Dana Putar Alam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ROP SAHAJA

rop investor
hemmalek
gibsonfender46
Hidup Susah
Orang Kampung
metabox99
Yerlertu
ulatulat
Insan lemah
wak kenari
josan85
joseph langley
thebeatles
rosha
CatherineFeli
Visitor2019
gatantaan
21 posters

Page 32 of 40 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

ROP SAHAJA - Page 32 Empty Hurm

Post by RamposMAMPOS. 31/12/2018, 21:25

Aku tktau nk sokong nami ke tak. Aku penakot bab2 hantu ni. Tp mesti Nami ada alasan sendiri buat mcmtu. Hal masing2 la bro. Aku buat cara doa bebanyak bg romi semua jatuh terduduk. Itu je aku mampu. Tp dosa syirik ni bahaya bro.. Better ko istigfar tarik nafas dulu. Aku cakap sebagai sedara ko.. Sedara islam. Aku pun kena jugak dgn romi.. Sama je dgn ko

RamposMAMPOS.
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 32 Empty Celaka

Post by Nami 31/12/2018, 21:18

Yg mana tkde telo, pencacai angkat najis romi ko duduk diam2, dari dok bela si romi tu ko pun sama je terjun neraka dgn dia. Kelewon, telo mana telo?? Hari tu ckp suruh aku santau pemimpin israel la ape la. Pemimpin israel tu bukan manusia ke siap suggest aku santau. Bodo, diri sendiri dh bengap, ko dok diam sudah la. Ni antara aku, romi n the gang dan Tuhan, yg mana tkde kena mengena tu dok diam. Aku ada sebab kenapa smpai mcmni skali, tkkn aku nk cerita abis apa jadi kt keluarga aku?? Lg bennyawa menatang romi, rampos, zainal, dan ko sebg pencacai angkat najis, slagi tu la abis semua jadi mangsa. Dok diam atau berani sgt meh gambar aku santau ko jugak

Nami
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 32 Empty rop sahaja

Post by kelewon 31/12/2018, 20:08

wahhh bagusss Laa nko ajak kekawan nko masuk neraka bersama sama....

istifar la woiiiiii...

penghasut pun ramai....

kelewon
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 32 Empty Re: ROP SAHAJA

Post by CCTV 31/12/2018, 19:33

Nami :kalau  nak gambar dlm group tele smmg tupun ada:

1. klik pada nama group smmg community

2.klik pada shared media

3. klik pada media - boleh pilih2 mcm gambar  ada situ

CCTV
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 32 Empty Da mcm org giler

Post by Pon boleh 31/12/2018, 19:16

Korang smua ni org islam ke kafir? Siap nk hukum sndiri.. waaa dah x pcaya Allah eh.. no wonder la siap nk viral nk santau la.. sedih hidup melayu miskin ni.

@jeng jeng aku x kebulur mcm kau.. tggu duit pagi ptg siang mlm.. aku xbragan.. aku usaha.. blanja ko buat pe dohh.. bek bg kucing kurap tepi Jln mkn.. ko ckup sifat g keje la.. cari duit sndiri.. jgn hrp org banja je.. hahaha sewwwdihhh.. xde life cri life wey.. jgn jd sampah.. bsok kena lupus.. nk maki org ke apa.. ingt dlu kau tu sape.. perfect Sgt ke.. dia dgn dosa dia.. yg kau? Nak tambah dosa ke.. da bodoh kena tipu.. pastu bodoh buat dosa plak.. balik pada agama la woii.. Allah cipta kau buat apa? Bkn jd mak cik n pak cik bwg.. hahaha

Pon boleh
Guest

Back to top Go down

Post by Pon boleh 31/12/2018, 19:14

Korang smua ni org islam ke kafir? Siap nk hukum sndiri.. waaa dah x pcaya Allah eh.. no wonder la siap nk viral nk santau la.. sedih hidup melayu miskin ni.

@jeng jeng aku x kebulur mcm kau.. tggu duit pagi ptg siang mlm.. aku xbragan.. aku usaha.. blanja ko buat pe dohh.. bek bg kucing kurap tepi Jln mkn.. ko ckup sifat g keje la.. cari duit sndiri.. jgn hrp org banja je.. hahaha sewwwdihhh.. xde life cri life wey.. jgn jd sampah.. bsok kena lupus.. nk maki org ke apa.. ingt dlu kau tu sape.. perfect Sgt ke.. dia dgn dosa dia.. yg kau? Nak tambah dosa ke.. da bodoh kena tipu.. pastu bodoh buat dosa plak.. balik pada agama la woii.. Allah cipta kau buat apa? Bkn jd mak cik n pak cik bwg.. hahaha

Pon boleh
Guest

Back to top Go down

Post by keme 31/12/2018, 17:45

Bamyak² bersabar. Depa pihak² atasan terjun ke api neraka, hangpa pun nak terjun sama ke? Jgn dibuat perkara mungkar. Apa² berdoa n minta pada Allah.

keme
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 32 Empty Adoi

Post by Kamil 31/12/2018, 17:40

Nami, ko viral je bini si romi yg tk pakai baju tu. Telan duit ahli byk smpai tkboleh beli baju elok2 ke romi oi

Kamil
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 32 Empty Kelawar

Post by Nami 31/12/2018, 17:39

Ok dpt bro. Tq

Nami
Guest

Back to top Go down

Post by Kelawar Hitam 31/12/2018, 17:14

Nami, aku syed abas

Kelawar Hitam
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 32 Empty Celaka

Post by Nami 31/12/2018, 16:43

Kelawar, ni email aku generalrafizi(alias)gmail.com sape2 ada gambar lagi, tolong send kt aku

Nami
Guest

Back to top Go down

Post by Penunggu_gua 31/12/2018, 15:31

Masak laaa masing2 ade pulak yg nak menyantau..

Penunggu_gua
Guest

Back to top Go down

Post by jeng jeng jeng.. 31/12/2018, 15:18

@Pon boleh:ko dah kaya ke??kalau dah blanjalah aku dgn gibson..hahahha

jeng jeng jeng..
Guest

Back to top Go down

Post by Pon boleh 31/12/2018, 13:55

Gibson ko xkeje eh? Hidup dlm post ni je.. hahahaha kesian kan mcm xde life.. kutuk sana kutuk sini.. org yg da byr masuk tu ko boleh buat apa? Refund? Ishh ishh ishh

Pon boleh
Guest

Back to top Go down

Post by gibsonfender46 31/12/2018, 12:56

Jangan risau lambat lagi nak masok....tunggu yang sahih.......gahahahahhahahaha.....

Rampos mampos, zainal taik kucing, kaki kencing akhir zaman ..

gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 32 Empty kacang je pun belum tahu boleh dapat

Post by kongkalikong 31/12/2018, 11:35

2018 Evil or Very Mad
2019? Evil or Very Mad
ROP SAHAJA - Page 32 13c73713

kongkalikong
Warga Tetap
Warga Tetap

Back to top Go down

Post by kiki 31/12/2018, 00:44

kepada
Cclay
Org positif
Ku Sanjung (SMMG)
Orang positif

dengan pertanyaan " dah kaya ? atau kayap "
hahahahahahahahahahahaaaaaahaaaa
atau terus setia di perBODOHkan oleh dana penipu ni.

Hoi !!! kerja la walau pun jd cleaner drp malas bekerja asyik mengharap dana penipu ni..
jangan kata aku tak payung..tp kalu dah otak lobak tu..lu tahu la kan

kiki
Guest

Back to top Go down

ROP SAHAJA - Page 32 Empty kenyataannya..

Post by Saal 30/12/2018, 22:07

takkan ada semua tu..semua janji2 palsu..jgn terpengaruh dgn info tu..mereka mmg dah merancangkan sesuatu yg baru tu..sbb tu lah bg info semanis gula..takkan ada punya..takkan kaya...satu sen pun kt takkan dpt..sapa2 yg ada kat smmg tu..mana2 yg positif tu..ntah2 leader diorg..saje nak pengaruh org lain...supaya percaya apa yg d kata...ntah2 si romi pun ada dlm tu..tp pakai nama lain..menyamar..sbb tu sapa meroyan lebih diorg akan mengata org tu...puiii...takkan amanlah korang dunia akhirat nanti..

Saal
Guest

Back to top Go down

Post by Kelawar Hitam 30/12/2018, 22:05

Dgr khabari si rampos bila nak mampos@tenok nie bks polis tak tahu lah berpangkat atau lain lain pangkat... Memalukan keluarga pdrm aje..kaki peni

Kelawar Hitam
Guest

Back to top Go down

Post by janganjadigila 30/12/2018, 21:34

ada satu statement dari rajarampos mengatakan "nak meroyan apa, dalam BULAN INI JUGA (DISEMBER) akan masuk ke akaun ahli"

Mana janji tu, lepas tu tunggu sahih, sahih apa? sahih dah semua ahli kena kencing ke? Kami ni ramai ada anak, nak skolah lah masuk ipta lah, hutang lagi, bil tertunggak lagi, reti x tolong fikir harapan semua ahli, tak rasa sikit simpatikah, kalau tau benda tipu camni, mati hidup balik pun org tak join.

Lepas sebulan ke sebulan, dah makan tahun, duit dikutip dah berkoyan², kami ni makan janji je ke, taklimat majlis semua buat hotel besar, makan sedap, yg ahli keluar duit ni, makan hati. Kalau x sahih, tak ada benda ni, pulangkan saja duit SH semua, korang ada list kan semua, kemain sekali no ic alamat rumah bagai.
Aku bukan nak ugut bukan nak gertak, kalau rasa nak hidup lama lagi, bertaubatlah dan sedarlah dari kerja kerja kotor macamni. Pulangkan saja hak hak yg kamu perlu pulangkan.

janganjadigila
Guest

Back to top Go down

Post by gibsonfender46 30/12/2018, 21:15

Raja Rampos RRG:
Yg dok meroyan tu..istifar bgi banyak banyak ya..!!!

YANG KAKI KENCING DAN MUNAFIK TAK PULAK TERASA DIRI DIA BERDOSA TERHADAP AHLI DAN ALLLAH...SEMOGA RAMPOS PERUT BUNCIT NI JUGA DI BERI PENGAJARAN OLEH ALLAH SETIMPAL DGN SIKAP MUNAFIK DIA.....AMIN

gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Back to top Go down

Post by gibsonfender46 30/12/2018, 21:13

BANYAK LAH RAMPOS PUNYA INFO...KALAU DAH MUNAFIK TU SAMPAI KIAMAT PUN TETAP MUNAFIK....AKU YAKIN 1000000000% TIDAK AKAN ADA APA APA PUN YANG AKAN BERLAKU....RAMPOS TERKENAL.DENGAN JANJI
MANIS DAN KAKI KENCING MANIS...

TOLONG JGN PERCAYAVDGN RAMPOS, TIDAK AKAN ADA DUIT MASUK AKAU AHLI......INFO SMMG SAMA SAJA PERANGAI MCM RAMPOS AND THE GANG.....HARAP I NFO SMMG DIBERI PENGAJARAN DARI ALLAH SETIMPAL DGN PEMBOHONGAN SELAMA INI.....

gibsonfender46
Orang Kaya
Orang Kaya

Back to top Go down

Post by INFO SMMG 30/12/2018, 20:35

Banyak info mengembirakan,namun yg paling gembira Apabila berjaya letak kan Angka ka AC KAMU'...Namun nanti saja detik nya di Awal Jan 2019..

Anda KAYA
Anda BERJAYA
Anda BERGAYA'..!!!!!

Di awal Tahun 2019 & di Tahun 2018 kita sama sama Berjaya membantu OWNER (SMMG) Tamat kan Usaha nya menjadikan kita JUTAWAN SEGERA'...!!!! TAHNIAH.

--AYAHANDA RAJARAMPOS

INFO SMMG
Guest

Back to top Go down

Post by Yerlertu 30/12/2018, 18:20

Nami..istifar byk2..bawa bertenang..jgn diikut bisikan syaitan..dalam grup ni ramai yg terkena..bkn kamu seorang sahaja..kamu blh luahkan apa yg terbuku di hati di ruangan ini..biarlah mereka yg menipu tu dibalas oleh Allah..senjata org mukmin adalah berdoa..insya Allah..doa org2 yg teraniaya dimakbulkan..muhasabah diri..ada hikmahnya apa yg berlaku

Yerlertu
Orang Kaya
Orang Kaya

Back to top Go down

Post by Kelawar Hitam 30/12/2018, 17:38

Nami aku pun rasa bwk bertenang...allah akan ***** hidup depa...tak tenang hidup depa dgn menipu org...ko tunggu aje pasti allah balas...tak selamat hidup depa dunia akhirat...tapi klo ko insistjuga nak br tu aku no hal...tapi separuh aje ler

Kelawar Hitam
Guest

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 32 of 40 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics