Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROP SAHAJA

NanaNanot
Gigit
King Kong
Katak Puru
antarakasih
Fabregas
Aku tak kisah
Mak Su
Betul ke?
Saya
ZynnHarris
rxz
haira
bakal jenazah
WaitNsee
ropeah
Rezeki milik Allah
eastern_diamondback
Atenwan
Shazenko
Hero melaya
RAHIM BENZEMA
Pak jodi
27 posters

Page 35 of 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by amoimoi 25/3/2018, 09:18

aku mksdkn korang2 ni lh ska join skim cepat kaya..bila kna tipu jd gila meroyan...hahaha...salah sndri tunding jari ke org lin..nak berniaga xpandai ,kerja dgn org gaji xckup last2 join skim cpt kaya...xsabar nk tgk muka korang semua dlm tv..aku ulang skli lg bangsa lain akn trgelak sakan tgk perangai korang ni...xcaya p tnya mereka....aku bkn apa nk sedarkan org2 melayu..aku ramai kwn melayu kasihan tgk nk kaya cepat semuanya...sbb tu bhsa aku kasar skit...aku sokong haiza nk prjuangkn korang yg ditipu leader2 xbtl...tpi dia pn tahu dana ni btl...brpa kerat sngt yg rasa d tipu kbnykn msh brhrap dan prcya..

amoimoi
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty jutawan segera

Post by RizalAhsman 25/3/2018, 01:37

Mamakcupcake, mana depa berani oiiii.. Berani dlm online ja.. Nk mampuih kalau jumpa, tk pasai bengkak kepala kena belasah. Amoi, hang tau plak ckp dana ni skim cepat kaya, dh nama skim ni, mmg betul la scam, tula org pembohong ni, lama2 termengaku sendiri hihihi. Aku tkde masuk dana ni. Tp aku rasa seronok plak nk tau cerita akhir dia mcmana. Dh mcm tonton filem hahah

RizalAhsman
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty kebenaran

Post by mamakcupcake 25/3/2018, 01:33

Kihkihkih. Ala korg, bg la can amoi nk melalak.. Dh group positif dia semua kecut perut dh. Tkde info pape, dia nk melalak kt mana lg. Kehkehkeh. Siannnnnnnn, ko pegi la melalak bg aktif group ko tu, yg sebok kt sini pe hal? Mamatsengkek ajak jumpa dari mula pun ko dh gigil... Mcmtu dah la geng positif dana ni, hero keyboard je, skali ajak jumpa, melalut ckp benda lain. Bawak tobat jrlah. Yg penting group negatif dh mengorak langkah, korg plak smpai bila nk sembunyi bawah kelambu kahkahkah

mamakcupcake
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty Amoi no telor

Post by mamatsengkek 25/3/2018, 01:28

Ko tu yg tkde telor amoi. Aku ajak bedepan ko kecut, ada hati nk ckp org lain pengecut. Dah2 lah. Ko sendiri pun tau dana ni dh nk kebumi dlm tanah. Klu ko tknk tuntut hak ko, ko diam. Jgn ludah kena muka sendiri dh la nnti. Dh explain byk kali pun tk faham bahasa, better ko gi klas bahasa melayu dulu sblm nk main provok ngn aku.

mamatsengkek
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty Amoii oi

Post by Cicitpokdi 25/3/2018, 01:26

Amoi, ada ke dlm ni ckp tk penah mintak refund? Kakak aku invest 1k, ari tu mintak refund sbb kereta rosak, ko tau apa si leader tu ckp?? "masuk tk smpai setahun dh meroyan mintak refund". Smpai skang mintak dh mcm peminta sedekah. Ko jgn pandai ckp klu ko tkde kt tempat org lain. Lgpun ko tkde bukti yg dana ni benar.. Ko sendiri pun tertunggu2, so ko jgn provok org lain. Dok diam2 sudah. Lg pun ko salah rumah nk komen. Mmg kaw2 la ko kena belasah, bingai tk bingai

Cicitpokdi
Guest

Back to top Go down

Post by amoimoi 25/3/2018, 00:59

aku mnta korang mnta refund bliklh klau brani..hahaha..xbrni pnya...msh mngharap duit rop.hahahahajajhahajaha...eloklh haiza nk tlg ank bangsa dia, korang ni bkn blh harap xda telur...tau join skim cpt kaya ja...

amoimoi
Guest

Back to top Go down

Post by Alo 25/3/2018, 00:51

Kite tggu je sampai hujung bln ni..tgk mangkor ke x..hahaha

Alo
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty Penipu Scammer

Post by Cicitpokdi 25/3/2018, 00:42

Kahkah nmpak sgt Si amoi tu penipu, mana ada pape info pun kt group positif, semua dh pegang telor masing2 tunggu hari nk kena sunat skali lg je. Membongak je amoi oh amoi

Cicitpokdi
Guest

Back to top Go down

Post by Yanaafiat 25/3/2018, 00:37

Sy baru terfikir benda yg sama. Kenapa amoimoi nk melenting sgt? Semua org dh sedia maklum geng haiza nk cari leader penipu guna nama dana utk kutip duit je. Nama awk plak terlebih marah? Lg satu, dh nama group negatif, tkperlu la awk nk meroyan dalam ni. Tkde sape jemput awk dtg sini... Kalau dibongkarkan hal ni kita juga yg dpt untungnya kalau dpt tahu dana ni betul ke tak. Sbb slama ni kita hanya dgr dari mulut ke mulut je info. Black n white tkde.

Yanaafiat
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty Amoi bolo

Post by mamakcupcake 25/3/2018, 00:32

Oi amoi. Kalau ko dh rasa mcm kena scam, ko nk duduk diam lg ke.. Kalau ko dh tawakal, ko tk pikir anak cucu ko nnti maybe kena dana mcm ni gak?? Dulu haji jasman, lepas tu lokman, lepas tu rop. Lepas ni ape plak dorg tukar nama? Kalau tk banteras benda ni smpai kiamat pun ada lg. Ko tknk campor tu urusan ko. Tkde sape nk meroyan bawak kain rentang semua kt jalan, tu keje org meroyan mcm ko nnti bila dh sedar kena scam. Bongkak tk kena gaya, duit sekupang pun tk nmpak lg. Beranfan la ko jgn terjun gaung dh la nnti

mamakcupcake
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty Adoi

Post by mamatsengkek 25/3/2018, 00:28

Abis tu yg bangsa sendiri tikam belakang ko tknk komen plak. Dh terang2 org explain kt ko yg diperjuang nnti pun utk org yg kena tipu ngn leader je. Yg ko melompat melalak tk cukup tanah tu pehal?? Atau ko yg antara leader yg penipu bangsa sendiri. Ko jgn bongkak selagi duit tk masuk dlm akaun. Aku takut ko yg nnti turun kt jalan raya melalak mcm org gila sbb kena tipu. Jadi pakman telo. Ko ni tkpandai baca ke or hati ko dh buta??? Melalak je pandai tp tk kaji betul2. Dh ni nama groul negatif yg ko gatal asam keping masuk sini pehal?? Ko gi lah group sana bengong. Aku nk tgk sejauh mana ko ngn geng2 ko tu nk brtahan. At least haiza nk tolong anak bangsa dia. Ko plak??? Apa ko buat utk maruah bangsa ko??

mamatsengkek
Guest

Back to top Go down

Post by amoimoi 25/3/2018, 00:19

aku maki hamun bkn apa geram dgn bangsa melayu ni mentaliti lemah xubah2 dr dlu smpai skrg cm tu je..sbb tu bangsa lain dh tindas...sptutnya sblm join kaji dlu..ni kna ayat manis skit trus join..bila dh rasa lain mcm ja melalak cm nk runtuh bukit..nk samanlh nk sihirlh...sapa yg salah..???klau rasa ragu2 ,tpi nk join tawakal sajalh anggp ada rezeki ada ,xda xdalh...

amoimoi
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty +/-=x

Post by 1 + 1 = ? 24/3/2018, 23:51

duit belum dalam tangan jangan sembang lebat sangat lah....aku ni tak melalui leader pun tak berani nak angan2 lebih....duit dah ada dlm akaun baru cerita...ni belum kaya...dah bahasakan org ikut suka...ada hati nak maki org ikut suka...dana ni mgkin berkait rapat dgn result election...tu pendapat aku...mungkin ye..sekali lagi...mungkin...

1 + 1 = ?
Guest

Back to top Go down

Post by amoimoi 24/3/2018, 23:34

aku kluar dlulh nk join geng2 psitif...geng2 negetif ni xkmna...otak dh brkarat..nk melabur tapi xmau tggung risiko...ntah2 istilah risiko pn xtau..p tnya pkcik google klau dh benak sangt...melayu oh melayu..
aku tgk geng negtf ni xlh baik mn pn ckp kluar ayat2 agama tpi mulut blh tahan juga maki2 hukum2 org....geng2 positif ok lg..

amoimoi
Guest

Back to top Go down

Post by amoimoi 24/3/2018, 23:24

woww sidang akhbar...hebat2..blh tgk muka korang angkat sepanduk lg tau...tempik2 teriak2..bangsa2 lain tepuk tngn tgk org melayu ni..memalukan..teruskan nk buat apa pn...nnti jngn malu besar dh...dh dpt duit nnt kemaluan bertambah besar...kebenaran xjmpalh sbb korang kena scam dgn leader korang...kasihannn ......

amoimoi
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty Kepada amoi

Post by Salimrizal 24/3/2018, 23:13

Kepada amoi, aku bkn nk cari gaduh.. Nape ko beriya sgt mengutuk org yg nk cari kebenaran ye? Aku ni silent reader, tp makin lama aku tgk puak yg sokong dana ni yg lebih2 meroyannye. Puak yg nk bongkarkan scammer siap sedia nk wat sidang akbar, yg korg ni bila plak nk buktikan kebenaran dana ni??? Setakat ko keluar ayat provoke mengutuk tu budak skolah je beb. Baik ko diam sebab takut kerana ko lah ramai lg yg rasa dana ni scam

Salimrizal
Guest

Back to top Go down

Post by Aireen 24/3/2018, 23:10

Pelik la dana ni. Bila masuk diwar2kan, bila tnya dimarah dimaki, dituduh meroyan. Hak individula nk tnya ke tak kan.. Nape bole ada perkataan meroyan ni yek. Dh la dana pun makin hari makin nmpak dh scamnye.

Aireen
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty Agen dajal dah mari

Post by Cicitpokdi 24/3/2018, 23:06

Aku suka bab agen dajal ni. Lagi puak amoimoi ni provok, lg kita nmpak dana ni sememangnya scam. Bagus2, bakal jenazah, leader2 kutip lg ni lah yg geng haiza cari. So korg yg betul2 under leader tulen. Diam2 sudahlah. Setakat ni dh lebih 300 org dh report mengenai scam ni.. Harap leader yg menipu, dpt ditangkap dan kalau dana ni pun membongak, tangkap skali ngn pihak pengurusan. Gaduh provok pun tkde makna.. Yg penting bukti adakah dana ni wujud ke tak..

Cicitpokdi
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty Penipu Scammer

Post by Bakalarwah 24/3/2018, 23:02

Amoimoi ke apa ke, dorg ni agent dajal, merangkap agen romi and the gang. Wat tk nmpak je provokasi dorg ni, masing2 dh panas telor akhir bulan dh makin dekat. Mamaysengkek, lg ko layan, lg dorg suka. Biar je. Meroyan tu sebenarnya dorg, bukan kita. Provok2 mcm ni dh biasa kt dana lain pun mcntu gak, bila dh tk dpt nk bg alasan, agen2 dajal ni mulala melalak mcmni. Buat bodoh je, jgn ikut cara setan dorg

Bakalarwah
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 35 Empty Amoi

Post by mamatsengkek 24/3/2018, 22:59

E'eleh ko ajak jumpa pun kecut, takpayaj sakai la weh. Kalau ko brani jom turun. Duduk dlm ni je jadi setan watpe, ko teruskanla dosa ko menipu org. Sama la bakal jenazah ni pun, takat mana korg leh tongkat langit, saat sakaratulmaut dtg, waktu tu korg nmpak la apa yg korg dh buat. Aku sengkek pun aku tk balun duit org la bodo..

mamatsengkek
Guest

Back to top Go down

Post by amoimoi 24/3/2018, 22:38

mereka ni akan bangang smpai dpt duit..dpt duit kelam biji mata...

amoimoi
Guest

Back to top Go down

Post by bakal jenazah 24/3/2018, 22:29

ada lagi topup?
aku heran betul leader korg nie kenapa boleh mntak topup lagi
rasanya leader duk putar belit korg nie
info aku dapat hari ni berbunga hati nie mcm masuk taman bunga.
kahkahkah
xlama dah aku nak petik bunga
yg ckp aku leader, buktikan lah aku leader.
aku dh ckp aku pun ahli biasa tp leader aku Alhamdulillah setiap hari update perjalan rop nie mcm mna sbb tu aku x meroyan.
slalu kalau lapar baru kita bising kan
kalau kenyang kita jadi nak tido je
mcm tu la aku
xkuasa aku nk mroyan dalam ni
aku diam sbb dah ckp medan negatif
tp aku nk mencelah jugak sbb korg ckp ada topup lagi
jangan topup dah!!
dan kira lah hari dgn jari yg ada utk petik bunga.
tu je aku mampu bg hint.
kalau bangang jugak nk paham lantak kome laaa Very Happy

bakal jenazah
Warga Baru

Back to top Go down

Post by amoimoi 24/3/2018, 22:25

aku rasa geng2 saluran btl ada dpt good info dan skit pncerahan..xlama dh untk merasa nikmat ni klau dr segi logik mmg xsmpat nk bahagikan duit ke ahli untk bln ni..

amoimoi
Guest

Back to top Go down

Post by amoimoi 24/3/2018, 22:17

geng2 biol ni seko pn xberani mnta refund...takuttttttttttttt klau btl dpt melepas...hahahahhahahahhahahhahahahhahahahhahahahhahaahhahahahha...dlm hati msh mngharappppp...........

amoimoi
Guest

Back to top Go down

Post by amoimoi 24/3/2018, 22:12

nama pn maamatsengket...kau mmg sengketlh smpai bila2..otak biol..minda mundur wuekkkkkk.....mnta refund duit xberani duk brharap rop ni lg...wuekkkkkkkkk muntah atas kpla kau..

amoimoi
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 35 of 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics