - kata pelaburan roll over program
BPIP - kata barclay private investment program
RRG - macam kau tak tahu nah oiiii
AFWF - sangat dekat dengan kau nah cuma tak appier lagi
SMGG - sumber dia macam tu la dari sana sampai situ nanti nak appear 4 akaun utama
WSB - Bila dah tak ada modal nak pusing, pakai mai support sini pulak. RM10 - 500j, sikit je na, ala ada lah sikit kan

kalau nak cerita flow tak abis seminggu, mungkin sebulan tahun depat kut. Ko tak faham nah nanti ko pening. nak buka black box, programmer, lawyer, akaun Deutch Bank (ko hado acc ni, bukan sebarang org boleh buka), urus gudang, lori, kat debit, cash. tu blum keta lambogh..poning.. xgheti nak sobut den aih. blum masuk AMLA, BNM, sewa sekuriti polis, tentera.

Banyak nah, ko tak boleh nak hadam punya la, dah berkorut dahi den nengok tu.

adnan?

kalau yang lain jadi kaldai, siapa nak jadi kambing hitam? takkan ko plak.

susah-susah, ko topap je nah.

kunun VVIPPP BESAR KAPLA
Guest

Back to top Go down

Post by senatron 14/5/2019, 12:58

はしたな wrote:Sinetron Zainal plak tiba2... sinetron dorg ni xde iklan sbb ada topapzzz..

Dulu2..

Rampos sekuriti... appier katanya... CEO kunun...huhuhuhu

SMMG on 6th October 2018, 2:39 pm
Assalam,
Buat Semua Ahli/leader & CEO Rajarampos & Group.

IMPIAN MENJADI NYATA:

Dengan berakhir nya majlis makan malam sempena kejayaan SMMG,maka kita hanya menanti duit Appier ka AC Utama sahaja.

Minggu mendatang adalah minggu Appier,kata OWNER damw diminta kita berdoa' agar cepat berlaku.Segala urusan bank sudah selesai.

Majlis malam ini hanya 80% dari Matalamat asal,namun apa kan daya,Allah mengatasi segala. Bos' memang tidak sihat,dgn tekanan beban kerja membuat Oksijen dlm bcdan hanya tinggal 65% sahaja.

Kerana tukur ubat tentang sakit ulu hati,membuat penafasan tak setabil,semasa besiap nak ke Majlis,kelihatan Bos' dalam keadaan sesak nafas,maka terus dibawa ka hospital....

Disana Owner di rawat dan diberi bantuan gas,Namun Owner sempat sampaikan salam buat Ahli semua dan beliau rasa kesal dan simpati kerana tidak dapat memenuhi jemputan kita atas sebab sebab dinyatakan diatas.

Kata OWNER,????????????

[05/10, 21:24] ROP@ROMI(OWNER): Anakanda mohon maaf sgt2 pd ayahanda . Keadaan mgkn sbb terlalu penat kejar sna sni .
Anakanda doakan smua nya berjalan lancar dan doakan beramai act2 smua bakal clear insyallah. Amin
Alhmdlhh smua feedback n report ke bank2 telah di void dn di terima . Amin
[05/10, 21:25] ROP@ROMI(OWNER): Bacaan Kekurangan oksigen dlm badan 68. Bertmbh plk dgn semput skali . Jd teruk
[05/10, 21:29] Rajarampos: Semoga Anakanda lekas sembuh...Ayah mohon izin...meneruskan Majlis dan Tempat anakanda sampaikan Ucapan Ayahanda gantikan dgn Zainal ya..
[05/10, 21:31] ROP@ROMI(OWNER): Baik ayahanda . Maaf skali lg . Syg ayahanda . Tq
[05/10, 21:32] Rajarampos: TQ..????????????

Jadi jelaslah hari kita sudah hampir tiba untuk menerima kekayaan..kita sabar dan berdoa' agar OWNER kembali sihat,Semua org yg ada gambar sila lah berkongsi,jangan takut kerana urusan sudah tamat dan minggu hadapan minggu Appiear...AC Utama dan seterusnya ke AC Kita.. dalam hati ada taman..'

SELAMAT BERJAYA'...
SALAM PERJUANGAN..

Daripada,

Ayahanda
Rajarampos.

Kalau Zainal... akauan ... tunggu topap.

Zainal SMMG:

-Setakat pukul 9:00 am tadi masih belum ada perubahan yg positif dlm akauan VVIP saya. Saya harap akauan VVIP lain ada perkembangan yang baik hari ini.
- Setakat pukul 12:00 tgh tadi pun rasanya masih belum ada perubahan yg positif dlm akauan VVIP saya. Saya harap akauan VVIP lain ada perkembangan yang baik hari ini.
-Setakat pukul 2:00 pm tadi juga mcm sebelum ni.....masih belum ada perubahan yg positif dlm akauan VVIP saya. Saya harap akauan VVIP lain ada perkembangan yang baik hari ini.
-Setakat pukul 8:00 pm tadi juga mcm sebelum ni.....masih belum ada perubahan yg positif dlm akauan VVIP saya. Saya harap akauan VVIP lain ada perkembangan yang baik hari ini.

AKu nak tanye 1 soklan.. nampak kompiden ja..

yang dok tunggu appear ke akaun tu sebenarnya source dari mana? mcm mane flow die... maksdnya dari akaun IJAT terus ke VVIP cam tu?? lalat2 lain x payah lah nk menyibuk.. aku tanye yg kununnya vvip/kepala2 besar.. mai cite skit

senatron
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by Spyware 14/5/2019, 12:57

Kasi angkat ini info lps tu trus kasi tangkap ini olang..bahan bukti sudah ada maaaa

Spyware
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 14/5/2019, 12:36

Sinetron Zainal plak tiba2... sinetron dorg ni xde iklan sbb ada topapzzz..

Dulu2..

Rampos sekuriti... appier katanya... CEO kunun...huhuhuhu

SMMG on 6th October 2018, 2:39 pm
Assalam,
Buat Semua Ahli/leader & CEO Rajarampos & Group.

IMPIAN MENJADI NYATA:

Dengan berakhir nya majlis makan malam sempena kejayaan SMMG,maka kita hanya menanti duit Appier ka AC Utama sahaja.

Minggu mendatang adalah minggu Appier,kata OWNER damw diminta kita berdoa' agar cepat berlaku.Segala urusan bank sudah selesai.

Majlis malam ini hanya 80% dari Matalamat asal,namun apa kan daya,Allah mengatasi segala. Bos' memang tidak sihat,dgn tekanan beban kerja membuat Oksijen dlm bcdan hanya tinggal 65% sahaja.

Kerana tukur ubat tentang sakit ulu hati,membuat penafasan tak setabil,semasa besiap nak ke Majlis,kelihatan Bos' dalam keadaan sesak nafas,maka terus dibawa ka hospital....

Disana Owner di rawat dan diberi bantuan gas,Namun Owner sempat sampaikan salam buat Ahli semua dan beliau rasa kesal dan simpati kerana tidak dapat memenuhi jemputan kita atas sebab sebab dinyatakan diatas.

Kata OWNER,????????????

[05/10, 21:24] ROP@ROMI(OWNER): Anakanda mohon maaf sgt2 pd ayahanda . Keadaan mgkn sbb terlalu penat kejar sna sni .
Anakanda doakan smua nya berjalan lancar dan doakan beramai act2 smua bakal clear insyallah. Amin
Alhmdlhh smua feedback n report ke bank2 telah di void dn di terima . Amin
[05/10, 21:25] ROP@ROMI(OWNER): Bacaan Kekurangan oksigen dlm badan 68. Bertmbh plk dgn semput skali . Jd teruk
[05/10, 21:29] Rajarampos: Semoga Anakanda lekas sembuh...Ayah mohon izin...meneruskan Majlis dan Tempat anakanda sampaikan Ucapan Ayahanda gantikan dgn Zainal ya..
[05/10, 21:31] ROP@ROMI(OWNER): Baik ayahanda . Maaf skali lg . Syg ayahanda . Tq
[05/10, 21:32] Rajarampos: TQ..????????????

Jadi jelaslah hari kita sudah hampir tiba untuk menerima kekayaan..kita sabar dan berdoa' agar OWNER kembali sihat,Semua org yg ada gambar sila lah berkongsi,jangan takut kerana urusan sudah tamat dan minggu hadapan minggu Appiear...AC Utama dan seterusnya ke AC Kita.. dalam hati ada taman..'

SELAMAT BERJAYA'...
SALAM PERJUANGAN..

Daripada,

Ayahanda
Rajarampos.

Kalau Zainal... akauan ... tunggu topap.

Zainal SMMG:

-Setakat pukul 9:00 am tadi masih belum ada perubahan yg positif dlm akauan VVIP saya. Saya harap akauan VVIP lain ada perkembangan yang baik hari ini.
- Setakat pukul 12:00 tgh tadi pun rasanya masih belum ada perubahan yg positif dlm akauan VVIP saya. Saya harap akauan VVIP lain ada perkembangan yang baik hari ini.
-Setakat pukul 2:00 pm tadi juga mcm sebelum ni.....masih belum ada perubahan yg positif dlm akauan VVIP saya. Saya harap akauan VVIP lain ada perkembangan yang baik hari ini.
-Setakat pukul 8:00 pm tadi juga mcm sebelum ni.....masih belum ada perubahan yg positif dlm akauan VVIP saya. Saya harap akauan VVIP lain ada perkembangan yang baik hari ini.

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by MENANTU PRIHATIN 14/5/2019, 12:33

INFO SMMG wrote:.
[13/05, 10:23 am]  

Assalammualaikum tuan zainal
Maaf kan sy mengangu tuan
Boleh tuan jelaskan apa maksud tuan ni yea...
Ada orang foward pada saya tadi...
Adakah keyakinan tuan pada smmg akan 0% jika sebelum 24hb tidak appear lagi di account utama...

[13/05, 10:31 am] TN ZAINAL:
Bukanlah
Token

[13/05, 10:32 am]
Token bantuan dr boss romi utk semua ahli smmg ke tuan?

[13/05, 10:34 am]
Ooo alhamdulillah la jika dpt sbelum 24hb ni.... Jika dak raya ala kadar saja lah.... Huhu...

[13/05, 10:38 am] TN ZAINAL:
Bagi pendapat saya, kalau sebelum 17/5, 4 account,utama  masih belum appear, maka peluang utk dpt sedikit token sebelum raya adalah 50%. Kalau sebelum 24/5, 4 acc utama masih belum appear, maka peluang utk dapat token sebelum raya adalah 0%.

[13/05, 10:40 am]  
Terima kasih tuan akan penjelasan yg amat jelas ini.... Jika selesai di account utama dalam bulan 5 ni pun saya syukur alhamdulillah dah ternyata smmg lebih sahih dan benar....

Walaupun pun belum sampai ke ahli lagi untuk merasai cukup lah sekadar tahu acc utama dah appear pun alhamdulillah sangat dah...

[13/05, 10:43 am] TN ZAINAL:
Tolong hantar ke org lain afiq, depa nie main crop aje

ZAINAL
NAMA PENUH ZAINAL AZLAN MOHAMED
ASAL TEMERLOH PAHANG
TEMPAT MENETAP BANDAR BARU BANGI
UMUT SEKITAR 40 KE 50
EMAIL abune2112@gmail.com
kenderaan YAMAHA ST1600 BJL 2222
fb PAGE Laniaz BP
Birthday 8 March

Ex CIMB worker bahagian retail consumer recovery centre negeri sembilan & melaka.

Info diatas telah diserahkan ke ccid, xmasuk duit, masuk lokap. pilih.

MENANTU PRIHATIN
Warga Baru

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 11 Empty Thanos

Post by Thanos 14/5/2019, 12:15

Boleh je!! Sapa yg nak sahut cabaran aku tu?? Dsy pun da naik penat singkap pakai singkap slua pakai balik hapa pun tarak jadik!!???

Thanos
Guest

Back to top Go down

Post by apyz666 14/5/2019, 12:13

Alang alang bogel la hahahabahabahaha

apyz666
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 11 Empty Thanos

Post by Thanos 14/5/2019, 12:12

Hahaha tora dtg lg dgn info semanis madu ... degr boleh percaya jangan sekali lah hahahah bulan posa ni kurma mmg manis dan sedap dmakan
Tp info menipu lepas tu bkk plan top up bagai mmg kelaut lahh jawabnya..udah2 la menipu org romi oi!! Tu ayahnda tu jgn dok ikut ja kata romi tu nnt sama2 cek in nnt br taw hahahahaha ..ni aku cabar!!! lah tgok 17 hb klu ada aku akan lari kliling malaysia pakai underwear!!! Klu tarak ko romi ke atau sesapa yg berhajat nak masuk pun boleh aku tarak halll pya..ko plak lari keliling Malaysia pakai underwear !!!!! Ada berani x???????

Thanos
Guest

Back to top Go down

Post by Spyware 14/5/2019, 11:57

Ha nampak tuh..die pun xleh bg jawapn tepat..men tembak jeek itu je pun yg die mampu..kasi report kasi sumbat skali ini org dlm lokap..

Spyware
Guest

Back to top Go down

Post by INFO SMMG 14/5/2019, 11:39

.
[13/05, 10:23 am]  

Assalammualaikum tuan zainal
Maaf kan sy mengangu tuan
Boleh tuan jelaskan apa maksud tuan ni yea...
Ada orang foward pada saya tadi...
Adakah keyakinan tuan pada smmg akan 0% jika sebelum 24hb tidak appear lagi di account utama...

[13/05, 10:31 am] TN ZAINAL:
Bukanlah
Token

[13/05, 10:32 am]
Token bantuan dr boss romi utk semua ahli smmg ke tuan?

[13/05, 10:34 am]
Ooo alhamdulillah la jika dpt sbelum 24hb ni.... Jika dak raya ala kadar saja lah.... Huhu...

[13/05, 10:38 am] TN ZAINAL:
Bagi pendapat saya, kalau sebelum 17/5, 4 account,utama  masih belum appear, maka peluang utk dpt sedikit token sebelum raya adalah 50%. Kalau sebelum 24/5, 4 acc utama masih belum appear, maka peluang utk dapat token sebelum raya adalah 0%.

Terima kasih tuan akan penjelasan yg amat jelas ini.... Jika selesai di account utama dalam bulan 5 ni pun saya syukur alhamdulillah dah ternyata smmg lebih sahih dan benar....

Walaupun pun belum sampai ke ahli lagi untuk merasai cukup lah sekadar tahu acc utama dah appear pun alhamdulillah sangat dah...

[13/05, 10:43 am] TN ZAINAL:
Tolong hantar ke org lain afiq, depa nie main crop aje

INFO SMMG
Guest

Back to top Go down

Post by Spyware 14/5/2019, 11:23

Utk rop ni udah2 le tu nak bawak citer info manis madu..dah x laku dah..klu cite kat puak positive lain lah mmg caya habih nya..ni skg ni da xnak dgr apa info taik dah..kata smua da game over la da ada la just tggu appear la..tp smpai skg 1 sen habuk pun tarak!!...apa pon x blh!!

Spyware
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 14/5/2019, 10:04

buat sintron plak kisah berpuasa, asik nak selesai tapi x selesai2. klu selesai xdpt nak kutip topap.

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by INFO SMMG 14/5/2019, 06:41

[13.05.19 ]

[5/13, 18:45] Tuan Romi Owner Rop: Aslmkm dan selamat ptg .
Doa sya agar smua di berkati pada ramadan kali ni dan selamat berpuasa .
Ya yg pasti kita smua menunggu kepastian urusan kita.

Insyallah dlm msa skg ni urusan masih berjln . Consent pd BP utk penerima pn insyallah selesai dlm mggu ni. Jd seterusnya sya akn mklmkn yg lengkap slps ni .
Ttg mksd consent insyallah sya kn terangkan lebih detail .
Selamat berbuka puasa .

[5/13, 18:46] Safwan SMMG Rop: Wslm Bo's..amin..semoga dipermudahkn..
[5/13, 18:47] +60 17-385 6227: Wslm boss

[5/13, 18:47] Nani Faizah G Mia: Wsalam...Boss Selamat.berbuka puasa juga..????
[5/13, 18:47] +60 12-419 5062: Good evening boss.

[5/13, 18:47] Shafiq Ehsan (Afiq): Waalaikummusalam boss... Selamat berbuka puasa juga.... InshaAllah semoga di permudahkan segala urusan boss... InshaAllah aamiin ya mujib

[5/13, 18:49] Tuan Romi Owner Rop: Harapan sya dan jga anda sma .. pd sinar yg mengembirakan insyallh.

[5/13, 18:53] Tuan Romi Owner Rop: Selamat berbuka smua . Sya msh di jalan amat2 jammed.

INFO SMMG
Guest

Back to top Go down

Post by Hamid Boroi 14/5/2019, 02:03

Yg nama hamid tu jangan lupa ditangkap sekali. Dah tua2 menipu org. Aku heran jgk setiap kali dia bagi info mesti ada sbut jumlah ahli dia, makin lama makin brtambah. Agaknya ahli lama dah sedar yg depa semua dah kena game, tak nak topup lagi. Dia cari ahli baru supaya senang nak perdaya depa and mintak topup. Bila ditanya apa info terbaru, bkn main lagi maki hamun. Dok megah diri sgt konon mampu tolong org, konon bahaigian dia bagi perabih kat ahli2. Tengkorak kau laaaa hamid !!!

Hamid Boroi
Guest

Back to top Go down

Post by Syukur pada Allah 14/5/2019, 01:57

Bile dinasibatkan.
Kata kami meroyan.. Dengki.
Aku dengar romi masih belagak lagi.. Tak takut kene tangkap la apa la..
Kau megah dngan kekayaan kau.. Sombong takbur. Boleh beli undang2.. Duit itu senjata kau.
Senjata aku adalah doa. Walaupon aku x buat report polis tapi Sekurang2 nya aku buat sesuatu.. Aitu Doa.
Berapa ramai orang yg kau zalimi dan kau anayaa sampai ada yg meninggal dunia.. Berapa ramai org yg bergolak rumah tangga bercerai keluarga retak musnah kerana semua dana2 penipu ni..

Doa mereka yg korang anaya. ALLAH SENTIASA DENGAR dan Makbulkan PERMOHONAN mereka..

Kepada Ahli stop la berharap pada Dana maya.
Doa. Usaha. Berserah diri lah pada Allah.. Allah la tempat kita berharap.
Dapatkan lah rezki yg diredhai Allah. berkat.

Semoga Allah memberikan pengajaran kepada penipu2 Dana ni. Dan mereka bertaubat

Sampai bile romi nak ketawa. Sombong. Megah. Bangga diri dengan perbodohkan orang..

Syukur pada Allah
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 11 Empty WSB

Post by MAT PIANG 14/5/2019, 00:05

Ada yang dah nak terjun bangunan ke...atau...nak terjun lombong...ke nak minum racun...atau nak hantuk kepala kat dinding.....mau taknya..puluh2 ribu RM perbih beli plan...................................................

....JANGAN!!!!...BNERDOSA TUUU!!

Org dah bagi nasihat lama dah...berbuih2 mulut...berjela2 menulis dlm ni.....tapi tak nak pakai...kata pulak dengki laa..hati itam laa...
Bila dah polis siasat dah tentu delay..kawan.....makan tahun laa nak selesai.....tu pun kalau selesai...kalau tak jugak...putih mata laa korang!!

MAT PIANG
Guest

Back to top Go down

Post by Syukur 13/5/2019, 21:56

Alhamdulillah..usah ribut2..syukur dh malam ke 9 dh hrni..semoga ramadhan kali ini pnuh makna dan penuh pahala..aminn

Syukur
Guest

Back to top Go down

Post by Yerlertu 13/5/2019, 21:31

Mana si amoimoi??..aku nak dgr dia melalak pulak..hahahaha

Yerlertu
Orang Kaya
Orang Kaya

Back to top Go down

Post by Sponsored content