Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

golddust
Husin
metabox99
Silverscreen
Budak Mel
Yerlertu
topkapi palace
mamakbenar
12 posters

Page 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 20 Empty Re: DANA SMMG/ROP (DANA ROMI)

Post by Bertanya 18/5/2020, 07:00

Romi ni ada pangkat dato atau tan sri ke? Aku check dalam system majlis raja-raja tak ada pun nama dia?

Bertanya
Guest

Back to top Go down

Post by trillionaire_zuhud 18/5/2020, 01:13

jutaan trillion kahkahkah
1 juta trillion = 0.10 romillion
trillionaire_zuhud
trillionaire_zuhud
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by golddust 17/5/2020, 23:38

Hari ni kita main dgn angka sikit.. bukan sikit lah sebab SMMG mana main sikit2 kan.. koman2 pun ratusan juta..

1) Siapa manusia terkaya di dunia dan berapa jumlah kekayaan beliau?
Jawabannya: Jeff Bezos dan nilai kekayaannya ialah USD 113billion atau kira-kira RM470Billion
Sumber: https://www.forbes.com/billionaires/

2) Berapakah jumlah wang yg ada di seluruh dunia?
Jawabannya: Jumlah nilai keseluruhan wang di dunia ini dalam bentuk wang kertas dan coin/syiling ialah USD90Trillion atau kira-kira RM378Trillion
Sumber: https://www.quora.com/How-much-money-is-in-the-world

3) Berapakah jumlah harta Romi?
Jawabannya: Menurut kepercayaan ahli2 SMMG RM400Trillion ada juga yg kata USD400Trillion tapi takpe kita lupakan pasal USD ambik RM saja lah..
Sumber: Romi, Zainal, Amir, Royal dan leader2 anjing suruhan romi (sorry abe ngok anjing kesayangan romi punya statement harta romi bernilai jutaan trillion USD aku tak terima pakai disini sebab dia buta nombor tak sekolah)

Kesimpulannya korang nampak tak betapa kaya nya romi sehingga jumlah kekayaannya melebihi seluruh wang yg ada didunia buat masa ni.

Aku mmg takleh brain celah mana yg buat ahli2 SMMG percaya romi sekaya tu. Nasihat aku pada ahli2 SMMG.. kalau ye pun nak jadi kaya dgn cara mudah.. guna la sedikit akal pikiran yg tuhan bagi.. nak percaya sesuatu tu biar berpada-pada lah.. sapa yg tak seronok kalau bagi rm20 boleh dapat ratusan juta.. tapi hanya dapat dalam angan2 je nak buat apa.
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 20 Empty lol

Post by romi binti romiah 17/5/2020, 19:31

kalau korang pakai duit topup untuk main forex dalam masa 3 tahun tu rasanya korang dah jutawan dah hahaha, jangan percaya lah dana bangang ni

romi binti romiah
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 20 Empty Nakazawa

Post by Nakazawa 17/5/2020, 18:04

Salam
Smmg, bpip dan wsb ni ibarat buat magic tak jadi. Contoh, sorang magic man cuba ghaibkan @ hilangkan segelas air didepan mata dia selama 3 hari tapi tak menjadi. Dlm masa 3 hari tersebut penonton keluar masuk sbb sorang penonton mungkin boleh menunggu 8jam shj sehari. Lepas tu mesti keluar dr situ sbb segelas air tu masih disana. Apabila org baru masuk dia pun beriya iya nak tengok tapi selepas 8 jam mesti keluar. Jadi yg untung nya siapa? Dah tentu magic man itu sbb aetiap org yg nak masuk tengok program magic tu mesti beli ticket @ token, betul? Walaupun si magic man kena maki hamun mcm2 kerana tak boleh ghaibkan segelas air itu, dia tetap dpt duit.
Jadi tuan2, konsep yg sama diguna pakai ketiga tiga dana tersebut. Bila ahli lama tunggu setahun @ dua tahun mesti ahli tu pun blah senyap2 sbb rasa malu nak ceritakan pd org lain bahawa dirinya kena tipu. Jadi yg untung nya siapa? Barua2 dana ni tetap untung sbb ahli baru pulak masuk dgn janji manis mereka. Cuba tuan2 check balik no account yg ahli bank in duit sblm ni pd wakil2 @ leader2 dana ni masih aktif @ sebaliknya. 😂😂😂😂😂
Jawapan 100% akan dpt........
Apa pun sy doa kan semoga ha-ra-mi abe ngeh ngoh and the gang mati kena petir....amin

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 17/5/2020, 15:46

tenkiu はしたな sebab simpan screenshoot tu.. abe ngok msti terpikir nak delete msg dia dulu.. bila ramai yg keep screenshot dia tak boleh nak nipu lagi.

tahniah hamba_abdi sebab sedar dan Alhamdullilah kalau berjaya dapat refund balik.. ahli2 yg lain patut contohi, jangan tunggu lagi.. segeralah pakat ramai2 tangkap leader2 yg menipu korang, paksa bagi refund kerana dia menipu.. ramai2 buat report.. itu lah yg terbaik untuk korang dan untuk mengelakkan lebih ramai lagi mangsa2 baru.
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by hamba_abdi 17/5/2020, 13:57

Assalamualaikum semua pakcik², makcik², abang² dan kakak². Saya dalam dana ROP dan segala dana berkaitan ni sejak 2017, masa mula2 saya masuk, saya merupakan seorang pelajar ipta.

macam biasa, semua leader akan tabur² ayat, untuk bagi kita percaya, supaya letak lagi duit kepada mereka. saya sebagai seorang yang naif, menjual laptop saya untuk menyertai dana ni sebab masa tu katanya lagi 2 bulan PO nak dapat, (april 2017).

Sejak saya sertai pelaburan, HARI-HARI saya baca forum ni sebab nak tahu perkembangan terkini.

Akhirnya, selepas 2 kali raya, pada hujung tahun 2018, saya decide untuk refund dan tarik diri daripada pelaburan, sebab apa ?

sepanjang tempoh saya sertai pelaburan tu tuan puan, hampir setiap bulan saya dapat maklumat melalui leader, "alhamdulillah, 2 minggu lagi PO nak dapat", "in sha allah, sebelum puasa token akan dapat disertai PO pada hari raya", "last fingerprint diperlukan untuk keluarkan dana", "lawatan daripada bank JP Morgan membenarkan dana disalurkan kepada semua penyumbang dana"

HAKIKATNYA TUAN PUAN ? seorang pun tak dapat apa² daripada pelaburan ni. mereka ("leader dan orang atasan") tak pernah kisah pun, tuan guna duit haji ke, atau guna duit perubatan ke, duit simpanan ke, duit pelajaran ke, penyumbang dana meninggal dunia ke ? sebab apa ? yang penting perut mereka sendiri sentiasa terisi dengan duit topup daripada tuan puan.

tuan puan, dana ni setelah dikaji, sudah wujud lebih 10 tahun di malaysia tanpa sebarang pulangan, dan ayat² janji sama yang diguna pakai sepanjang 10 tahun lebih tersebut. SEDARLAH tuan puan, hidu0lah dengan realiti, ada kudrat, ada tangan, ada kaki, pergi lah bekerja cari rezeki halal. duit yang ada, simpan lah untuk perkara yang lebih berfaedah. fikirlah maruah keluarga dan diri tuan puan sendiri,

BETHENTILAH BERHARAP, saya merayu kepada tuan puan, pakcik, abang, kakak yang beragama islam, berbangsa melayu, BERHENTI, REFUND, REPORT polis untuk elak ramai lagi yang terkena.

hamba_abdi
Guest

Back to top Go down

Post by はしたな 17/5/2020, 13:54

golddust, mana sempat dia nak tgu lps 3 thn sbb....

by Abe Ngoh on 3rd January 2020, 12:31 pm
   Dah jelas kan maklumat dari proxy, sebelum berakhirnya tahun 2020 ini ahli-ahli penyumbang akan menerima bahagian masing-masing. Jika hingga 31 December 2020 masih belum berlaku maka dengan segala hormatnya kalian boleh sembelih dan kerat leher Abe Ngoh pada 1 Januari 2021.

はしたな
Guest

Back to top Go down

Post by Nakazawa 17/5/2020, 13:24

Salam
Si ha-ra-mi abe ngeh ngoh ni anak kelahiran ke-ling pa-ria dan jijik org nya. Tak reti malu haktuuiii.....
Dia mana layak sembang dgn org2 islam? Anggap je anjing menyalak pandang bukit. Tak payah ambe port pasal si Ha rum mi abe ngeh ngoh tu. Keturunan ke-ling pa-ria bila masa pernah kata yg benar? Kaum jijik putar alam.
Cuma sy tak dpt peluang jumpa bersemuka dgn dia. Tahu la nasib dia nanti. Ha-ra-mi abe ngeh ngoh sentiasa ingat ya awas!!!! Any time any where im ready ok.....
Sy doakan semoga ha-ra-mi abe ngeh ngoh and the gang mati kena petir.....amin
# ha-ra-mi abe ngeh ngoh anak luar nikah
# Mak ha-ra-mi abe ngeh ngoh pelacur jalanan
# im ready anytime anywhere meet face to face.

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by trillionaire_zuhud 17/5/2020, 13:13

kamu jangan pergi masuk skim lain pula sebab smmg dah tersontot
saya tengok bpip pun boleh buat collection lagi
rakyat malaysia ni memang ramai yang tamak bengap seperti kamu
lagi teruk dari gian si tahi judi kamu ni saya tengok
trillionaire_zuhud
trillionaire_zuhud
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by golddust 17/5/2020, 12:27

Abe Ngoh M.SOFFIE HAS wrote:Assalam.kan abe dah bilang 3tahun lagi.sabar ye.memang tidak salah alamat.

Jangan buat2 lupa abe ngok anjing romi ni pun ada bilang kalau sampai hujung tahun 2020 ahli2 masih belum dapat duit, abe ngok akan serahkan leher abe ngok utk disembelih.. kepada ahli2 SMMG sila ingat tarikh ni.. jika pada 01/01/2021 ahli2 masih belum dapat duit, abe ngok dah halal kan leher dia utk disembelih!! abe ngok jgn tukar alamat pulak nanti

Last edited by golddust on 17/5/2020, 15:35; edited 1 time in total
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 20 Empty ye

Post by Syukur 17/5/2020, 11:52

Hidup lagi sibonggok ... Pergi mati senyap2.
Tak perlu nak info2 3 tahun..
Tunggu je hujung tahun ni... Beri info kat mana nak adakan persidangan hari di KERAT leher....
Buat amal ibadat banyak2... Senang boleh soal jawap dgn malaikat dalam kubur... Takkan tarikh pun dah lupa???? 1/1/2021..

Syukur
Guest

Back to top Go down

Post by Ape la 17/5/2020, 11:38

Bodoh la 6tahun lepas insyaallah . Tahun lepas ckp 3 tahun lagi. Tahun ni ckp bende sama 3 tahun lepas.
Taik la.. Ahli dh meninggal pn x rasa bersalah ke

Ape la
Guest

Back to top Go down

Post by Nakazawa 17/5/2020, 10:39

Salam
😂😂😂😂😂 kan sy dah kata sampai kiamat pun romi tak boleh buktikan 😂😂😂😂😂 sbb itu semua janji ke-ling pa-ria 😂😂😂😂😂.
Ni sekor lagi ha-ra-mi abe ngeh ngoh keturunan ke-ling pa-ria tulen putar alam. Pd yg menghulur padan muka 😂😂😂😂😂. Dia dpt duit raya jadi dia fu-ck off la. Cari dia pkl anjing ni sampai nyawa2 ikan.
Anak luar nikah nak gelar royal??? Haktuuiii......
Si ha-ra-mi abe ngeh ngoh ni mak dia pelacur jalanan jadi cara dia cakap pun mcm ke-ling pa-ria juga. Dlm bulan puasa lagi2 10 puasa terakhir ko nak aniaya org2 miskin ya terima la balasan yg bakal diterima nanti......amin
# ha-ra-mi abe ngeh ngoh anak luar nikah
# mak ha-ra-mi abe ngeh ngoh pelacur jalanan
# smmg israel
# romi zainal hamid amir ke-ling pa-ria putar alam
# romi dan ha-ra-mi abe ngeh ngoh main bon-tot
# romi zainal pengemis dan pencuri
Apa pon sy doakan semoga ha-ra-mi abe ngeh ngoh and the gang mati kena petir.....amin

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by Abe Ngoh M.SOFFIE HAS 17/5/2020, 10:10

Assalam.kan abe dah bilang 3tahun lagi.sabar ye.memang tidak salah alamat.

#kitajagakita
#smmgisreal
#3tahunlagi
#tidaksalahalamat

Abe Ngoh M.SOFFIE HAS
Guest

Back to top Go down

DANA SMMG/ROP (DANA ROMI) - Page 20 Empty je

Post by Syukur 17/5/2020, 09:40

Info SMMG...
Jawapan BODOH,BODOH, BODOH.Untuk yg ceritanya begitu sopan santun. Dan yg menjawab dgn bangga tunjukkan kebodohan sendiri...
Cukup2 lah nak tunjukkan bonggok2 punya jawapan.. Dari pihak pengurusan dan turun ke leader... Harap Mati kena petir ....

Syukur
Guest

Back to top Go down

Post by INFO SMMG 17/5/2020, 08:17

*SMMG*

[5/16, 16:57] +60 12: slm BossKu TR..

Boss, jgn mrh na, sy nk tnya 1 soalan ja kt Boss berkenaan Token yg di war2kan oleh leader2 smmg, termsuk la TA. sbb yg sy nk tnya Boss, sbbnya Boss akn ckp yg betul/ sahih/ xpusing²/tak buat janji palsu/ janji manis/ harapan palsu dll..Bossku, sblm ni ada ahli luar pernah membeli token yg dijual oleh leader smmg/ termasuk TA.. soalan sy, adakah portion@plan Token ni mmg wujud? jgn mrh Boss, sy tnya ni sbb sy dgn kwn sy ni smpi nk bergaduh bertekak psl token ni..

[5/16, 17:05] jayjayroyalmagicuniversal:

Jwpn Royal : 👇

*SILA BERTANYA KPD ORG YG BAGI JANJI PALSU ITU. TYA DIA , KNP DIA SANGGUP MENIPU ?*

ROYAL HANYA AKAN DENGAR DIRECT DARI ROMI.

ROMI TAK PERNAH KATA TOKEN SBLM RAYA.

ROMI TAK PERNAH KATA ADA TOKEN SBB PO KPD LEADER ADALAH SECARA LUMP SUMP

" SAYA AKAN BAGI PO BESAR KPD TUAN ROYAL (TR) . HANYA SEKALI SHJ SBB SY NAK REHAT. PANDAI2 LA TR URUSKAN. HADAP LA MCMANA SY HADAP. KALAU TR DAPAT PO HARI NI, BULAN DPN PUN BELUM TENTU BOLEH BAGI KPD AHLI. 3 BULAN PUN BELUM TENTU. HADAP LA PROSEDUR BANK MCMANA SY HADAP..."

- ROMI

*OLEH KRN ITU, SMTG TAK PERNAH JUAL PLAN TOKEN KRN ROYAL TAHU INFO TOKEN SBLM RAYA ADALAH SEBUAH JANJI PELESU YG BAKAL MELESUKAN RAMAI RAKYAT YG " KURDIK " YG MEMBELI PLAN TOKEN SBLM RAYA INI

INFO SMMG
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 17/5/2020, 01:03

leader2 anjing suruhan romi lah yg memainkan peranan besar dlm menipu dan memerangkap ahli baru demi komisyen yg romi bagi.. aku masih ingat bagaimana pakcik aku sendiri cuba nak bawa aku masuk skim ni.. masa tu katanya lagi 3 bulan nak dapat duit.. langsung tak cerita yg ramai dah bertahun menunggu dan setiap tahun info kelaut yg di ulang-ulang.. dan dia jugak cuba buat seolah2 yg benda ni islamic sgt dgn kononnya pihak pengurusan meletakkan syarat wang yg dapat nanti tak boleh guna utk benda yg ha_ram dan tak baik termasuk beli rokok pun.. dia saran guna hanya utk kebaikan, amal dan bersedekah.. tapi aku bila dia sebut jumlah imbuhan je aku terus ketawa besar sebab aku tau sgt dah ni scam sebab tak masuk akal.. aku hanya ketawakan setiap apa yg pakcik aku cerita sampai dia malu sendiri dan surrender..

sebab tu lah aku selalu saran pada ahli yg dah sedar tertipu tangkap leader2 ni dulu dan paksa mereka pulangkan balik duit korang.. mereka ni lah sebenarnya penggerak kerja2 durjana romi.. mereka2 ni lah yg menipu kebanyakan org2 tua di kampung2..ramai2 tangkap leader2 ni paksa suruh pulangkan balik duit.. kalau dia kata duit dah pgi ke romi itu urusan antara dia dan romi.. korang kerjakan leader yg menipu korang dulu.. ramai2 kena buat report.. bila ramai benda ni jadi besar dan baru senang pihak berkuasa ambik tindakan.. leader2 anjing ni ibarat akar pada pokok besar romi.. kalau kita cantas semua akar.. pokok besar pun akan tumbang.
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by MADI O' BRIAN 17/5/2020, 00:31

Sekarang ni mula April - Mei... pihak pngurusn smmg bekukan info...silent kan semua maklumat....bila tanya ..urusan sdg berjalan lancar tp kena patuh SOP bank......saje dia org nak test..ada tak yg meroyan lalu buat report....memang tak ada langsung.....jadi percubaan berjaya..mmang tak da pun ahli yang meroyan...
......dan tidak mustahil info akan terus dibeku kan utk hari/minggu/bulan2 malah tahun2 seterusnya.......bila desak2 sikit kluar laa sikit2 ayat ...sabar..sabar....dalam masa terdekat/bila2masa sahaja.....itu pun dr leader2 yg pandai buat karangan....
...dan tidak mustahil ahli2 akan terus menunggu dan menunggu dan menunggu...dan menunggu bulan jatuh ke riba....atau sampai kucing bertanduk.

......ini tak mustahil...kalu ikut2 kan sejarah dana2 yg terdahulu....

MADI O' BRIAN
Guest

Back to top Go down

Post by Nakazawa 16/5/2020, 20:27

Salam
Tak habis2 si zainal tua takde gigi ni nak bagi interview bodoh yg tak logik. Dah benda tak wujud dan boleh nampak smmg disenarai hitam dlm system bank negara. Mungkin si zainal ni ikut rentak ke-ling pa-ria bpip kot 72 jam la, lagi 1 bulan la tapi at the end duit tarak 😂😂😂.
Romi nak makan minum pun mengemis kat ahli jadi mana nak nya bagi trillion tu 😂😂😂
Apa pun sy doa kan semoga ha-ra-mi abe ngeh ngoh and the gang mati kena petir....amin

Nakazawa
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 16/5/2020, 18:49

wahai ahli2 SMMG yg bijaksana (kalau ada lar) jangan lah kamu mudah terpengaruh kalau setakat si setan mangkuk ayun zainal tu cakap duit romi tu wujud dan ada.. benda ni tak perlu perah otak dan nak selidik susah2 cari bukti.. mudah je.. cuba tgk nilai kekayaan manusia terkaya di dunia.. kalau betul duit romi tu wujud bermakna romi sangat jauh jauh jauuuhhh lebih kaya dari manusia terkaya di dunia skrg.. beza nya sgt jauh mcm langit dan bumi.. cuba tgk gaya kehidupan manusia terkaya di dunia.. takyah dunia lar di msia pun cukup.. dan skrg cuba tgk romi.. nampak?

dah 10 tahun duk ulang cerita yg sama kenapa la korang masih percaya.. sekali di tipu itu kita silap.. manusia mana tak buat silap.. tapi kalau sampai 10 tahun di tipu.. itu super bongok namanya.
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Bangang 16/5/2020, 18:21

Masih ada yg dok bersembang kat sini, walhal sudah tahu dana ini penipu dan tak wujud. INFO SMMG tu memang rekaan semata2 dan ayat kitar semula semenjak 10 tahun lalu. Sampai kiamat pun tak akan ada duit tu, saya berani berjanji potong kote saya ni Kalaulah benar2 wujud dan imbuhan dibayar.....tak adanya. Semuanya penipuan di alam maya semata2.

Bangang
Guest

Back to top Go down

Post by trillionaire_zuhud 16/5/2020, 18:21

kesabaran kamu untuk terus ditipu yang jadi penentu kata tuan zainal
dengar dan faham baik baik tu
lupakan sahaja bukti tentang kewujudan duit, sabar je selalu
jika sudah ada yang sampai meninggal dunia menunggu duit smmg
percayalah, kamu juga boleh menunggu sampai begitu akhirnya
yakin boleh !

trillionaire_zuhud
trillionaire_zuhud
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by INFO SMMG 16/5/2020, 17:16

[15/05 11:52] : [15/05 10:14] Zainal Rop: Waalaikumsalam
[15/05 10:14] Zainal Rop: Setakat nie kami masih menunggu lagi token utk vvip
[15/05 10:15] Zainal Rop: Selepas kaki menerima token vvip, barulah kami boleh membuat pembayaran PO mengikut vvip masing2
[15/05 10:16] Zainal Rop: Sebelum raya mmg x sempat dah
[15/05 10:16] +60 17-304 5155: Ada harapan selepas Raya Tak Tn Zainal?
[15/05 10:18] Zainal Rop: Ke vvip pun belum
[15/05 10:18] Zainal Rop: Inn Shaa Allah itu yg kita tunggu skrg
[15/05 11:11] Zainal Rop: Tidak puan
[15/05 11:11] Zainal Rop: Apa masalahnya mmg kita x tahu. Cuma skrg yg kami tahu mmg di bank vvip sahaja lagi
[15/05 11:14] Zainal Rop: Jangkaan token ke vvip dlm jangkamasa terdekat dan kita harap next week. Kemudian PO akan ke vvip menyusul dlm 1 bulan selepas itu. Tapi kalau jumlah token yg saya terima cukup utk byr PO anda semua. Saya akan buat byran PO mengunakan token saya
[15/05 11:19] Zainal Rop: Jangan risau semua, kita cuma lebih bersabar sedikit aje dari kesabaran yg biasa sbb ganjarannya pun bukan biasa.
[15/05 11:28] Zainal Rop: Bagi saya mudah, duit tsr ini wujud dan ada, tugas kita cuma menunggu sahaja sampai penzahirannya. Biar tsr yg selesai tugas beliau
[16/05 12:18] : Kita cuma berharap agar duit ini dapat dikeluarkan segera. Dan mmg saya tahu tsr sdg berusaha untuk mengeluarkan duit ini utk sampai ke tangan kita. Batasnya hanyalah masa. Dan mmg dah di peringkat akhir. Saya tahu semua perlukan wang cuma saya harap dapat bersabar sedikit masa lagi. Saya hanya menunggu yang sahih berlaku dlm acc saya. Bila dah berlaku nanti bermaksud kejayaan kita semua.

Saya x berani bagi harapan mengunung dan saya x pandai bermain kata2 manis. Apa yg saya ckp adalah dari hati saya. Duit tsr ini mmg wujud cuma kesabaran kita jadi penentu.
[16/05 12:18] : TZ

INFO SMMG
Guest

Back to top Go down

Post by golddust 16/5/2020, 16:15

Abe Ngoh M.SOFFIE HAS wrote:Syukur. Memang tidak salah alamat.

Anjing sekor ni mmg dah takyah cakap lagi.. mmg dah tau bongok tulen.. pergi lah nangis sujud syukur kat kaki romi tu.. jgn lupa bagi alamat kuala krai tu ye.. romi yg bagi rezeki kan.. makan lah rezeki hs_ram dari org2 yg teraniaya.. semoga mati kau nanti penuh azab.. kena sembelih kan 1/1/2021 nanti
golddust
golddust
Infomer King
Infomer King

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics